اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تاپیک جامع کنکور کاردانی به کارشناسی برق سراسری 90

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تاپیک جامع کنکور کاردانی به کارشناسی برق سراسری 90

آقاکنکورامسال تکمیل ظرفیت داره؟؟90

دیدگاه

دولتی که بعیده تکمیل ظرفیت بزاره چون پر میشه
      البته پارسال (89)دولتی ها تکمیل ظرفیت داشت اون هم به خاطر اینکه اولش دولتی ویژه داوطلبین ازاد نبود( در واقع کم بود)
      همچنین غیر انتفاعی ها هم تکمیل ظرفیت کردند
      سال 89 تکمیل ظرفیت توی اذر بود
      البته فکر کنم سال 88 اصلا تکمیل ظرفیت نیومد
      کلا نمیشه حساب کرد ممکنه تکمیل ظرفیت بیاد :agree: ممکن هم هست ن...؟ :cry2:
      دعا کنید برای من

چی شد پس لطفا همین حالا!

دیدگاه

تهران:۱۱:۱۵ , ۱۳۹۰/۰۶/۲۸
        طباطبایی در گفتگو با مهر:
        نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی فردا صبح اعلام می شود
        معاون اجرایی سازمان سنجش از اعلام نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی خبر داد و گفت: فردا نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی از طریق پایگاه الکترونیک سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود.

جلال طباطبایی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی، گفت: اوایل صبح فردا سه شنبه 29 شهریورماه نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اعلام می شود.

وی با اشاره به ظرفیت پذیرش در این مقطع تحصیلی، اظهار داشت: در این آزمون 138 هزار و 41 نفر پذیرفته شدند.

به گزارش مهر، آزمون پذیرش دانشجو از دوره کاردانی (فوق دیپلم) به دوره کارشناسی ناپیوسته روز 6 مرداد در 66 شهرستان و گروه های آموزشی فنی و مهندسی و علوم پایه، گروه های آموزشی پزشکی، کشاورزی، علوم انسانی، هنر و دامپزشکی با رقابت 372 هزار و 929 نفر برگزار شد.
        http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1411488
        دعا کنید برای من

چی شد پس لطفا همین حالا!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط alizard
          تهران:11:15 , 1390/06/28
          طباطبایی در گفتگو با مهر:
          نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی فردا صبح اعلام می شود
          معاون اجرایی سازمان سنجش از اعلام نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی خبر داد و گفت: فردا نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی از طریق پایگاه الکترونیک سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود.

جلال طباطبایی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی، گفت: اوایل صبح فردا سه شنبه 29 شهریورماه نتایج نهایی کنکور کاردانی به کارشناسی در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org اعلام می شود.

وی با اشاره به ظرفیت پذیرش در این مقطع تحصیلی، اظهار داشت: در این آزمون 138 هزار و 41 نفر پذیرفته شدند.

به گزارش مهر، آزمون پذیرش دانشجو از دوره کاردانی (فوق دیپلم) به دوره کارشناسی ناپیوسته روز 6 مرداد در 66 شهرستان و گروه های آموزشی فنی و مهندسی و علوم پایه، گروه های آموزشی پزشکی، کشاورزی، علوم انسانی، هنر و دامپزشکی با رقابت 372 هزار و 929 نفر برگزار شد.
          http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1411488
          ظهر شد ولی نتایج هنوز نیومده
          قرار بود اوایل صبح بیاد
          سازمان سنجش همیشه تأخیر داره
          شما زندگي مي کنيد من بازي ميکنم، زندگي شما را; زندگي بازي خدا و يک عروسکِ گِلي ست

دیدگاه

مگه قرار نبود صبح 29 شهریور جوابا بیاد پس چی شد. :angry:به نظرم سازمان سنجش با محیط بیرون اختلاف ساعت داره برای همین اوایل صبح تو سازمان سنجش میشه ساعت 4 یا 5 عصر تو محیط بیرون !!!!!!
            یه بار نشد دقیقا همون حرفی که میزنن عملی بشه

دیدگاه

گروه های آزمایشی
              ردیف نام گروه تعداد پذیرفته شدگان
              1 علوم پزشکی 5 هزار و 87 نفر
              2 فنی مهندسی 63 هزار و 930 نفر
              3 کشاورزی 7 هزار و 275 نفر
              4 علوم پایه 2 هزار و 436 نفر
              5 علوم انسانی 54 هزار و 266 نفر
              6 هنر 4 هزار و 570 نفر
              7 دامپزشکی 477 نفر

دوره های آموزشی
              ردیف نام دوره تعداد پذیرفته شدگان
              1 روزانه 32 هزار و 827 نفر
              2 شبانه 4 هزار و 975 نفر
              3 نیمه حضوری 480 نفر
              4 غیرانتفاعی 98 هزار و 159 نفر
              5 مجازی یک هزار و 600 نفر

بچه ها زیاد جوش نزنید به دلیل بعد مسافت اختلاف ساعت تهران با مرکز سنجش طبیعی هست و احتمالا ساعت 15:40 تازه اونجا اول صبح میشه
              دعا کنید برای من

چی شد پس لطفا همین حالا!

دیدگاه

بچه ها نتایج اومد :applause:
                http://srv2000.sanjesh.org/knp/90NH/index.php

با تبریک به همه قبول شدگان لطفا رتبه و رشته و محل قبولی خود را ذکر فرمایید
                کسانی که قبلا کارنامه خود را نگذاشته اند هم کارنامه را قرار بدهند

اطلاعیه ای در خصوص ثبت نام برخی دانشگاه ها موجود است که مطالعه بفرمایید و اگر دانشگاه مورد نظر در این بخش نبود به سایت خود دانشگاه مراجعه نمایید
                http://www.noet.ir/noet/FullStory.aspx?gid=3&id=1043
                دعا کنید برای من

چی شد پس لطفا همین حالا!

دیدگاه

کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی کنترل-موسسه غیرانتفاعی کوثرقزوین-غیرانتفاعی
                  رتبه 4449
                  شما زندگي مي کنيد من بازي ميکنم، زندگي شما را; زندگي بازي خدا و يک عروسکِ گِلي ست

دیدگاه

با رتبه 2494 کارشناسی ناپیوسته برق قدرت-غیر انتفاعی دارالفنون قزوین قبول شدم :applause: :nice:
                    به نظرم بد نیست هر چی هست فعلا برای 3 سال سربازی افتاد عقب .من که نسبتا راضی ام البته با توجه به وقتی که گذاشتم باید بهتر نتیجه میگرفتم اما بازم خدارو شکر .خوبی قزوین اینه که فقط 2 ساعت با تهران فاصله داره

دیدگاه

نوشته اصلی توسط gladiator2714
                      سلام دوستان.
                      گفتم کارنامم رو بزارم بچه ها یه خورده روحیه بگیرن.

oo:
                      راستی سنجش چرا دفترچه شماره 2 رو هنوز نزاشته :angry: :angry:
                      سلام بچه ها.
                      من مدیریت ICT رجا قزوین قبول شدم.انتخاب اول
                      تبریک به همه قبول شده ها و آرزوی موفقیت برای بقیه دوستان :applause:

دیدگاه

بچه ها خسته نباشید اینم از کنکور امسال مثل اینکه تا اینجا سه نفر راضی بودند خوب یه تعداد دیگه رفتند برای لیسانس ان شاء الله محکم کار کنید و افراد موفقی بشید همه چیز هم تحصیلات دانشگاهی نیست کسب تجربه کار عملی و کار با معنویات و اعتقادات وکسب و کار حلال و ازدواج و ... هم مهمه برای ما هم دعا کنید
                        دوستان دیگه هم محل قبولی شون رو حتما ذکر کنند سال دیگه اگه زنده بودیم می آییم سر میزنیم خاطرات زنده میشه
                        این هم یه خاطره دیگه توی زندگیم بود :rolleyes:
                        دعا کنید برای من

چی شد پس لطفا همین حالا!

دیدگاه

سلام دوستان
                          من کارشناسی گرایش ساخت وتولید قبول شدم میشه یکم درموردش توضیح بدین چون من ابزار دقیق دوست داشتم ولی قبول نشدم
                          به نظرتون چی کارکنم برم یا نه ؟
                          لطفا جواب بدید چون باید برم ثبت نام واقعا نمیدونم چیکار کنم
                          با تشکر

دیدگاه

یه نگاه به دفترچه کردم زیاد کنترل گرایش ساخت و تولید نبود
                            اگه دانشگاه نزدیکه یه سر برو چارت درسی رو بگیر ببین چه درسهایی دارند و پیش مشاور دانشگاه هم برو کمکت میکنه حتی اگه دانشگاه دوره ببین توی شهرتون رشته کنترل ارائه میشه برو و با مشاور رشته صحبت کن و تصمیمتو بگیر
                            توی اینترنت هم سرچ بزن
                            دعا کنید برای من

چی شد پس لطفا همین حالا!

دیدگاه

رتبه 3700 الکترونیک
                              قبولی جمشید کاشانی قزوین :smile:

دیدگاه

با سلام

به همه دوستان تبریک میگم :nice: امیدوارم تو تمامی مراحل زندگی و بخصوص تحصیل موفق باشید :applause: :wow:

منم با رتبه 2100 , الکترونیک جمشید کاشانی آبیک قبول شدم

بنظر دوستان چطور دانشگاهیه ؟
                                از سختی نترس! این سختی هاست که جایگاه و مقام انسان را بالا میبرد...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X