اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برنامه ریزی در یک ماه مانده به کنکور 91

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

برنامه ریزی در یک ماه مانده به کنکور 91

با سلام به همه
    چیزی کمتر از یک ماه به کنکور سال 91 مونده , از دوستان می خواستم برای نتیجه گیری بهتر کنکوری ها رو راهنمایی کنند.
    این رو همه میدونند که مرور و تست زنی توی زمان واقعی تو این یک ماه راهکار و هدف اصلیه.

راستش من تا اینجا سعی کردم منابعی که دارم رو تقریبا 2 دور کرده باشم , تست ها ی 5 سال گذشته رو هم زدم , ولی با این حال وقتی رفتم سر کنکور آزمایشی آخرین مرحله سنجش اصلا راضی نبودم, البته هنوز کارنامه اش نیومده ولی احساس کردم اگه این کنکور واقعی بود پاک قافیه رو باخته بودم... :cry2:
    فکر میکنم یا به اندازه کافی عمقی نخوندم یا بیشتر جزییات و نکاتی رو که خوندم یادم نیست.
    البته من می خوام مخابرات امتحان بدم وبا توجه به اینکه درس مغناطیس رو معمولا پایین می زنند ,حذف کردم. البته نصفسش رو خوندم ولی چون این تصمیم رو از اواسط آذر گرفتم دیگه سراغش نرفتم.

احساس می کنم تو این یک ماه اگه منسجم نشم و به مهارت کافی نرسم نمی تونم نتیجه مطلوبی بدست بیارم :cry:؛ لطفا من و امثال من رو راهنمایی کنید.

پاسخ : برنامه ریزی در یک ماه مانده به کنکور 91

اگه به چند سال اخیر کنکور نگاه کنیم - میبینیم هر سال کنکور سوال هاش عمقی تر و مفهومی تر میشه .... پس خوندن و یاد گرفتن عمقی خیلی مهمه .................
    [img width=65 height=100]http://s1.picofile.com/file/7243484622/untitled.bmp[/img]

دیدگاه

منم تجربه ارشد ندارم ولی تجربه کنکورم میگه فقط خواندن خلاصه ها و زدن تست سالهای قبل با نگاهی بسیار عمیق.سعی کنید که از هر درس چند مبحث رو کاملا مسلط بشین وگرنه تستهای ارشد رو که نمیشه اصلا زد!!!!! واقعا حرفه ای سوال می دن.
      جانم به فدای ائمه اطهار
      می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ahmadpashaei
        منم تجربه ارشد ندارم ولی تجربه کنکورم میگه فقط خواندن خلاصه ها و زدن تست سالهای قبل با نگاهی بسیار عمیق.سعی کنید که از هر درس چند مبحث رو کاملا مسلط بشین وگرنه تستهای ارشد رو که نمیشه اصلا زد!!!!! واقعا حرفه ای سوال می دن.
        همه سوالهام حرفه ای نیستن .
        تو هر درس همیشه چند تا سوال هست که به قول معروف تابلو هستن.
        هیچ جا هم نشنیدم که کسی که میخاد کنکور بده یه ماه آخر مفهومی درس بخونه.(مفهومی خوندن ماله تابستونه نه الان)
        تجربه من و خیلییای دیگه میگه که الان فقط باید تستای سالای قبل کنکور رو بزنی و در کنارش خلاصه ها و نکات رو مرور کنی .

پی نوشت:
        ما که دیگه از شر این کنکور لعنتی خلاص شدیم. خدا عاقبت شما ها رو ختم به خبر کنه
        دنيا دو روز است:
        يك روز با تو و يك روز عليه تو
        روزي كه با توست مغرور مشو و روزي كه عليه توست مايوس نشو. چرا كه هر دو پايان پذيرند.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sangesari
          همه سوالهام حرفه ای نیستن .
          تو هر درس همیشه چند تا سوال هست که به قول معروف تابلو هستن.
          هیچ جا هم نشنیدم که کسی که میخاد کنکور بده یه ماه آخر مفهومی درس بخونه.(مفهومی خوندن ماله تابستونه نه الان)
          تجربه من و خیلییای دیگه میگه که الان فقط باید تستای سالای قبل کنکور رو بزنی و در کنارش خلاصه ها و نکات رو مرور کنی .

پی نوشت:
          ما که دیگه از شر این کنکور لعنتی خلاص شدیم. خدا عاقبت شما ها رو ختم به خبر کنه
          سلام مهندس. درباره خلاصه ها و تستهای سالهای قبل که هم عقیده ایم ولی در مورد مفهومی خواندن جسارتا نه!!! آخه ایشون نمیتونه رضایتبخش تست بزنه و اگر در همین مدت کوتاه هم بتونه در چند مبحث از هر درس عمق رو درک کنه (آخه به هر حال آماده هست و نزدیک صفر که نیست) میتونه میانگین 15 الی 20 درصد بزنه تا بتونه شهرستان روزانه و یا دانشگاه های مادر شهرستان شبانه امید داشته باشه.
          جانم به فدای ائمه اطهار
          می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

از همه دوستان متشکرم.
            ابایدد بگم اون موقع هم درصد بین 10-20 میزدم. ولی این برام کافی نیست.

نتیجه ای که رسیدم اینکه تو این چند وقت کار زیادی نمیشه کرد جز " توکل به خدا و حفظ اعتماد به نفس "
            اعتماد به نفس خیلی موثره بلاخص تو تمرکز کردن. اگه فکر کنی از پس سوالات بر نمیای راه حل های خوبی هم به ذهنت نمیرسه ولی وقتی به خودت اعتماد داری اوضاع خیلی بهتر میشه ؛
            باید خودمون رو دست بالا بگیریم :agree: ................امید به خدا.

امیدوارم همه کنکوری ها نتیجه خوبی و عالی ای از تلاشاشون عایدشون بشه.

دیدگاه

آفرین سوره خانم،این بهترین کاره.البته خوندن یادداشتها و فرمولها با نمونه مثال های خوب هم میتونه کمک کنه فکر کنم.موفق باشید.راستی کارت ورود به جلسه از یکشنبه قابل چاپ هستش.شما کجا هستین؟من تهران البته من آزمایشی دارم امتحان میدما
              جانم به فدای ائمه اطهار

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X