اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مدرک دانشگاه غیرانتفاعی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مدرک دانشگاه غیرانتفاعی

سلام
    میخواستم بدونم که ارزش مدرک دانشگاه غیر انتفاعی مثل دانشگاه دولتی هست؟

پاسخ : مدرک دانشگاه غیرانتفاعی

بله وزارت علوم هستند ولی باید دید توقع شما چیه!منظورتون رو واضح بگین.مثلا نباید انتظار برخورد در سطح دانشگاه های روزانه دولتی داشته باشید.حالا واضحتر بپرسید :question:
    جانم به فدای ائمه اطهار
    می دونستم تحمل مرگ اعضای خانواده خیلی سخته ولی نه تا این حد،ایکاش پدرم بیشتر می موند.روحش شاد.

دیدگاه

نه من منظورم خود مدرک دانشگاهی هست

اضافه شده در تاریخ :
      من فقط میخوام بدونم اگر از دانشگاه غیر انتفاعی فارغ التحصیل شدم توی مدرک نوشته از دانشگاه دولتی یا غیر انتفاعی

دیدگاه

بله می نویسه از دانشگاه(موسسه)غیرانتفاعی ...
        فکر کنم واسه شبانه تو مدرکش نمینویسه شبانه بودنشو

دیدگاه

هیچ اعتباری نداره،من دانشگاه غیر انتفاعی سجاد که اولین غیر انتفاعیه ایرانه خودم،آلانم شده صنعتی سجاد خیلی از دانشگاه های خارجی بورسیه کردن و میکنن،اما داخلی قبول ندارن
          ازین که چرا یه پیام نور یا یه غیر انتفاعی داغون مدرک نگرفتم ســـــخت پشیمونم،اونجا لااقل معدل داشتی با این اوضای مملکت که فقط واسشون اون معدل مهمه
          خدارو شکر سعی کردم از همون اول دانش فنی رو بالا ببرم،چون داریم تو فامیل افرادی که با مدرک دکترای برق شریف،فردوسی و تربیت مدرس الان بیکارن
          انحصار طلبي علمي در دنياي امروز جايگاهي ندارد،بياييد تا دانسته هاي خود را هرچند اندک؛با ديگران به اشتراک بگذاريم...
          فرهنگ و تمدن بي همتاي ايرانيان به سبب حمله ي وحشيانه مغولان نابود شد،امروز نوبت من و توست که با انتشار دانسته هاي خود ايران را به جايگاه بي همتاي گذشته باز گردانيم.

پيامبر اکرم(ص)فرمودند بهترين مردم کساني هستند که خيرشان به ديگران برسد.

دیدگاه

شما فقط به انتخاب و شرایط خودت فکر کن - الان کسی مدرک رو نمیبینه فقط مهارتت
            البته اگ دستت ب جایی بنده حتما ب مدرک بچسب .... :-)
            موفق باشی دوست عزیز
            [img width=65 height=100]http://s1.picofile.com/file/7243484622/untitled.bmp[/img]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X