اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی برای حل سوالات الکترونیک و مدار الکتریکی (سوالات نسبتاً آسون )

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : راهنمایی برای حل سوالات الکترونیک و مدار الکتریکی (سوالات نسبتاً آسون )

آخه من چی بگم به شما دوستان گل :wow:
    بگم شما اساتید من هستید واقعا کمه چون این لطف بینهایتی رو که شما کردید استاد مدار والکترونیک من نکرد
    از صمیم قلب سپاسگذارم

دیدگاه

راستی من اینو نگفتم اما احتمالا خودتون بدونین که تو حل مسئله ی قبلی(160) چون منبع هست، به خاطر علامت منفی کنارt ، منبع قبل از لحظه ی صفر جریان دهی داشته و از لحظه ی صفر به بعد قطع میشه.

دیدگاه

سلام.سوال 157 هم گزینه 4میشه.از روش تونن حل کردم

دیدگاه

ممنون آقا مرتضی.
          مسیر حل رو هم قرار بدین عالی میشه.البته اگه حسش باشه! :mrgreen:

نوشته اصلی توسط شاهرخ
          برای نوشتن فرمولها از سایت http://www.codecogs.com/latex/eqneditor.php استفاده کنین.پایین سایت، نوع کدهای تولیدی رو URL انتخاب کنین و کدهای تولید شده رو به صورت عکس اینجا قرار بدین. البته اگه از مرورگر گوگل کروم استفاده میکنین، افزونه ی Daum Equation editor رو نصب کنین و فرمولهاتون رو اونجا بنویسین و پایین صفحه متنی که تولید میشه رو کپی کنین و تو همین سایت بالایی paste کنین و ادامه ی مراحل بالا....

دیدگاه

دوستان خیلی خیلی ممنون :wow:
            این لطف شما رو فراموش نمیکنم
            از آقا شاهرخ هم بینهایت متشکرم بابت همه چیز

دیدگاه

سلام آقا شاهرخ ودوستان گل خوبین
              خواستم بابت اینکه تو حل سوالای کنکور کاردانی به کارشناسی سخت افزار منو راهنمایی کردید و سوالایی رو که گذاشتم حل کردید تشکر کنم
              من روزانه شهرضا (فقط این دانشگاه هست که کاردانی به کارشناسی سخت افزار داره )قبول شدم آزاد هم نرم افزار تهران جنوب
              خیلی خیلی ممنونم از شما و بقیه اساتیدی که به من کمک کردند
              امیدوارم همیشه سالم و شاد باشین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X