اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

حل دو مسئله پیچیده

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

حل دو مسئله پیچیده

سلام دوستان 2 تا مشئله هست که من نمی تونم این ها رو حل کنم اگر میشه شما ها کمک کنید خیلی مهم هستششش!!!!!!!!!!
    1) حاصل تابع زیر را حساب کنید ؟

a= radical(1+2^2 radical 1+3^2radical1+4^2radical...l

حل دو مسئله پیچیده

سلام دوست عز&یز
    فرمول را واضح تر بنویس شاید بشه با نر م افزار های کامپیو تری حلش کرد

دیدگاه

مرسی

راتش اینو استاد ما داده گفته شما ریاضی بلد نیستید آن وقت پرو بازی هم در می ارید مگید ما برق می خونیم !!!!!!!!!!!1 خلاصه برای رو کم کنیه
      نمی دونم چه جورییییییی واضح تر بنویسم !!!!!!!!!!!
      گفته هر کسی حل کنه ریاضی مهندسی 20 میدم بشششششششش!!!!!!!!

دیدگاه

حل دو مسئله پیچیده

شما مسئله رو تویه Equation Editor برنامه Word بنویسید تا واضح بشه مثل اینی که من توی عکس زیر گذاشتم :

اول فرمول رو توی ورد نوشتم بعد ازش Print Screen گرفتم برای نوشتن فرمول به این طریق عمل کنید : کافیه تویه محیط ورد از منوی Insert گزینه Object رو انتخاب کنی بعدش از همون لیست Tab اول گزینه Microsoft Equation 3.0 رو پیدا کنی و روش دوبار کلیک کنی تا برنامه Equation Editor باز بشه حالا میتونی با استفاده از منوها و تول باکس های اون هر فرمولی رو بنویسی
        اگه گزینه Microsoft Equation 3.0 رو توی اون لیست پیدا نکردی به احتمال زیاد شما این برنامه رو توی آفیس نصبش نکردی برای نصب کردنش تویه ویندوز XP به قسمت Control Panel و بعدش Add or Remove Programs برو و برنامه Microsoft Office رو انتخاب کن و کنارش دکمه Change رو بزن صبر کن تا برنامه Setup بالا بیاد حالا اولین گزینه یعنی Add or Remove Features رو انتخاب کن و Next رو بزن تویه صفحه بعد تیک گزینه Choose advanced customization applications رو بزن و Next کن تویه صفحه بعد تویه اون لیست آخرین گزینه یعنی Office Tools رو باز کن حالا گزینه Equation Editor رو پیدا کن و روی اون عکس هارد کوچولو یا عکس ضربدر قرمز کنارش کلیک کن تا یه منو باز باشه و از اون منو اولین گزینه یعنی Run from My Computer رو انتخاب کن و روی دکمه Update کلیک کن تا این ابزار بر روی برنامه Word شما نصب بشه بعدش که پیغامی مبنی بر موفقیت آمیز بود عمل نصب رو مشاهده کردید اگر برنامه Word اجرا باشه اون یه بار ببندید و دوباره اجراش کنید حالا این Equation Editor در خدمت شما هستش و میتوند از اون مسیری که اول گفتم برنامه رو فراخوانی کرده و هر فرمولی رو باهاش بنویسید

دیدگاه

حل دو مسئله پیچیده

خوب این مسئله رو با Matlab میشه حل کرد متاسفانه من خیلی رو مطلب تسلط ندارم وگرنه خودم یکاریش میکردم .
          دوستانی که مطلب کار هستند لطف کنن به این دوستمون کمک کنند .
          {خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

حل دو مسئله پیچیده

با سلام
            به نظرمن برای حل هم چین مسله های مت کد خوبه :roll:

دیدگاه

سلام دوستان ممنون از این همه لطف ولی استاد ما حل تشریحی می خواد من هم فرمول رو آماده می کنو توی ورد

دیدگاه

صورت مسئله

ببخشید من چون بلد نیستم عکس روی سایت پلود کنم مجبور شدم براتون روی 4shared بگذارم این هم لینک مسئله به همراه یک نمونه از آن ولی من نفهمیدم چی شده !!!!!!!1
                ممنون از لطف شما دوستانم عزیز
                http://www.4shared.com/file/1682755/c9ed428b/sourat_mas_ale__sample.html

دیدگاه

پس چی شد

سلام دوستان چرا هیچ کسی جواب نمی دههههههههههههههههه

دیدگاه

حل دو مسئله پیچیده

آقای محمد رضای عزیز که ریاضیاتت هم خیلی خوبه اگه این تاپیک رو میبینی به این دوستمون کمک کن
                    {خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X