اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نحوه تشخیص کریستال و اسیلاتور با کیفیت (با توجه به شباهت ظارهریشون)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نحوه تشخیص کریستال و اسیلاتور با کیفیت (با توجه به شباهت ظارهریشون)

سلام. از اونجاییکه تمام کریستال ها (و اسیلاتورها)ی موجود در بازار دارای ظاهر یکسانی هستند و فقط بر اساس فرکانسشون تقسیم بندی میشند موقع خرید فقط اگه نوشته روش دارای کیفیت مطلوبی باشه من فکر میکنم که جنسش خوبه!!!! :eek:
    شما چطوری خرید میکنید. جایی رو سراغ دارین که به کیفیت جنسش مطمئن باشید یا مثلا کریستالها رو بر اساس کارخونه سازندشون بفروشه

پاسخ : نحوه تشخیص کریستال و اسیلاتور با کیفیت (با توجه به شباهت ظارهریشون)

با درود . . .
    فکر کنم همه این کریستالهای توی بازار چینی باشه و فروشنده ها هم الکی میگن که اصلی و فرعی و ...
    من خودم زیاد با کریستال ساعت کار میکنم. یه بار که مسیرم خورد به توکل رفتم طبقه اولش یه مغازه درندشت بود که همه چی توش پیدا میشد. خیلی جالب بود برام چون هرچی که گیرم نیومده بود رو از اونجا پیدا کردم.
    بعد در آخر بهش گفتم کریستال اصلی 32768 داری؟ گفت آره اصل !!!مال تایوان هم هست!!!! برام آورد. نگاه کردم دیدم خوشکل مشکل هم هست و روش هم با ظرافت خاصی مقدارش حک شده !!! یه 5 تایی برای تست خریدم
    کلی ذوق کردم و اومدم یه مدار باهاش بستم و گرفتم خوابیدم. صبح پا شدم دیدم 4 ثانیه عقبه!!!!!!!!!!!
    باز خدا بیامرزه پدر اون کریستال معمولی ها رو که تو 24 ساعت نهایتش 1 ثانیه عقب جلو میشدن!!!
    و خدا بیامرزه اموات اون فروشنده داخل عباسیان رو که لااقل در جواب اینکه ازش میپرسی جنسش اصله یا نه لااقل میگه که: نه شرمنده اینا همه چینیه!!!!

در کل الان 80 درصد بازار کار چینیه.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
    پی نوشت:
    برای این اسم خود فروشگاه ها رو نیاوردم تا مسئله ای از بابت تبلیغ و دعوا و کتک کاری و ... پیش نیاد
    درد من تنهایی نیست؛ بلكه مرگ ملتی است كه گدایی را قناعت، بی‏عرضگی را صبر، و با تبسمی بر لب این حماقت را حكمت خداوند می‏ نامند! "گاندی"

به دلیل وجود برخی مشکلات و بی احترامی ها این اکانت رو غیر فعال کردم. همیشه سر بلند باشید.
    بدرود . . .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X