اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

آموزش برای مبتدی ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : آموزش برای مبتدی ها

سلام.
    اگه برای میکرو میخواهید خیر شی گرایی کاربردی نداره، در مورد ++C هم باید بگم اون دستوراتی که عین C هست در کد نویسی های میکرو و ... کاربرد داره.
    موفق باشید.
    شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
    هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
    چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

سلام
      میخواستم اگه کسی میتونه یه لیست از دروس و جزوات ترم 1 تا 4 رشته ی الکترونیک برام بذاره من دانشجو نیستم میخوام بخونم لطفا اگه میشه بگین که از کجا میتونم پیدا کنم اینها رو

دیدگاه

فکر کنم تو سایت سازمان سنجش چارت تحصیلی رشته ها پیدا بشه

دیدگاه

ببخشید من گشتم ولی پیدا نکردم اگه آدرسشو بدین ممنون میشم
          متشکر

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hosein1122
            دوستان سلام. اول از همه کسانی که واسه این فروم زحمت میکشند واقعاً تشکر میکنم. من هم به الکترونیک علاقه بسیاری دارم . اما رشته دانشگاهی من فیزیک بود. توی زمینه میکرو هم خودم با خوندن کتابهایی که اتفاقاً همین جا معرفی کرده بوذین به خوبی آشنا شدم.
            خواهش من اینه که کتابهایی که در رشته مهندسی الکترونیک جزء کتابهای کاربردی هست <مانند کتاب میکروی مزیدی> رو به من و تمامی علاقهمندانی که نمیتونند توی دانشگاه این رشته رو دنبال کنند معرفی کننین. فقط جوری باشه که توی کتابفروشی ها بدونم دنبال چی هستم.
            ممنون
            به نظر من کتاب میکرو الکترونیک از عادل صدری(مصر)پایه الکترونیک است
            Speech Enhancement

دیدگاه

منم نگاه کدم متاسفانه نبود!
              سعی میکنم از دانشگامون یک چارت تمیز بگیرم اسکن کنم براتون البته شاید یکم طول بکشه دوستان دیگه اگر میتونند سریعتر کمک کنند.
              متشکر

دیدگاه

واقعا ممنون خیلی لازم داشتم :job:

دیدگاه

سلام
                  من دانشجوی رشته سخت افزار هستم، اگه ممکنه بنده رو هم راهنمایی بفرمائید که چه کتابهایی رو برای شروع مطالعه کنم و...
                  تازه درسامون شروع شده و دارن مولتی متر و .... رو یادمون میدن.

از راهنمایی شما پیشاپیش بسیار تشکر می کنم.

موفق و سربلند باشید

دیدگاه

سلام.
                    من هم دانشجوی ترم 3 مخابراتم. الان دوست دارم بیشتر کارهای عملی انجام بدم ولی می دونید که درسای دانشگاه اونم تا ترم 3 و4 همش تئوریه. البته چون از قبل به الکترونیک علاقه داشتم یکم آشنایی با کارهای عملی دارم ولی به نظر خودم خیلی کمه. :angry: :cry2:
                    برنامه نویسی c در حد متوسط کار کردم.. ولی اصلا نمی دونم که برنامه نویسی چطوری توی مدارها دخالت داره. :redface: می خواستم از بزرگترای سایت بپرسم من از کجا شروع کنم؟ :smile:
                    وقتي که خدا داشت منو بدرقه مي کرد بهم گفت: جايي که ميري مردمي داره که ميشکوننت ، نکنه غصه بخوري ، من همه جا باهاتم تو تنها نيستي تو کوله بارت عشق مي ذارم که بگذري، قلب ميذارم که جا بدي ، اشک ميدم که همراهيت کنه و مرگ که بدوني برمگردي پيشم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط M.S.R
                      سلام
                      میخواستم اگه کسی میتونه یه لیست از دروس و جزوات ترم 1 تا 4 رشته ی الکترونیک برام بذاره من دانشجو نیستم میخوام بخونم لطفا اگه میشه بگین که از کجا میتونم پیدا کنم اینها رو
                      نوشته اصلی توسط M.S.R
                      ببخشید من گشتم ولی پیدا نکردم اگه آدرسشو بدین ممنون میشم
                      متشکر
                      http://www.4shared.com/file/33299059/d7e65f1a/charts.html

دیدگاه

سلام دوستان عزیز
                        پیشاپیش عید غدیر خم مبارک
                        من هم خیلی به الکترونیک علاقه دارم ویک کم هم کار کردم و بسیار خوشحالم که در این انجمن عضو شدم وبحثهای دوستان را مطالعه میکنم وواقعا مفیده
                        من برنامه نویسی بیسیک قبلا کار کردم آیا حتما باید زبان سی را هم یاد بگیرم؟ واینکه این زبان در کجا به درد میخوره؟
                        باتشکرفراوان
                        کاش ما انسانها میدانستیم: این قافله عمر عجب میگذرد!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط محمد نحوی

سلام . خوبی دوست عزیز ؟
                          اولا خیلی خوشحالم که یه نفر غیر برقی به این رشته علاقه مند شده .
                          ولی برای راهنمایی در این مورد :
                          الکترونیک به 2 بخش خیلی عمده تقسیم میشه ( البته به اندازه سواد من ) :

1- الکترونیک دیجیتال

2- الکترونیک آنالوگ

باید بگم که الکترونیک آنالوگ رو از نظر بحث های تئوری باید تقریبا بی خیال بشید چون حتما باید برید سر کلاس . ولی اگه بخواهید مدار های آماده از سایت بگیرد یا کیت هایی که توی بازار هست که خوب دیگه اطلاعات خاصی نمیخواد .
                          ولی اگه بخواهید دیجیتال کار کنید با توجه به اینکه با برنامه نویسی هم آشنایی دارید خوب کارتون خیلی راحت تر هست . اولین چیزی که خیلی به شما کمک میکنه و هم شما رو علاقه مند میکنه و هم اطلاعاتتون رو به تقویت میکنه ، یاد گیری میکرو 8051 هست . چون شما با برنامه نویسی آشنا هستید خیلی راحت میتونید کار با اون رو یاد بگیرید .
                          بعد برید توی قسمت های دیگه نرم افزارهایی هست به اسم پروتئوس و فرانکلین که هم توضیحاتشون و هم خود نرم افزار رو میتونید از سایت بگیرید . دیگه حتی نیاز هم ندارید که برید قطعات کار با میکرو رو بخرید چون نرم افزار پروتئوس همه چیز رو شبیه سازی میکنه .
                          شما فعلا جزوات آموزشی که در مورد میکرو 8051 هست رو بگیرید بخونید بعد با کمک دوستان بقیه مسائل هم حل میشه .
                          موفق باشید .

با سلام
                          اولا یه نفر نه و خیلیهای دیگه مثل من به الکترونیک علاقه دارن حتی خیلی بیشتر از آماتور بودن و کیتهای خنده دار ساختن. لطف کنید به صورت فهرست وار و طبقه بندی شده بفرمایید چه کتابهایی رو باید مطالعه کنیم تا حداقل بدونیم برای یه هدف که تو ذهنمونه از چه کسی باید کمک بگیریم ( در واقع اساسا بدونیم چی میخواهیم و منظورمون رو به بچه های برق بفهمونیمتا اونها یه کاری کنن )
                          مثل خود من که یه ماهه یه تاپیک زدم ولی هنوز به جواب نرسیدم به خاطر اینکه نمیتونم منظورم رو درست برای بچه های برق بیان کنم!!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X