اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

طریقه غیر فعال کردن دزدگیر ماشین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

طریقه غیر فعال کردن دزدگیر ماشین

با سلام بر عزیزان
    میخواستم بدونم چطور می توان دزدگیر ماشین را غیر فعال کرد؟؟؟ به طوری برق اش از کار بیفتد و ان چراغ چشمک زن هم از کار بیفتد و ریموت هم کار نکند؟؟؟
    ایا باید فیوزهای مربوط به دزدگیر را که جلوی کاپوت هست را غیر فعال کرد؟؟؟ یا مربط می شود به دستگه ecu ؟؟؟ یا .......
    لطفا راهنمایی کنید!
    سپاس

اضافه شده در تاریخ :
    کسی نمی داند!!!!
    البته می دانم که با فیوز غیر فعال می شود!!! ولی جایش را نمی دانم کجا هست!! توی فیوز های داخل ماشین و کاپوت را دیدم ولی فیوزی برای الارم وجود نداشت!!
    دوستانی که اطلاعاتی دارند لطفا راهنمایی کنند!!
    سپاس

پاسخ : طریقه غیر فعال کردن دزدگیر ماشین

دوست عزیز ماشین چی هست ؟
    مدلش چیه ؟
    ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

سلام
      ماشین ریو هست !
      مدل اش را نمیدانم!! ولی برای سال 2003 هست!!
      سپاس

دیدگاه

با سلام

برق دزدگیر معمولا بصورت مستقیم یا از باطری گرفته میشه یا از مثبت زیر فرمون، یعنی بدون هیچ واسطی. و فیوزش بین راه نصب میشه.

دزدها معمولا راهنما رو میشکونن و سیمهای لامپش رو اتصال کوتاه میکنن تا فیوز دزدگیر بسوزه.
        کمترین توقع از یک فرد تحصیلکرده، دانستن املای صحیح کلمات است.

دیدگاه

برق دزدگیر معمولا بصورت مستقیم یا از باطری گرفته میشه یا از مثبت زیر فرمون، یعنی بدون هیچ واسطی. و فیوزش بین راه نصب میشه.
          ممنون دوست عزیز: من الان فیوز را از کجا باید پیدا کنم!!!؟؟؟ یعنی فیوز نزدیک سنسور ضربه ای و دستگاه مرکزی دزدگیر هست؟؟؟
          راستی چطور ماشین را با 2سیم روشن می کنند!! توی فیلم ها بعضی موقع نشان می دهند!!! از روی کنجاوی پرسیدم! سو تعبیر نشود!! :smile: البته توی سوییچ یک ای سی کد دهی شده هست!! حالا نمیدونم این روش سنتی ایا جواب میده یا نه!!! :mrgreen:
          سپاس

دیدگاه

سلام.
            الان جدیدا واسه راهنما ها هم فیوز جدا میزارن.
            اون روشهای سنتی یک تیکه سیم ماله همون فیلم ها بوده.
            الان ماشینها ایموبلایزر دارن که وصله به ecu ماشین.اصلا غیر ممکن هست بتونی ماشینو روشن کنی.
            البته هر چقدر که علم پیشرفت میکنه اساتید دزد هم پیشرفت میکنن.یک جا شنیده بودم ماشین ایموبلایزر دارو هم برده بودن.
            ابتدا و شروع هرکاری سخت ترین مرحله آن کار است. برای مثال به عقابها نگاه کن ، حتی اونها هم در ابتدای پرواز ، زیاد بال و پر می زنند، اما هنگامی که اوج می گیرند ، دیگر حتی نیازی به پر زدن هم ندارند ...

کافیست اولین قدمها را بدون ترس و با پشتکارِ بالا برداری مطمئن باش بزودی به اوج خواهی رسید و روزهای سخت همیشه نخواهند ماند ...

دیدگاه

ممنون دوست عزیز: کی خواست ماشین روشن کنه :mrgreen: همینجوری سئوال کردم! :agree:
              راستی یک سئوال: ماشین ها معمولا چند تا جعبه فیوز دارند؟؟؟
              مثلا توی این عکس ان قسمتی که با مربع قرمز مشخص کردم!! البته شبیه هلال هست ان قسمت!!! ایا جعبه فیوز هست؟؟

سپاس

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ircaspianhero
                من الان فیوز را از کجا باید پیدا کنم!!!؟؟؟ یعنی فیوز نزدیک سنسور ضربه ای و دستگاه مرکزی دزدگیر هست؟؟؟
                بله. فیوز معمولا نزدیک باکس اصلی هست.

نوشته اصلی توسط -LEON-
                البته هر چقدر که علم پیشرفت میکنه اساتید دزد هم پیشرفت میکنن.یک جا شنیده بودم ماشین ایموبلایزر دارو هم برده بودن.
                من 206 صندوقدار V8 با دزدگیر سوکت فابریک TELEMATIX داشتم. آقا دزده نمیدونم چه طوری و بدون هیچ آسیبی به ماشین در رو باز کرد و موبایلم رو برد. جیک ماشین هم در نیومد.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط -LEON-
                  سلام.
                  الان جدیدا واسه راهنما ها هم فیوز جدا میزارن.
                  اون روشهای سنتی یک تیکه سیم ماله همون فیلم ها بوده.
                  الان ماشینها ایموبلایزر دارن که وصله به ecu ماشین.اصلا غیر ممکن هست بتونی ماشینو روشن کنی.
                  ماکسیمای دوست منو توی شب تاریک؟!! oo: در عرض 2 دقیقه بردند (توی DVR دوربین مدار بسته خونه روبرویی تصاویرش ضبط شده بوده .)
                  کلا دزد هم دزد های قدیم .
                  به ایموبلایزر ماشین ها نمیشه اطمینان کرد .

بعضی از این دزدگیرها یک فیوز روی تغذیه مثبت دارند که البته خیلی تابلوئه فیوزش . از همین فیوزهای خودروئی که توی ماشین استفاده میشه داخل جا فیوزی مخصوص)

دیدگاه

:twisted: اگه ماشین رو چهار قفله نکنی دزدیدنش راحته. کسایی که میدزدن معمولاً واسه خلاف میخوان چون آب کردنش سخته :NO: برا رهایی از شر ECU مال خودشون رو میبرن و بی هیچ دغدغه (هر ماشینی یه روش داره که قرار بوده فقط نمایندگی مجاز بلد باشه) در رو باز میکنن و با باز کردن کاپوت و اتصال ECU خودشون و سوئیچ خودشون بلندش میکنن. :evil: دزدگیرا هم همه باگ دارن . بهتون پیشنهاد میکنم اگه محلتون امن نیست و یا دشمن دارید چهار قفله کنید: 1- دزدگیر با ایموبلایزر-2- قفل فرمون یا همون قلف فرمون!-3- قفل کلاچ-4-قفل پارکینگ. :job:
                    من آن آشفته ماشینم که تایر زیر تن دارم
                    و از اسرار بازارم همان قدر زیر و بم دارم
                    چنان خسته شدم از گردش چرخان چرخانم
                    که امروزه تمنای دویدن بر دو پا دارم

دیدگاه

دوستم دسته کلید مغازه شو جا گذاشت بود.2 تا قفل کامپیوتری داشت.1قفل معمولی.
                      یک کلید ساز اوردیم 2تا قفل کامپیوتری رو تو یک دقیقه باز کرد.کلید سازه 10 تا کلید مادر داشت یکی خورد به قفل.

قفل معمولی هم که تو 10 ثانیه با دو تیک سیم مثل فیلما باز کرد.
                      هر چقدرم قفل بزنی کارشونو عقب میندازی.اونا در هر صورت ماشینو میبرن.

دیدگاه

به نظر من باید یه کلید یه جا از ماشین مخفی کنی و برق یه قسمت مهم ماشینو باهاش از کار بندازی.هر وقت از ماشین پیاده میشی کلید و بزنی.
                        دزدا تو باز کردن قفل تبهر دارند اما دیگه علم غیب که ندارند :agree:
                        آیا جهالت نیست که آدمی ساعات شیرین امروز را فدای روزهای آینده کند؟

دیدگاه

اون روش که راهنما رو بشکونید و اتصال کوتاه کنید مال دزدگیر های خدا سال پیش هست. الان همه سنسور جریان دارند و سوختن لامپ و یا اتصال کوتاهش رو می فهمند (سنسور نداشته باشه دیگه یه فیوز جدا براش گزاشته)
                          راه ساده اون اینه که ببرید پیش جاهایی که دزدگیر نصب میکنند بگید فیوز اصلی رو در بیاره ( همون طور که دوستان گفتن تو جعبه فیوز زیر فرمون هست فیوزش) البته ریو رو نمی دونم اون زیر جعبه هست یا دسته سیمش رو هواست...

درمورد دزدیدن ماشین های با ایموبلایزر هم دزد ها پیشرفت کردن. همیشه یه ECU تو بساطشون هست که ایموبلایزر و این حرف ها رو بای پس کردن روش. چند تا سیم ازش کشیدن بیرون که جای ECU اصلی وصل میشه. کلا سنسور های موتور و این حرف ها هم نیاز نداره. فقط موتور رو روشن میکنه بعدا....

واسه روشن کردن ماشین های بدون ایموبلایزر هم حداقل 3 تا سیم لازمه! اگه آقا دزده بخواد تو راه آهنگ هم گوش کنه میشه 4 تا. یه بار نقشه سیم کشی ماشین رو دیده باشه میتونه این کار رو بکنه. برای جلوگیری از بدآموزی بیشتر این مورد رو ادامه ندیم.
                          [img width=477 height=100]http://www.eca.ir/pic/upload/agazade.png[/img]

دیدگاه

نوشته اصلی توسط pooyan-shafiei
                            به نظر من باید یه کلید یه جا از ماشین مخفی کنی و برق یه قسمت مهم ماشینو باهاش از کار بندازی.هر وقت از ماشین پیاده میشی کلید و بزنی.
                            دزدا تو باز کردن قفل تبهر دارند اما دیگه علم غیب که ندارند :agree:
                            یه قفل پدال دارم از اونا که کوچیکه و زیر پدالها میخوره. با یه قفل کتابی طوری میبندمش که کلید خورش سمت پدال گاز ( کنسول ) باشه. یعنی فقط جند سانت با دیواره کنسول فاصله داره. نه میشه دریل شارژی زد بهش و نه هیچ کار دیگه. اینطوری فقط با کلید باز میشه. بهترین ایموبلایزر همینه.

دیدگاه

سلام دوستان به همه نوع قفلی اشاره کردند منم از قفل کننده اصلی یاد می کنم
                              اگه کسی مالش حلال باشه و مالشو به خدا سپرده باشه یک قفل معمولی هم کفایت می کنه در حالت برعکسش همان طور که خودتان بارها شنیده اید 4 قفله هم ......
                              I'm Very Question and I have more Question,Please Answer All of my Questions

[img width=156 height=100]http://uploadtak.com/images/u3536_555_Timer_as_Astable.gif[/img]

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X