اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

سرو موتور

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

سرو موتور

سلام.
    من تا حالا از سروموتور ها استفاده نکردم.جدیدا یه اطلاعاتی ازشون بدست اوردم.حالا میخوام بدونم کسی در مورد دیتاشیتشون چیزی بلده (مثلا به ازای چند میکرو ثاینه پالسی که میدیم چند درجه تغیرر وضعیت داریم یا ....

پاسخ : سرو موتور

سلام.
    من تاحالا با سروو موتور DC کار کردم. ولی AC کار نکردم.
    ==
    سروو موتور های DC سه سیمه یا پنج سیمه هستند. تو حالت 3 سیمه 2 تا تغذیه و 1 دونه ورودی کنترل هستش.
    تو حالت 5 سیمه 2 تا تغذیه خود موتور - 2 تا تغذیه مدار کنترل و 1 دونه ورودی کنترل هستش.
    در مورد ای موتور ها همون طور که توی دیتا شیتشون گفته شده به ازای هر چند درجه ای یه زمان خاصی نیاز هستش.(پالس)
    مثلاً در مورد SG50 گفته شده که 0.1 ثانیه - 60 درجه. یعنی شما اگه پالس 0.2 ثانیه بهش بدی میره رو 120 درجه و ....
    تو یک جهت هم کار میکنه. یعنی از 0 تا 360 یا از 0 تا 270.
    موفق باشید.

دیدگاه

پاسخ : سرو موتور

نوشته اصلی توسط bacheLLL
      سلام.
      من تاحالا با سروو موتور DC کار کردم. ولی AC کار نکردم.
      ==
      سروو موتور های DC سه سیمه یا پنج سیمه هستند. تو حالت 3 سیمه 2 تا تغذیه و 1 دونه ورودی کنترل هستش.
      تو حالت 5 سیمه 2 تا تغذیه خود موتور - 2 تا تغذیه مدار کنترل و 1 دونه ورودی کنترل هستش.
      در مورد ای موتور ها همون طور که توی دیتا شیتشون گفته شده به ازای هر چند درجه ای یه زمان خاصی نیاز هستش.(پالس)
      مثلاً در مورد SG50 گفته شده که 0.1 ثانیه - 60 درجه. یعنی شما اگه پالس 0.2 ثانیه بهش بدی میره رو 120 درجه و ....
      تو یک جهت هم کار میکنه. یعنی از 0 تا 360 یا از 0 تا 270.
      موفق باشید.
      ممنون.میشه در مورد دیتا شیت این موتورها بیشتر توضیح بدین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X