اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نسل فعلیه باطری هایه موبایل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

نسل فعلیه باطری هایه موبایل

ضمن عرض سلام وخسته نباشید به دوستان عزیز
    حتما یادتون هست که تا چن سال پیش هنگامه شارژ اوله گوشی اونو به مدته حدودا هشت ساعت پیوسته شارژ میکردیم
    ایا هنوزم این کارو برا گوشی هایه با با طریه جدید باید انجام بدیم؟؟؟
    پیشاپیش مرسی از همه کسایی که جواب میدن

پاسخ : نسل فعلیه باطری هایه موبایل

سلام. البته این جواب رو متخصص های باتری باید بگن نه من. ولی من گفتم شروع کننده باشم.
    اینکه قدیم میگفتن 8 ساعت تو شارژ باشه درست نبود ولی چون همه گوشی ها و شارژها مثل هم نبودن گفتن 8 ساعت که هیچ باتری کمتر نمونه چون 8 ساعت زمان زیادیه.
    این دستور برای بار اول شارژ بود بخاطر این بود که باتری خوب آب بندی بشه برای هر گوشی لازمه. و برای طولانی شدن عمر باتری دفعه های بعد هم بهتره باتری کاملا خالی بشه و بعد شارژ کنید. بله الان هم انجام بشه بهتره.
    برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

دیدگاه

اتفاقا تازگی یه مطلب در این مورد منتشر شد که این سوال و خیلی سوالای دیگه رو جواب میده!
      اینم لینکش:

http://www.zoomit.ir/articles/mobile...-mobile-device

دیدگاه

نوشته اصلی توسط diamond_rtd
        اتفاقا تازگی یه مطلب در این مورد منتشر شد که این سوال و خیلی سوالای دیگه رو جواب میده!
        اینم لینکش:

http://www.zoomit.ir/articles/mobile...-mobile-device
        لینک رو خوندم. واقعا اول واسه ی نویسنده مطلب بعد هم برای شما که یک الکترونیکی هستید متاسفم شما نباید صرف خوندن هر مطلبی اون رو درست تشخیص بدید.
        کسی که این مطلب رو نوشته حتم دارم فروشنده باتری بوده . خیلی از حرفاش غلط بود.
        مثلا من باتری لب تابم خراب شده بود 10 دقیقه هم شارژ نگه نمیداشت گذاشتمشش توی یه کیسه و درون فریزر بعد 2 روز وصلش هرکرم به لب تابم 2 ساعت شارژ نگه میداشت.
        برخی آدمها[ تنها ] به یک دلیل از مسیر زندگی ما می گذرند [ تا ] به ما درسهایی بیاموزند ؛ که اگر می ماندند هرگز [ آن درسها را ] یاد نمی گرفتیم …

دیدگاه

نوشته اصلی توسط PouYa007
          لینک رو خوندم. واقعا اول واسه ی نویسنده مطلب بعد هم برای شما که یک الکترونیکی هستید متاسفم شما نباید صرف خوندن هر مطلبی اون رو درست تشخیص بدید.
          کسی که این مطلب رو نوشته حتم دارم فروشنده باتری بوده . خیلی از حرفاش غلط بود.
          مثلا من باتری لب تابم خراب شده بود 10 دقیقه هم شارژ نگه نمیداشت گذاشتمشش توی یه کیسه و درون فریزر بعد 2 روز وصلش هرکرم به لب تابم 2 ساعت شارژ نگه میداشت.
          قطعا شما استاد و متخصص هستید...!
          فقط جسارتا اون "لپآ‌تاپ" هستش، نه "لبآ‌تاب"...!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط diamond_rtd
            قطعا شما استاد و متخصص هستید...!
            فقط جسارتا اون "لپآ‌تاپ" هستش، نه "لبآ‌تاب"...!
            :biggrin: آره حق با شماست ولی نوت بوک بهتره

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X