اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اندازهآ‌گیری میزان انرژی باتری!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : اندازهآ‌گیری میزان انرژی باتری!

نوشته اصلی توسط mostafa6369
    من تو صنعت کار میکنم و برای تست باتریهای اسیدی و ازمایش اونها یه روشی هستش که که خیلی هم راحته اگر به دردتون میخوره براتون بذارم
    درود بر شما
    شما که پندارتان نیک و گفتار (نوشتار)تان هم نیک است، کردارتان را هم نیک کنید و مطلب تان را در اختیار علافه مندان بگذارید تا ایمانتان کامل شود!!
    پیروز باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مته به خشخاش
      درود بر شما
      شما که پندارتان نیک و گفتار (نوشتار)تان هم نیک است، کردارتان را هم نیک کنید و مطلب تان را در اختیار علافه مندان بگذارید تا ایمانتان کامل شود!!
      پیروز باشید
      چشم.

دیدگاه

ابتدا از همه دوستان بخاطر وقفه ای که تو پاسخ وادم عذر میخوام
        روش تستی که خدمتتون عرض کردم.به این صورت هستش
        باتری مورد تست از نوع اسیدی و با ولتاژ2.2 ولت هستش.اون تجهیز که برای تست هست هم چیز ساده ایی هستش که متشکل از دوشاخک که به دو قطب باتری وصل میشه.یه مقاومت شنت تقریبا معادل یک اهم و یک ولتمتری که روی اون سواره(ولتمترمیتونه ولتمتر ساده و یا با میکرو طراحی شده باشه).درضمن اون مقاومت هم از یک صفحه فلزی استفاده شدهتقریبا اهمش معادل یک اهم هستش چون با وصل کردن به باتری جریان زیادی ازش عبور میکنه و بیش از حد داغ میشه
        خوب روش تست هم بدین صورته که اون دو شاخه به دو قطب باتری وصل میشه و عملا بار یک اهمی را به دو سر باتری وصل کرده ایم که باعث جریان کشی از باتری میشه.حالا در این حالت اگر ولتاژی که نشان میده اگر بین 2.2 تا 2 ولت باشه نشان دهنده عملکرد درست باتری هستش.اگر بین 2 تا 1.8 بود باتری نیاز به شارژ مجدد داره
        امیدوارم منظورمو خوب گفته باشم

دیدگاه

....

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X