اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انتخاب نوع و اندازه المنت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : انتخاب نوع و اندازه المنت

سلام دوستان من سیم المنت 0.02 تهیه کردم که یک مترش 44.71 اهم هست
    حالا چه مقدارش واسه برق 220 جواب میده میشه راهنمایی کنید؟!

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Siavashxxxx نمایش پست ها
      بستگی داره چقدر گرما لازم داشتی باشی
      هر چی کوتاه تر گرماش هم بیشتر عمرش هم کمتر
      از راه آزمون و خطا میتونی به مقدار مورد نیازت برسی

دیدگاه

سیم 0.02 میلی متره؟خیلی نازک نیست؟
        همین یک متر و مستقیم بزن.به صورت لحظه ای .اگه سیم المنت باشه مشکلی پیش نمیاره.دربرق ac وقتی نمودار ولتاژ صفر باشه جریان در بیشنه خود قرار داره در این حالت جریانی معادل 5امپر از سیم عبور میکنه.
        eshop-hodhod.ir

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Namvar14 نمایش پست ها
          سیم 0.02 میلی متره؟خیلی نازک نیست؟همین یک متر و مستقیم بزن.به صورت لحظه ای .اگه سیم المنت باشه مشکلی پیش نمیاره.دربرق ac وقتی نمودار ولتاژ صفر باشه جریان در بیشنه خود قرار داره در این حالت جریانی معادل 5امپر از سیم عبور میکنه.
          زدم از محل اتصال سیم برق به المنت جرقه زد و قطع شد 15 متر خریدم و دارمچون قبلا یک متر و نیم داشتم و تست کردم نشد و کمبود و پرسیدم گفتن خیلی بیشتر از اینا لازم داری دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم
          نوشته اصلی توسط eca.ir/forums نمایش پست ها
          بستگی داره چقدر گرما لازم داشتی باشیهر چی کوتاه تر گرماش هم بیشتر عمرش هم کمتراز راه آزمون و خطا میتونی به مقدار مورد نیازت برسی
          میخوام یه هویه دارم درستش کنم و چون به صورت فنری باید بپیچم و روش رو عایق بزارم نمیتونم هی تست کنم هی خراب شه دوباره همرو باز کنم
          جدیدترین ویرایش توسط Siavashxxxx; ۱۷:۳۵ ۱۳۹۹/۰۶/۲۸.

دیدگاه

زدم از محل اتصال سیم برق به المنت جرقه زد و قطع شد 15 متر خریدم و دارمچون قبلا یک متر و نیم داشتم و تست کردم نشد و کمبود و پرسیدم گفتن خیلی بیشتر از اینا لازم داری دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپممیخوام یه هویه دارم درستش کنم و چون به صورت فنری باید بپیچم و روش رو عایق بزارم نمیتونم هی تست کنم هی خراب شه دوباره همرو باز کنم

روش خوبی برای خودکشی نیست
            چرا از روش های دیگه استفاده نمیکنی ؟ میدونم قرص برنج خیلی درد ناک و جدیدا گرون شده بخاطر افزایش امار خودکشی
            ولی خب میتونی از قرص لوبیا استفاده کنی

میخوای المنت برای هویه بسازی ؟ و اگه توان المنتت زیاد بشه و یا کوچک ترین اتصالی ایجاد بشه دچار برقگرفتگی میشی ؟
            یا باید از 12 ولت یا 24 استفاده کنی یا فراموشش کن
            میدونی چند نفر با اتصالی هویه جانشونو از دست دادن ؟
            درست متوجه شدم میخوای این کارو کنی ؟

دیدگاه

زدم از محل اتصال سیم برق به المنت جرقه زد و قطع شد 15 متر خریدم و دارمچون قبلا یک متر و نیم داشتم و تست کردم نشد و کمبود و پرسیدم گفتن خیلی بیشتر از اینا لازم داری دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپممیخوام یه هویه دارم درستش کنم و چون به صورت فنری باید بپیچم و روش رو عایق بزارم نمیتونم هی تست کنم هی خراب شه دوباره همرو باز کنم
              یه مقدار مراقب باشید که بهتون اسیب وارد نشه.کلا کار کردن با برق 220ولت خالی از خطر نیست.ولو اینکه خیلی ماهر باشید بازهم میبینید که از این اتفاقات پیش میاد.روش شما با ازموون خظاست.شما فرمودین که فقط همون سیم و دارید.به عنوان یک بخشی از این ازمون باید همون و میزدید.با متراژ های بالاتر این کارو تست کنید.و مقدار مورد نظر تو بدست بیار.
              اگه از الکترونیک سر به در هستید توصیه میکنم با یک ترایاک و یک دیاک و یک ولوم میتونید امواج acرو برش بدید و یک دیمر acبسازید.با این کار یک هویه کاملا متغیر بسازید.و حتی با نیم متر سیم هم میتونید نتیجه بگیرید.
              ساختن یک هویه با 15متر سیم کار عقلانی نیست.مصرف خیلی بالایی داره.و حرارت اونقد زیاده که نمیتونید کنارش دوم بیارید.
              بنابراین همون گزینه دیمر بهترنی متد خواهد بود.
              جدیدترین ویرایش توسط Namvar14; ۱۹:۲۴ ۱۳۹۹/۰۶/۲۸.
              eshop-hodhod.ir

دیدگاه

یه مقدار مراقب باشید که بهتون اسیب وارد نشه.کلا کار کردن با برق 220ولت خالی از خطر نیست.ولو اینکه خیلی ماهر باشید بازهم میبینید که از این اتفاقات پیش میاد.روش شما با ازموون خظاست.شما فرمودین که فقط همون سیم و دارید.به عنوان یک بخشی از این ازمون باید همون و میزدید.با متراژ های بالاتر این کارو تست کنید.و مقدار مورد نظر تو بدست بیار.اگه از الکترونیک سر به در هستید توصیه میکنم با یک ترایاک و یک دیاک و یک ولوم میتونید امواج acرو برش بدید و یک دیمر acبسازید.با این کار یک هویه کاملا متغیر بسازید.و حتی با نیم متر سیم هم میتونید نتیجه بگیرید.ساختن یک هویه با 15متر سیم کار عقلانی نیست.مصرف خیلی بالایی داره.و حرارت اونقد زیاده که نمیتونید کنارش دوم بیارید.بنابراین همون گزینه دیمر بهترنی متد خواهد بود.
                نه فدات شم 15 متر رو ک واسه هویه نگرفتم لازم داشتم واسه کاره دیگه ای 15 متر که باهاش میشه سونای خشک راه انداخت

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط کاکو نمایش پست ها
                روش خوبی برای خودکشی نیست چرا از روش های دیگه استفاده نمیکنی ؟ میدونم قرص برنج خیلی درد ناک و جدیدا گرون شده بخاطر افزایش امار خودکشی ولی خب میتونی از قرص لوبیا استفاده کنی میخوای المنت برای هویه بسازی ؟ و اگه توان المنتت زیاد بشه و یا کوچک ترین اتصالی ایجاد بشه دچار برقگرفتگی میشی ؟یا باید از 12 ولت یا 24 استفاده کنی یا فراموشش کن میدونی چند نفر با اتصالی هویه جانشونو از دست دادن ؟ درست متوجه شدم میخوای این کارو کنی ؟
                خب تمامه این هویه های معمولی که داریم استفاده میکنیم مگه غیر از اینه سیستمش؟!

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

من الان 3 تا هویه دارم 150 وات 40 وات و یدونه هم دارم که با برق 12 کار میکنه هر 3 تاشون خودم درست کردم هر 3 تا کلید داره چراغ داره و نوکشون هم جزو بهترین نوکهای بازاره

دیدگاه

یه مقدار مراقب باشید که بهتون اسیب وارد نشه.کلا کار کردن با برق 220ولت خالی از خطر نیست.ولو اینکه خیلی ماهر باشید بازهم میبینید که از این اتفاقات پیش میاد.روش شما با ازموون خظاست.شما فرمودین که فقط همون سیم و دارید.به عنوان یک بخشی از این ازمون باید همون و میزدید.با متراژ های بالاتر این کارو تست کنید.و مقدار مورد نظر تو بدست بیار.
                  اگه از الکترونیک سر به در هستید توصیه میکنم با یک ترایاک و یک دیاک و یک ولوم میتونید امواج acرو برش بدید و یک دیمر acبسازید.با این کار یک هویه کاملا متغیر بسازید.و حتی با نیم متر سیم هم میتونید نتیجه بگیرید.
                  ساختن یک هویه با 15متر سیم کار عقلانی نیست.مصرف خیلی بالایی داره.و حرارت اونقد زیاده که نمیتونید کنارش دوم بیارید.
                  بنابراین همون گزینه دیمر بهترنی متد خواهد بود.
                  اخه چرا وقتی از چیز اطلاع نداری داری نظر میدی اون سیم یه مقاومت خاصی داره که این دوستمون برای اینکه بتونه با ۲۲۰ ولت اون سیم و سرخ کنه تقریبا باید ۲۰۰ اهم بشه حالا ببین ۲۰۰ اهم چند متر میشه
                  قابل توجه شماهایی که حرارت بالایی داره و از این حرفا حتما واسه خودت یدفه تست کن ببین اصلا اون سیم سرخ میشه که بخواد اینقدر گرما تولید کنن تقریبا ۴ متر از اون سیم برای ۲۲۰ مناسبه اگر ۴۷ اهم باشه هر متر البتر تقریبی گفتم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X