اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کسانی که راه موفقیت در رشته ی برق را می دانند کمک کنند

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کسانی که راه موفقیت در رشته ی برق را می دانند کمک کنند

همه دوستان به نکته های خیلی خیلی مهمی اشاره کردن ولی اگه نظر منو بخوای بدونی بهت می گم هرچی تئوری یادمی گیری عملیشم یادبگیر از همین ترم اول هم شروع کن خود من عملی خیلی قوی ندارم برای همین هرجا بحث برق پیش می آید که نظرمو می خوان یه جورایی دلم می لرزه چون اون چیزی که تو عمل رفته اهمیت زیادی داره اگه همه فرمولای رشته برق ومدارش هم از بر باشی تا در عمل نبینی نمیتونی درکش کنی

دیدگاه

به نظر من پشتکار+کار عملی بهترین راه حل برای موفقیت در این رشته ی بسیار جذابه
      **همیشه به این فکر کن که خداوند با توست**

دیدگاه

مهندسی معکوس!
        سلام.
        کارتریجهای اپسون چیپهایی دارند که میزان مصرف جوهر رو ذخیره میکنند و هنگامی که جوهر تمام شد دیگر کارتریج به درد نمیخورد و غیر قابل شارژ است . شما می تواند در زمینه هک کردن این چیپها به بنده کمک کند؟
        اگر سوالی برای راهنمایی خود و جواب بهتر دارید در خدمتم. در ضمن برای راهنمایی موثر شما حاضر به هزینه کردن هستم چون میصرفه.
        ضمنا این سوالو کجا مطرح کنم میتونم سریعتر به جواب برسم؟

دیدگاه

پاسخ دوستان کامل وجامع میباشد فقط استفاده از کیت های آموزشی الکترونیک
          وشرکت درکلاسهای روباتیک رابه شما پیشنهادمیکنم .
          محاسبات و معادلات قوی لازمه مهندسی ست .

دیدگاه

سلام

بر حسب امکاناتی که در اختیار دارید تلاش کنید، و این را بیاد داشته باشید که لزومی نداره دانش و تکنیک هر دو در یک نفر جمع بشوند.
            اگر سالهای اول لیسانس هستید، به تئوری خیلی اهمیت بدهید و اگر یکی دو سال آخر هستید بطور تخصصی روی یک موضوع خاص شروع به کار کنید.

موفق باشید

دیدگاه

:biggrin: :biggrin:به نظر شما تئوری تو بخون از بچه ها عقب نمونی اگه می خوای جلو بزنی نرم افزارا رو یاد بگیر درساتم درست یاد بگیر که بتونی از علمت استفاده کنی از ترم 5 به بعد اگه بزنی تو کار عملیو پزوهش بهتره البته این نظر شحصی منه
              انچه که هستی هدیه خداوند به توست
              و انچه که می شوی هدیه ی تو به خداوند است
              پس در زندگی بینظیر باش

دیدگاه

درود بر شما
                دوستان موارد خوبی رو اشاره کردند.
                من خودم به این نتیجه رسیدم که تا ترم 5 دست به کار های عملی نزنی بهتره، چون دانش این کار ها رو نداری در عوض تو این ترم های آغازی که هم سرت خلوته هم وقت کافی داری بچسب به ریاضیات به این خاطر که یک مهندس برق بدون ریاضیات به یک تکنسین تبدیل میشه (مشکل من و بسیاری دیگر از ایرانی ها در دانشگاه)

من خودم اگه بر گردم به ترم 2 برق شروع می کنم روی ریاضیات بخصوص فوریه و لاپلاس کار کردن و از طرف دیگه درس الکترومغناطیس و مدار1 رو هم تا می تونم مثال حل می کنم

متاسفانه الان دیگه وقتش رو ندارم.

زبان اینگلیسی هم اگه بلد نباشی که انگار سواد نداری (بی خود نیست این همه مهندس بیکار تو کشور داریم )

دیدگاه

به نظر بنده زبان انگلیسی یک ضرورت قبل از دانشگاه هست که ما اون رو با خود به دانشگاه می آوریم.

دیدگاه

ترم 2الکترونیکم ازترم1کار با پروتیوس رو یاد گرفتم نقشه هر مداری رو که میدیم درست میکردم بعدشم از استادام میخواستم طرز کار کل مدار وکار هر یک از اجزا رو برام توضیح بدن الان میدونم که حداقل از بچه های ترم 4 دانشگاهمون بیشتر کار عملی بلدم برای اینکه کاری رو که خودت بری دنبالش و عملی انجام بدی تا ابد یادت میمونه-موفق باشید :nerd:
                    هركجا هستم باشم / آسمان مال من است....

دیدگاه

wow...
                      من چند ماهی بود به این تاپیک سر نزده بودم! پست های اضافه شده را خوندم! واقعا از همه دوستان و راهنمای های فوق العادشون ممنونم

دیدگاه

اگر از رشته ریاضی اومدید به الکترونیک فکر نمیکنم بتونید تا 2-3 ترم کارهای عملی خوبی انجام دهید..چون با مبانی الکترونیک هنوز اشنا نیستید.

ولی از اون به بعد بستگی به علاقه ای که دارید میتونید فعالیت کنید..

معمولا هر کسی وقتی وارد هر رشته ای میشه یه انگیزه ای هم داره..و شما باید ببینی اون انگیزه چی بوده..

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mr.designer
                          اگر از رشته ریاضی اومدید به الکترونیک فکر نمیکنم بتونید تا 2-3 ترم کارهای عملی خوبی انجام دهید..چون با مبانی الکترونیک هنوز اشنا نیستید.

ولی از اون به بعد بستگی به علاقه ای که دارید میتونید فعالیت کنید..

معمولا هر کسی وقتی وارد هر رشته ای میشه یه انگیزه ای هم داره..و شما باید ببینی اون انگیزه چی بوده..

اتفاقا الان دیگه ترم 3 هستم! درسهایی مثل مدار را خب شروع کردم! :nerd:

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                          X