اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشگل در پیدا کردن دیتا شیت یک قطعه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشگل در پیدا کردن دیتا شیت یک قطعه

سلام دوستان .
    برای انجام یک پروژه تحقیقاتی مجبور به استفاده از یک قطعه شدم ولی 2 ماه هستش که دارم نت رو زیر و رو می کنم به شرکت هایی که این قطعه رو فروش یا مصرف می کنند میل و زنگ میزنم و با چندین شرکت دیگه تو یاهو چت هم کردم تا دیتا شیت این قطعه رو بدست بیارم ولی تا به امروز به هیچ نتیجه ای نرسیدم.
    ( چندین بار به شرکت سازنده این قطعه میل هم زدم ولی جوابی ندادن)
    شرکت سازنده این قطعه فقط یک کاتالوگ برای این قطعه منتشر کرده که توی سایر سایت ها هم هم کاتالوگ وجود داره .
    لینک کاتالوگ:http://www.xaar.co.uk/doclib/Xaar_128_Product_Datasheet 2.pdf
    توی این کاتالوگ هم اطلاعات فنی این قطعه درج نشده فقط امکانات و ابعاد قطعه قید شده.
    حالا من از شما دوستان در مورد پیدا کردن اطلاعات فنی این قطعه کمک و همفکری می خوام.
    اطلاعات فنی همچین قطعه هایی رو از کجا می شه پیدا کرد؟
    شما تا به حال به همچین موردی برخوردین یا نه؟
    چجوری مشگل رو حل کردین؟

ممنون از همه دوستان

پاسخ : مشگل در پیدا کردن دیتا شیت یک قطعه

من دقیقا نمی دونم قطعه چی هست و چی کار می کنه اگه اسمش رو بگی بهتر می تونیم راهنماییت کنیم

اما من معمولا دیتا شیت قطعاتی رو که می خواهم رو توی پروتئوس پیدا می کنم
    اگه تا حالا سر نزدی یه سری بزن اینشالله که پیدا کنی :nerd:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ELECH_TECH
      سلام دوستان .
      برای انجام یک پروژه تحقیقاتی مجبور به استفاده از یک قطعه شدم ولی 2 ماه هستش که دارم نت رو زیر و رو می کنم به شرکت هایی که این قطعه رو فروش یا مصرف می کنند میل و زنگ میزنم و با چندین شرکت دیگه تو یاهو چت هم کردم تا دیتا شیت این قطعه رو بدست بیارم ولی تا به امروز به هیچ نتیجه ای نرسیدم.
      ( چندین بار به شرکت سازنده این قطعه میل هم زدم ولی جوابی ندادن)
      شرکت سازنده این قطعه فقط یک کاتالوگ برای این قطعه منتشر کرده که توی سایر سایت ها هم هم کاتالوگ وجود داره .
      لینک کاتالوگ:http://www.xaar.co.uk/doclib/Xaar_128_Product_Datasheet 2.pdf
      توی این کاتالوگ هم اطلاعات فنی این قطعه درج نشده فقط امکانات و ابعاد قطعه قید شده.
      حالا من از شما دوستان در مورد پیدا کردن اطلاعات فنی این قطعه کمک و همفکری می خوام.
      اطلاعات فنی همچین قطعه هایی رو از کجا می شه پیدا کرد؟
      شما تا به حال به همچین موردی برخوردین یا نه؟
      چجوری مشگل رو حل کردین؟

ممنون از همه دوستان
      با سلام

آدرس لینک برای دیدن فایل پی دی اف ، ایراد داره .

آدرس درست : http://www.xaar.co.uk/doclib/Xaar_128_Product_Datasheet2.pdf
      مورد پروژه تحقیقاتی شما در رابطه با چاپ روی بنر یا فلکسی و INDUSTRIAL INKJET PRINTING است ؟
      دقیقا مورد نیازتون رو بفرمایید ، شاید بتونیم کمک شما باشیم .

دیدگاه

سلام
        بابت پاسخ هاتون بسیار سپاسگزارم
        بله پروژه تحقیقاتی در مورد INDUSTRIAL INKJET PRINTINGهست.
        نام قطعه هم :XAAR-XJ-128 هست که یک هد پرینتر هست.
        مشگل ما اینه که یک سیستم برای پرینتر طراحی می کنیم که با میکرو کار میکنه ولی اطلاعات فنی این هد رو نداریم تا بتونیم با میکرو ارتباط بر قرار بکنیم.
        کانفیگ پین های این هد و دیتا شیتش مورد نیازمون هست تا اطلاعاتی در مورد فرکانس کاری پروتکل ارتباطی با میکرو نحوه کانفیگ سرعت و حتی ولتاژ کاریش رو بدست بیاریم.

ممنون

دیدگاه

نوشته اصلی توسط ELECH_TECH
          سلام
          بابت پاسخ هاتون بسیار سپاسگزارم
          بله پروژه تحقیقاتی در مورد INDUSTRIAL INKJET PRINTINGهست.
          نام قطعه هم :XAAR-XJ-128 هست که یک هد پرینتر هست.
          ** مشگل ما اینه که یک سیستم برای پرینتر طراحی می کنیم که با میکرو کار میکنه ولی اطلاعات فنی این هد رو نداریم تا بتونیم با میکرو ارتباط بر قرار بکنیم**.
          کانفیگ پین های این هد و دیتا شیتش مورد نیازمون هست تا اطلاعاتی در مورد فرکانس کاری پروتکل ارتباطی با میکرو نحوه کانفیگ سرعت و حتی ولتاژ کاریش رو بدست بیاریم.

ممنون
          با سلام

خدوتتون عرض کنم که ، قیمت این نوع از چاپگرهای عریض و لوازم و قظعات جانبی و مصرفی آن ، بدلیل نوع خاص کاربرد ( چاپ بر روی بنر و فلکسی فیس ) ، بسیار بالا بوده و تولید کنندگان این نوع از چاپگرها بدلایلی از جمله ، اسرار تکنیکی و انحصاری بودن قطعات ، پشتیبانی و .... به هیچ عنوان اطلاعات فنی از قطعات منتشر نمیکنند .

پیشنهاد میکنم ، به جهت تعدیل هزینه های طراحی در این پروژه تحقیقاتی ، از هد های جوهر افشان چاپگرهایی نظیر EPSON و یا HP استفاده کنید . ( البته در اکثر چاپگرهای جوهرافشان HP هد چاپگر ، بروی منبع یا کارتریج جوهر نصب شده است. ولی بهر حال هد اکثر چاپگرها ی جوهر افشان ، عملکردی مشابه دارند . بطور مثال بدینگونه هستند که : یک منبع جوهر با غلظت مناسب در بالای یک شبکه بسیار ریز از دریچه هایی( نازل ) که با فشار پیزو باز و بسته میشوند .قرار گرفته.)

دیدگاه

سلام دوست عزیز جناب معیری
            ممنون بابت پاسختون
            من این هد رو برای چاپ عریض نمی خوام
            در مورد نحوه عملکرد هد ها هم اطلاعات بسیار دقیق و تکمیلی دارم ولی متاسفانه برای پیشرفت پروژه مجبور به استفاده از 128 هستیم.
            مجبورا باید دیتا شیت پین هاش رو به نحوی پیدا کنم امکان داره روی کمک شما دوست عزیز حساب کنم؟
            ممنونم.

دیدگاه

دوستان دیگه در این مورد هیچ اطلاعاتی ندارن؟
              یعنی چطوری دیتا شیت یک قطعه که پیدا نمی شه رو باید گیر آورد.

دیدگاه

چرا هیچ یک از دوستان پاسخ نمی دن؟ :cry2:

دیدگاه

فکر کنم این سایت به دردت بخوره : http://www.datasheetcatalog.com
                  کنکوری 90 ديروز،آ‌دانشجو مهندسي نرم افزار پلي تكنيك امروز!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X