اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

یه کتاب خوب برای VHDL

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

یه کتاب خوب برای VHDL

کسی یه کتاب خوب برای یادگیری VHDL سراغ داره؟
    که مثال هم زیاد داشته باشه
    ان الله مع الصابرین

پاسخ : یه کتاب خوب برای VHDL

من یه کتاب چند وقت پیش خوندم اسمشو یادم نیست اما برای انتشارات نص بود(قرمز رنگ بود جلدش)‏کتاب بدی نبود و برای شروع خوب بود....مثال هم توش خوب داشت!حالا بقیه دوستان هم بیان نظر بدن

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Msun
      کسی یه کتاب خوب برای یادگیری VHDL سراغ داره؟
      که مثال هم زیاد داشته باشه
      با سلام

یه کتاب هست بنام از شبیه سازی تا سنتز ، نوشته سودیا یامالانچی ( اگه اشتباه نکرده باشم ) ، کتاب خوبیه ، که از انتشارات هنر ، واقع در تقاطع انقلاب - اردیبهشت ، میتوانید تهیه نمایید .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیر معیری

با سلام

یه کتاب هست بنام از شبیه سازی تا سنتز ، نوشته سودیا یامالانچی ( اگه اشتباه نکرده باشم ) ، کتاب خوبیه ، که از انتشارات هنر ، واقع در تقاطع انقلاب - اردیبهشت ، میتوانید تهیه نمایید .
        تایید میشه کتاب خوبیه، اما متاسفانه یه کم مترجم در استفاده از معادل های فارسی زیاده روی کرده.
        There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

دستتون درد نکنه فکر نمیکردم اینقدر زود جواب بگیرم
          فقط یه چیزی من تا حالا vhdl کار نکردم اینی که گفتید واسه شروع خوبه دیگه؟
          ان الله مع الصابرین

دیدگاه

متاسفانه در این زمینه هنوز تخصص لازم رو ندارم که در مورد کتاب نظر بدم اما این کتاب هم میتونه یکی از انتخاب ها باشه:
            طراحی خودکار مدارهای دیجیتال با FPGA و زبان توصیف سخت افزار VHDL - تالیف دکتر حسن سید رضی - انتشارات ناقوس
            از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
            هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
            اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
            اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
            شاد و موفق باشید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Study
              متاسفانه در این زمینه هنوز تخصص لازم رو ندارم که در مورد کتاب نظر بدم اما این کتاب هم میتونه یکی از انتخاب ها باشه:
              طراحی خودکار مدارهای دیجیتال با FPGA و زبان توصیف سخت افزار VHDL - تالیف دکتر حسن سید رضی - انتشارات ناقوس
              این کتاب بیشتر یه آموزش سریعه و مفهومی موضوع رو بررسی نکرده. البته اگر می خواهید سریع یه نتایجی بگیرید مرجع خوبیه.
              There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

سلام.
                من کتاب طراحی خودکار مدارهای دیجیتال تألیف حسین صباغیان بیدگلی را برای VHDL و
                کتاب طراحی مدارهای دیجیتال تألیف مهندس هادی پرنده افشار را برای یادگیری Verilog به دوستان معرفی میکنم.
                موفق باشید

دیدگاه

بله رضا جان فکر میکنم حجم کمش هم به نوعی فرمایش شما رو تایید میکنه. حدودا 280 صفحه هست.
                  از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
                  هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
                  اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
                  اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
                  شاد و موفق باشید

دیدگاه

اقا دست همتون درد نکنه از اقای سپاس یار هم تشکر میکنم
                    ان الله مع الصابرین

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X