اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راهنمایی درباره انتخاب پروژه ارشد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : راهنمایی درباره انتخاب پروژه ارشد

نوشته اصلی توسط fazel459
    سلام
    سعی کن یک روتر بسازی چون مطالب زیر در اون استفاده می شه
    1- مخابراتی بودن
    2- tcp/ip
    3- پیاده سازی یک پرسسور
    4- نصب یک سیسبم عامل برای می پرسسوری که طراحی کردی
    کار زمان بر هست ولی شدنی و از همه مهمتر به 10 نفر و 3 سال زمان نیاز نداره
    خیلی خوبه ولی عملیه؟نمونه ای ازش تاحالا کسی ساخته
    تو اين جهان 7 ميلياردي من معني ندارد و اگه تو اين دنيا فقط 1 نفر وجود داشت باز هم من معني نداشت

دیدگاه

به نظرم کار ساخت یه روتر زیادی سنگین هست
      شما باید علم تئوری و عملی زیادی در زمینه شبکه و کامپیوتر و ... داشته باشید!
      به نظرم شما فعلا روی یه هاب کار کن واگه میخوای یه مقدار سخت تر باشه روی سویچ

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
        به نظرم کار ساخت یه روتر زیادی سنگین هست
        شما باید علم تئوری و عملی زیادی در زمینه شبکه و کامپیوتر و ... داشته باشید!
        به نظرم شما فعلا روی یه هاب کار کن واگه میخوای یه مقدار سخت تر باشه روی سویچ
        هاب که البته دیگه زیاد کاربرد نداره ولی سوییچ این که دقیقا چی کار کته همین کار سوییچ های موجود(هاب سوییچ)رو انجام بده فکر نکنم کار جدیدی باشه و بعید می دونم استادم قبول کنه :angry:
        تو اين جهان 7 ميلياردي من معني ندارد و اگه تو اين دنيا فقط 1 نفر وجود داشت باز هم من معني نداشت

دیدگاه

سلام
          دوستان راجبه کدینگ صدا یا g723 or g721 .............. یا کلن با این پروتکل کسی اشنایی داره؟پیداه سازی اون با fpga
          اطلاعات اولیه :یه پروتکل انتقال صداست که تو اینترنت با VOIP میشناسیم.تبدیل صدا به کد دیجیتال و حذف نویز و تبدیل کد به سیگنال صوت

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X