اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل در modelsim

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکل در modelsim

دوست عزیز ویندوز شما چی هست 7 یا xp?
    در xp مشکلی نیست
    ولی در 7 باید در حالت administrator باشید دقت فرمایید

دیدگاه

راستش از تو administeratorهم رفتم ولی فرقی نکرد

دیدگاه

نوشته اصلی توسط goldperson2005
        این هم آموزش کرک کردن این نرم افزار که توسط خودم آماده شده ( با توجه به ایمیل های زیادی که برایم ارسال شده بود ) :

آموزش کرک کردن نرم افزار
        بینهایت ممنون و متشکرم. انشالله خدا کمکتون کنه

دیدگاه

سلام به همگی،

فکر کنم فهمیدم چطوری کرک میشه چون من هم همین مشکلات شما را داشتم ولی به این روش که میگم درست شد:

همه فایلهای که تو اون پوشه کرک ورژن 10.1 هست (license.src،mentor.dat،MentorKG.exe،mgcrypt.exe،p atch_dll.bat،run_me.bat) را داخل پوشه win64 در فولدر برنامه کپی کنید و فایل run_me.bat را اجرا کنید درست میشه.

نکته1: برای من چون ورژن 64 بیتی هست فولدرش win64 هست. برای 32 بیتی ها win32 هست احتمالا.
          نکته2: قبل از امتحان کردن این روش کرکی که در پست های بالا بود و راهنمای پی دی اف هم داشت را امتحان کرذم که نرم افزار باز میشد بعد از چند ثانیه یک ارور لایسنس میداد و خارج میشد.

دیدگاه

این هم آموزش کرک کردن این نرم افزار که توسط خودم آماده شده ( با توجه به ایمیل های زیادی که برایم ارسال شده بود ) :

آموزش کرک کردن نرم افزار
            دعایم کنید که شاید به واسطه ی دعای خیر شما مشکلاتم حل شود .

دیدگاه

سلام
              من هم از همین ورژن استفاده میآ‌کنم 10.1c x64
              برای کرک کردن بعد از نصب مراحل پایین رو انجام بدید:
              ۱ محتویات پوشه کرک رو در مسیر نصب (D:\modeltech_10.1c\win64) کپی کنید
              ۲ mentorKG رو اجرا کنید و صبر کنید تا فایل tex اماده شود
              ۳ فایل mentor.dat را با نوت پد باز کنید و تمامی متن آن را با متن قبلی(ایجاد شده در مرحله ۲) جایگزین کنید
              *من خودم فایل های patch , run_me رو اجرا کردم ولی فکر نکنم لازم باشه شما هم اجرا کنید ضرر نداره
              ۴ یک متغیر محلی (user variable) با نام LM_LICENSE_FILE و مقدار D:\modeltech_10.1c\win64\mentor.dat بسازید . توجه کنید که مقدار متغیر باید در مسیر نصب و فایل mentor.dat باشد.
              ۵ از برنامه لذت ببرید :nice:
              اگر مشکلی داشتید پیغام بدید شاید بتونم کمک کنم
              پیچ جاده آخر راه نیست.
              مگر اینکه تو نپیچی.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط H.Beheshti
                سلام
                من هم از همین ورژن استفاده میآ‌کنم 10.1c x64
                برای کرک کردن بعد از نصب مراحل پایین رو انجام بدید:
                ۱ محتویات پوشه کرک رو در مسیر نصب (D:\modeltech_10.1c\win64) کپی کنید
                ۲ mentorKG رو اجرا کنید و صبر کنید تا فایل tex اماده شود
                ۳ فایل mentor.dat را با نوت پد باز کنید و تمامی متن آن را با متن قبلی(ایجاد شده در مرحله ۲) جایگزین کنید
                *من خودم فایل های patch , run_me رو اجرا کردم ولی فکر نکنم لازم باشه شما هم اجرا کنید ضرر نداره
                ۴ یک متغیر محلی (user variable) با نام LM_LICENSE_FILE و مقدار D:\modeltech_10.1c\win64\mentor.dat بسازید . توجه کنید که مقدار متغیر باید در مسیر نصب و فایل mentor.dat باشد.
                ۵ از برنامه لذت ببرید :nice:
                اگر مشکلی داشتید پیغام بدید شاید بتونم کمک کنم
                وقتی فایل آموزشش رو گذاشتم دیگه نوشتن همچین پستایی چه معنایی داره ؟ :twisted:
                هرکس هم اگه بلد نباشه میره یه نگاه به اون فایل میندازه بعد میاد پست اضافه میکنه دیگه
                دعایم کنید که شاید به واسطه ی دعای خیر شما مشکلاتم حل شود .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Always Student

آموزش کرک کردن نرم افزار

داداش واقعا خدا خیرت بده
                  آموزشی که واسه کرکه مدل سیم گذاشتی نجاتم داد
                  ممنون

دیدگاه

شاید مشکل شما حل شده باشه ولی این پست باشه برای کسایی که مشکل میخورن تو نصب این برنامه
                    تمامی فایل هایی رو که توی پوشه crack هست رو اجرا کن البته توی فلدر win32 توی جایی که برنامه نصب شده
                    من هم همین مشکل رو داشتم با این کار مشکل حل شد

دیدگاه

سلام .بینهایت ممنون از زحماتتون و این فیلم عالی . خدا قوت همگیتون <3

دیدگاه

اینم نحوه نصبش ... خیلی سخت بود ولی مال من که الان نصب شد و قشنگ کار می کنه.
                        به این لینک می تونید مراجعه کنید http://www.scribd.com/doc/244707411/Mentor-Graphics-Modelsim-SE-10-1c-RuTracker-org-Ex-Torrents
                        ....
                        اگه مشکلی بود بگید فارسی مراحل رو توضیح بدم

1) If a license to use the environment variable, then: -create a folder, such as C: \ flexlm, where it will take a license , pointing out this folder in the system environment variable LM_LICENSE_FILE = C: \
                        Control Panel-> System-> Advanced-> Environment Variables) , copy and MentorKG.exe patch_dll.bat win32 folder in the installation folder ModelSim (forexample, G: \ modeltech_10.1c \ win32) run-out patch_dll.bat -store issued in the Notepad text ("Save As ..." or "Save as ...&quot C: \ flexlm \ license.txt -MentorKG.exe and patch_dll.bat of G: \ modeltech_10.1c \ win32 can be removed , may need to run additional Licensing Wizard, click "Install a new license" and point tothe c: \ flexlm \ license.txt2) If you use the license as a service, the : -open in a text editor license.src in-line SERVER HostName XXXXXXXXXXXX 27001 instead of HostName enter the name of the company, and instead of XXX ... MAC address (NOTE: sometimes when 2 network adapters MAC address, vydavyemy by ipconfig, does notcoincide with the desired, specified in the tab "System Settings" utility G: \ modeltech_10.1c \ win32 \ lmtools.exe as Ethernet Address) - VENDOR line in the right way to specify mgcld G: \ modeltech_10.1c \ win32 -run run_me.bat, and the resulting mentor.dat move, for example, C: \ flexlm \ -enter the value of a system environment variable LM_LICENSE_FILE = 27001 @HostName (where HostName is the name of the company) run-G: \ modeltech_10.1c \ win32 \ lmtools.exe (and cocoa can be something else that isalready installed LMTools) -tab "Config Services" set the Service Name (for example, ModelSim 10.1c), set Path tothe lmgrd.exe file as G: \ modeltech_10.1c \ win32 \ lmgrd.exe, set the Path to the license file as c: \ flexlm \ mentor.dat, set the Path to the debug log file as c: \ flexlm \ mentor.log (having created an empty textmentor.log), put a check mark in the Start Server at Power Up and Use Services. Press the "SaveService" -clicking on the tab Start / Stop / Reread and start the service button "Start Server"(rebooting the computer it should start automatically) -tab "Server Diags" press "Perform Diagnostics". In the results for each features shouldappear in the string "This license can be checked out" (can not cannot!) -tab "Server Status" click "Perform Status Enquiry". In the results for each features shouldappear in the string (Total of 999 licenses issued; Total of 0 licenses in use). If you go wrong, youcan specify HostName @ 27001 (NOT c: \ flexlm \ mentor.dat!!!) in the Licensing Wizard and reboot.WARNING: When configured in several LMTools services, in tabs "Server Diags" and"Server Status" the bottom should

دیدگاه

مدلسیم من کرک نشد

دیدگاه

سلام دوستان
                            من بعد از نصب و انجام همه ی کارهای کرک ورزن (10.1c (modelsim وقتی وارد برنامه میشم بعد از چند ثانیه ارور پایین رو میده چه کار کنم؟

...unable to checkout a viewer license necessary for use of the Modelsim graphical user

دیدگاه

سلام دوستان مشکل در نصب modelsim نسخه 64 دارم کرک درست انجام میشه ولی باز برنامه با ارور باز نمیشه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X