اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروژه: طراحی یک FFT با FPGA و نمایش نتایج در لینوکس با گراف های Python

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : پروژه: طراحی یک FFT با FPGA و نمایش نتایج در لینوکس با گراف های Python

فکر میکنم استفاده از رسپری تو این پروژه خیلی مناسب هست چون هم میتونیم پایتون رو شروع کنیم و هم گراف های بسیار زیبایی در خروجی نمایش بدیم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amin5659
      ممنون از زحماتتون جناب نجفی.
      ولی ای کاش که واسه شروع پروژه هایی که یکم ساده تر و تا حدودی کاربردی تر که همچنین نیاز به برد خاصی (مثل rasberry pi )نداشت رو شروع میکردید چون احساس میکنم اینجوری درصد مشارکت افزایش پیدا میکنه.... .
      راجع به قطعات هم اگر به نظر من پورت usb هم میبود که در صورت نبود آداپتور تغذیه از طریق اون تامین بشه بهتر بود،و حتی بتونیم از طریق همین برد دیتا رو مستقیما بفرستیم به Pc.
      خواهش میکنم
      من روزی که مطرح کردم بچه های گفتن ساده نباشه
      منم چیزی رو انتخاب کردم که در حوزه اش بچه ها چیزای زیادی رو یاد بگیرن

پورت USB هم اضافه میکنم

ممنون از همراهیتون
      خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

به نظر من پروژه ی خیلی خوب و کاربردی هست ساده هم هست فقط یه برد رزبری میخواد وگرنه پیچیدگی نداره
        در ضمن چیزای ساده رو بهتره خود کاربرا یاد بگیرن

دیدگاه

در ضمن چیزای ساده رو بهتره خود کاربرا یاد بگیرن
          خب وقتی توی قسمت های ساده مشکل وجود داشته باشه قاعدتا همکاری در سطح های بالاتر کم تر میشه ... :agree:
          خواهش میکنم
          من روزی که مطرح کردم بچه های گفتن ساده نباشه
          منم چیزی رو انتخاب کردم که در حوزه اش بچه ها چیزای زیادی رو یاد بگیرن

پورت USB هم اضافه میکنم

ممنون از همراهیتون
          آقای نجفی عزیز ما همچنان منتظریم .....

دیدگاه

اینقدر درگیری قبل عید زیاده بهمراه کارها و...
            برد چیده شده امادس
            فقط ترک کشی مونده
            خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

داستان این پروژه ادامه داره
              خیلی کار قشنگیه
              علاقه مند شدم بهش، امیدوارم ادامه داشته باشه

دیدگاه

با سلام
                این موضوع به نتیجه نرسید؟؟؟

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X