اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خبر رونمایی از یک آردوینو ی جدید به نام TRE

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

خبر رونمایی از یک آردوینو ی جدید به نام TRE

سلام اول این لینک رو مشاهده کنید
    blog.arduino.cc/2014/12/12/arduino-tre-developer-edition-2nd-round-of-beta-testing
    کسی میدونه کاربرد این آردوینو که که اینقدر پورت زیاد داره چیه؟منو به یاد مادر برد کامپیوتر می اندازه

پاسخ : خبر رونمایی از یک آردوینو ی جدید به نام TRE

یه جورایی آردوینو و beagle board رو ترکیب کردن و با ساخت یک IDE اختصاصی و استفاده از لینوکس این امکان رو فراهم کردند که برنامه ریزی و کار کردن با برد از طریق شبکه امکان پذیر باشه، یعنی شما میتونی به صورت آنلاین برنامه برد رو ویرایش کنی و یک اسکچ جدید روی اون upload کنید
    از آنجا که گاهی فرصت بازخوانی پست نیست، بابت غلط های املایی و نگارشی احتمالی معذرت میخوام.
    هیچیک از پاسخ هایی که میدم را کاملا تایید نمیکنم و ممکن هست اشتباه کرده باشم، اگر من به نوشته ام مطمئن هستم شما مشکوک باشید.
    اگر در حل مشکل من کمک کردید و دکمه تشکر رو نزدم حتما فراموش کردم کوچکترین کمک شما برایم ارزشمند است!
    اگر به هر طریقی از من ناراحت شدید حتما با یک پیام خصوصی تذکر بدهید تا مشکل رو حل کنیم و رابطه ی صمیمانه، پایدار بماند.
    شاد و موفق باشید

دیدگاه

شخصن فکر میکنم آردوینو در زمینه تولید برد های سطح بالاتر و در واقع کامپیوتر های سینگل بورد، نمیتونه زیاد جایگاهی دست و پا کنه.
      هر چند اینتل Galileo مدت زیادی هست معرفی شده و ورژن اولیه برد PCduino هم تقریبن قدیمی شده، باز در مقابل برد های 8 بیتی آردوینو رسمن موفقیت بزرگی ب دست نیاورده،
      از دید من برد های بزرگتر و سطح بالاتر آردوینو ی جورایی بر خلاف آرمان Shrinkable بودن و در دسترس بودن آردوینو هستن.

رسپبری پای با معرفی A+ با قیمت 20$ ب عنوان ارزون قیمت ترین سیستم کامپیوتر تک بورد، جایی برای بقیه باقی نذاشته،
      مقایسه کنید UNOی 25 دلاری رو با A+ با قیمت 20 دلار
      قدرت پردازش 16 مگ در مقابل 700 مگ
      رم 2KB در مقابل 256MB :angry:

نکته:
      ب لطف و مرحمت دوستان چینی هست که UNO فول کپی با قیمت 30ت دست ما میرسد...

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MReza.p
        شخصن فکر میکنم آردوینو در زمینه تولید برد های سطح بالاتر و در واقع کامپیوتر های سینگل بورد، نمیتونه زیاد جایگاهی دست و پا کنه.
        هر چند اینتل Galileo مدت زیادی هست معرفی شده و ورژن اولیه برد PCduino هم تقریبن قدیمی شده، باز در مقابل برد های 8 بیتی آردوینو رسمن موفقیت بزرگی ب دست نیاورده،
        از دید من برد های بزرگتر و سطح بالاتر آردوینو ی جورایی بر خلاف آرمان Shrinkable بودن و در دسترس بودن آردوینو هستن.

رسپبری پای با معرفی A+ با قیمت 20$ ب عنوان ارزون قیمت ترین سیستم کامپیوتر تک بورد، جایی برای بقیه باقی نذاشته،
        مقایسه کنید UNOی 25 دلاری رو با A+ با قیمت 20 دلار
        قدرت پردازش 16 مگ در مقابل 700 مگ
        رم 2KB در مقابل 256MB :angry:

نکته:
        ب لطف و مرحمت دوستان چینی هست که UNO فول کپی با قیمت 30ت دست ما میرسد...
        لطفا در مورد اینتل Galileo و Shrinkable توضیح بدید

نوشته اصلی توسط Study
        یه جورایی آردوینو و beagle board رو ترکیب کردن و با ساخت یک IDE اختصاصی و استفاده از لینوکس این امکان رو فراهم کردند که برنامه ریزی و کار کردن با برد از طریق شبکه امکان پذیر باشه، یعنی شما میتونی به صورت آنلاین برنامه برد رو ویرایش کنی و یک اسکچ جدید روی اون upload کنید
        میشه در مورد beagle board بیشتر توضیح بدید.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط فکر
          لطفا در مورد اینتل Galileo و Shrinkable توضیح بدید
          با گوگل دوست باشید. :smile:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MReza.p
            با گوگل دوست باشید. :smile:
            خیلی دوست داریم از زیان و دیدگاه شما با این قطعات آشنا بشویم البته قبل از اینکه شما بگید من در این مورد جستجو کرده بودم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X