اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل با اتصال سنسور های دما به اردینو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

مشکل با اتصال سنسور های دما به اردینو

سلام دوستان من این برنامه رو اماده از تو سایت پیدا کردم و در پروتئوس کشیدم در زمان راه اندازی تمام دما ها یکی است و با تغییر در دمای سنسور ها در پروتئوس هیچ تغییری انجام نمیشه .
    هدف من نشون دادن 3 دما به صورت جداگانه بر روی lcd هست
    سنسور ها ds18b20

کد :http://yekupload.ir/776f018a43ccf340/ds.txt
    ممنون میشم راهنمایی کنید

پاسخ : مشکل با اتصال سنسور های دما به اردینو

نوشته اصلی توسط solimaniashkan نمایش پست ها
    سلام دوستان من این برنامه رو اماده از تو سایت پیدا کردم و در پروتئوس کشیدم در زمان راه اندازی تمام دما ها یکی است و با تغییر در دمای سنسور ها در پروتئوس هیچ تغییری انجام نمیشه .
    هدف من نشون دادن 3 دما به صورت جداگانه بر روی lcd هست
    سنسور ها ds18b20

کد :http://yekupload.ir/776f018a43ccf340/ds.txt
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام
    بعضی از قطعات توی پروتئوس قابلیت شبیه سازی ندارن و فقط شماتیک و فوت پرینت PCB دارن. شما اول باید مطمئن شید این سنسورها قابلیت اجرایی دارن یا نه.

دیدگاه

بله به صورت تکی استفاده کردم در پروتئوس این سنسور و جواب گرفتم ولی در این مدل بستن سنسور ها با هم جواب نگرفتم

دلیل: ادغام دو پست برای جلوگیری از اسپم

نوشته اصلی توسط hossein.m98 نمایش پست ها
      سلام
      بعضی از قطعات توی پروتئوس قابلیت شبیه سازی ندارن و فقط شماتیک و فوت پرینت PCB دارن. شما اول باید مطمئن شید این سنسورها قابلیت اجرایی دارن یا نه.
      بله به صورت تکی استفاده کردم در پروتئوس این سنسور و جواب گرفتم ولی در این مدل بستن سنسور ها با هم جواب نگرفتم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط solimaniashkan نمایش پست ها
        من با این سنسورها کار نکردم ولی اگر اشتباه نکنم این سنسورها هرکدوم یک شناسه منحصر به فرد دارن. بررسی کنید ببینید توی پروتئوس میشه این شناسه رو تغییر داد یا نه.

دیدگاه

منم مشکلی مشابه با استارتر دارم
          لطفا راهنمایی کنید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X