اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

نمایش آدمک روی LED ماتریسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : نمایش آدمک روی LED ماتریسی

امیر خان عرض کنم که میگه با ورژن بالاتری ساخته شده. اگه شما مطمئن هستین که نباید این مشکل وجود داشته باشه بنده میتونم در سیستم دیگه ای هم امتحان کنم. البته من ویندوز 7 دارم "اما فایل هایی که خودم ساختم رو بدون اشکال باز میکنه".

البته مهم فایل HEX هست که دارم. تا فردا من تست میکنم و نتیجه رو میگم اگه حل نشد یه لطفی بکن و یا شماتیک مدار رو دستی یا با شرح متنی بهم برسون تا بتونم خودم طراحیش کنم. یا اگه امکانش هست توی ورژن 6.9 بریز.

آقا واقعا وقتت رو گرفتم شرمنده ایشالا کاری از دستم بر بیاد واست .

ممنونم.

دیدگاه

امیر خان جسارتا من فایل HEX رو روی یه AVR اجرا کردم ظاهرا هیچ اتفاقی نیوفتاد و پورتها اصلا باز و بسته نمیشن. فایل متنی هم که شما به من دادین به زبان اسمبلی هست و توی خط اولش یه ارور برای گم شدن پارانتز باز میده "کد ویژن".

این کد واسه AVR نیست؟؟

آقا من روی 8051 اجرا کردم پورتها تکون میخورن یه لطفی بکن و شماره میکرویی که باید استفاده بشه رو هم دقیقا بگو .

بازم ممنونم.

دیدگاه

با سلام

بنده هم عرض کردم که این برنامه بر روی 8051 اجرا شده

فایل HEX رو که دارید ، انشا الله کار خواهد کرد

دیدگاه

سلام.

امیر خان من اون مدار شما رو با پروژم نرکیب کردم غوغایی شد دیدنی

دوتا از مدار شما رو "هر قسمت چهار راه یکی" گذاشتم و با یکی از پورت های AVR های اصلی فرمان حرکت یا ایستاده رو به 8051 ها فرستادم خیلی عالی کار میکنه و 21 خرداد که تحویل پروژه هست کولاک خواهم کرد :nice:.

الان توی پروژه 3 تا AVR و 2 تا 8051 و 5 تا LCD و 4 تا دات ماتریس و 8 تا سون سگمنت دارم حسابی شلوغ پلوغه .

خالصه این پست رو دادم که بازم ازت تشکر کنم.

هرجا هستی خوش باشی.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط amir3408
            سلام.

....من اون مدار شما رو با پروژم نرکیب کردم غوغایی شد دیدنی

دوتا از مدار شما رو "هر قسمت چهار راه یکی" گذاشتم و با یکی از پورت های AVR های اصلی فرمان حرکت یا ایستاده رو به 8051 ها فرستادم خیلی عالی کار میکنه و 21 خرداد که تحویل پروژه هست کولاک خواهم کرد :nice:.

الان توی پروژه 3 تا AVR و 2 تا 8051 و 5 تا LCD و 4 تا دات ماتریس و 8 تا سون سگمنت دارم حسابی شلوغ پلوغه .

.........
            با سلام

برادر عزیزم

از اینکه پروژه شما راه اندازی شده ، صمیمانه بهتون تبریک میگم ، که این فقط تلاش خودتون بوده و بس.

ولی بنظرم ، نیازی به این همه میکرو و ال سی دی ، در طراحی یک سیستم کتترلی مبتنی بر میکروکنترولر نیست .

میتونید ، بجای میکروهای جانبی ، از قطعات برنامه پذیر جانبی ، نظیر ، 8279 یرای ماتریسهای ال ای دی ، و ، 8255 برای ورودیها و

خروجیها ، استفاده نمایید.

با این تغییرات ، از نظر یک استاد و یا یک داور ، طرح شما ، کاملا حرفه ای جلوه خواهد نمود.

پاینده باشید

دیدگاه

امیر خان فرمایش شما کاملا درست و حرفه ای هست ولی من حرفه ای نیستم.

استاد من خودش همچین هم وارد نیست "شرط میبندم AVR یه ذره هم بلد نیست" از طرفی چون من دانشجوی کامپیوتر هستم احتمالا این آخرین باری خواهد بود که با میکرو ها کار میکنم "البته آز میکرو دارم"

چون این سیستم از پروتیوس خارج نخواهد شد و اینکه هدف از این پروژه صرفا آشنایی با میکرو ها بوده و اولین باری هست که ما واسه میکرو برنامه مینویسیم شاید بشه گفت قابل قبول هست.

بازم ممنون از توجهت.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X