اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی یک ماژول بیسیم برد بالا و مطمئن

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : راه اندازی یک ماژول بیسیم برد بالا و مطمئن

آقا من که اینقدر دنبال این rfm گشتم که تا با چشم خودم از نزدیک کار کردنش رو نبینم باور نمیکنم ! الان هم میخواستم یک جفت ازش بخرم 50 تومن ولی چون احنمال اینکه نتونم راش بندازم و بمونه رو دستم مرددم که بخرمش یا نه !! فک میکنم از اون ماژول هاست که راه اندازیش مشکل هست ولی در عوض زمانی که راه بیفته کارش خیلی درسته .

کل نت رو گشتم ولی نتونستم یک آموزش و یا برنامه تضمینی برای راه اندازیش پیدا کنم . البته کسایی هم که راهش انداخته بودن یک جورایی طریقه راه اندازیش را در انحصار خودشون نگه داشتن و فقط در ازای دریافت هزینه حاضر به راهنمایی و ارائه اطلاعات هستن . خدایی باید قدر کسایی مثل آقای حمید نجفی و یا سایر دوستانی را که بدون هیچ چشم داشتی اطلاعات و حاصل ساعت ها زحمات خود را به شکل رایگان در اختیار دیگران قرار میدن را بدونیم .
    خدایا هر چقدر دوست داری از عمر من کم کن و به طول عمر پدر و مادرم اضافه کن...

دیدگاه

به نظر من واسه کار شما ماژولهای 2.4 گیگاهرتزی عالیند. آنتن های جهت دار 2.4 گیگ هم فراوونه.
      من ماژول زیر رو پیشنهاد می کنم:
      http://www.rfphone.com/index.aspx?siteid=1&pageid=237&proid=310
      سلام دایی احمد گل
      یه سوالی داشتم شما با این مازول کار کردین ازش راضی بودین؟
      ذكات علم ياد دادنه ....

دیدگاه

نوشته اصلی توسط وحید نصیری
        [color=navy][b]با درود . . .
        من به یه ماژول بیسیم احتیاج دارم که دارای بردی در حدود 3000 تا 3500 متر باشه و بشه روش حساب باز کرد.
        سلام .داش وحید این مدارو ساختی یا اون چیزی رو که میخاستی درست کردی؟؟
        یا به اندازه آرزوهایت تلاش میکنی یا به اندازه تلاشت ارزو میکنی

دیدگاه

ایران ماژول چیز های خوبی داره !!!
          یه ماژول هست با توان 1 وات و برد 40 مایل ایران ماژول موجود داره اما فکر کنم قیمتش خدا تومن باشه !
          ميشه به جاي امضا انگشت بزنم ؟؟؟

دیدگاه

آقا شما هم خدا رو میخوای هم خرما رو :mrgreen:
            rfm12 کار میکنه توی همین سایت آقای عبداللهی با کد ویژن گزاشتن ! اگه از بی پی استفاده کنی اگه یاگی استفاده کنی و آنتن رو تو ارتفاع 3 متری بزاری به بورد مورد نظر میرسی.
            اگه میخوای جنس چینی نباشه بیا با cc1020 یا cc1101 استفاده کن < نخواستی از ماژول rxq4 استفاده کن... نخواستی از این ماژول یه طرفه های قدرت متوسط آر اف فون استفاده کن ...
            آنتن نمیخوای ببندی پس مجبوری توان رو ببری بالا که کارت سخت تر میشه و احتمالا هزینه ها بالاتر میرن !

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X