اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

قطعه ای برای فینگر تاچ کردن ال سی دی ها!!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : قطعه ای برای فینگر تاچ کردن ال سی دی ها!!

سلام :
    جناب یارمحمدی ، من امروز چند جا سر زدم ، هیچکس چیز خاصی نداشت ،
    فقط یک مغازه یک نمونه وارد کرده بود که سایزش 64*128 بود ولی گفت در حال وارد کردن آن است .
    نمونه را دیدم به احتما قوی از نوع مقاومتی بود .
    تلفن آن مغازه را می دهم تا اگر خواستید خودتان تماس بگیری و بیشتر اطلاعات بگیرید ( البته خودش هم زیاد اطلاع نداشت و می گفت منتظر رسیدن بار اصلی است )

مغازه جام جم در پاساژ امجد - تلفن: 66723003 021

باز هم پیگیر خواهم بود برایتان
    موفق باشید

دیدگاه

من تبریز یک مغازه سراغ دارم فقط 240*128 آبی رو 55 تومن می فروشه و سبز 50 تومن...
      اما توو اون مغازه سر پاساژ توکل چندین مدل رو دیدم (6ماه پیش سر جاش بود،نمی دونم الان منقرض شده یا هنوز هم هست)... یادم میاد 2 سال پیش هم با فینگر تاچ 80-85 تومن دیدم و یکی دیدم که مدل چیپش یادم رفته اما 320*240 با فینگر تاچ بود حدود 300 تومن ... تو ابعاد کوچیکتر هم داره که همون استاندارد های توو اینترنته ...

دیدگاه

یه کنترلرهایی هست شیشه ای ماننده و روی LCD های 15 اینچ نصب میشه، اینترفیس اش USB است و ویندوز اون رو مثل ماوس میشناسه.
        There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

بله این قطعه در حقیقت دو صفحه مدار چاپی شفاف هستند که یکی خطوط افقی داره یکی عمودی و انها را روی هم قرار میدهند ویک طلق شفاف پانچ شده (سوراخ سوراخ) را طوری بین آن قرار میدهند که در نقاط طلاقی خطوط عمودی وافقی دقیقا روی سوراخها باشد و ........
          بعدا یه جمله قشنگ مینویسم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X