اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک برای ساخت یک پروژه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک برای ساخت یک پروژه

سلام . خوبی مهدی جان ؟
    من که ایده ای ندارم . ولی فکر کنم اگه دنبال جنس خارجیش باشی و روشی هایی که اونها امتحان کردن رو دنبال کنی فکر کنم چیزی گیرت بیاد. بالاخره چیزی هم که اونها ساختن یه روند رشدی داشته . ما یه چیز اولیه می نویسیم .
    دوستان دیگه ایده ی بهتری دارن بگن .
    موفق باشید .
    شأن انسان در ايمان و هجرت و جهاد است و هجرت، مقدمهآ‌ي جهاد فيآ‌سبيلآ‌الله.
    هجرت، هجرت از سنگينيآ‌هاست و جاذبهآ‌هايي كه تو را به خاك ميآ‌چسباند.
    چكمهآ‌هايت را بپوش، رهآ‌توشهآ‌ات را بردار و هجرت كن.

دیدگاه

کمک برای ساخت یک پروژه

سلام خسته نباشید دوستان من یه نظریه دارم البته درا ین بار ه هیچی نمیدونم و کار نکردم ولی فکر کنم وقتی کسی میخوابه هم تنفسش و هم ضربان قلبش کند میشه اینم میتونه یه راه تشخیص باشه ولی من سنسوری که این رو بسنجه نمیشناسم ولی به نظر خودم بدک نیست خدا حافظ
      چنين گفت زردشت:....عاشق عاشقي باش و دوست داشتن را دوست بدار ، از تنفر متنفر باش ، به مهرباني مهر بورز با آشتي آشتي کن و از جدايي جدا باش ......

دیدگاه

کمک برای ساخت یک پروژه

دوباره سلام من یکم فکر کردم این روشها هیچ کدوم قابل اطمینان نیست تا راننده بخوابه و تا این علائم پیدا بشن به قول مهندس نحوی ماشین و رانندش رفتن تو باقالیا خدا نگهدار
        چنين گفت زردشت:....عاشق عاشقي باش و دوست داشتن را دوست بدار ، از تنفر متنفر باش ، به مهرباني مهر بورز با آشتي آشتي کن و از جدايي جدا باش ......

دیدگاه

سلام

سلام به دوستان

در مورد این برزه باید بکم که فکر قرار دادن سنسور جهت تشخیص عدم حرکت فرمان تقریبا منتفی هست جون نمیشه کفت که هر وقت راننده خوابید فرمان حرکت نمیکنه برعکس شاید حرکتهای شدید تری هم بکنه که همین حرکتهای شدید باعث انحراف از مسیر ماشین میشه!
          حدود جندین ماه قبل یکی تو ایران همینو ساخت.در این وسیله از یک عینک معمولی که به یک فرستنده کیرنده مادون قرمز که در امتداد میانه جشم در دو طرف هر شیشه قرار کرفته اند استفاده شد .هر وقت بلکها از حد خاصی بیشتر بسته بشن فرستنده و کیرنده همد یکه رو نمیبینن در نتیجه یک الارم ازار دهنده تو کوش راننده بخش میشه.همین!
          نیازی به میکرو و برنامه هم نداره.
          فکر کنم اکه روش کار بشه حتما نتیجه بده.فقط باید تو ساختش ظریف کاری لحاظ بشه.
          موفق باشین.
          ww.microworld.blogfa.com

دیدگاه

کمک برای ساخت یک پروژه

سلام . خوبی دوست عزیز ؟
            اگه امکان داره نوع سنسور مادون قرمزی که استفاده کرده رو بگید . البته اگه داشته باشیدش .
            چون من فکر میکنم که سنسور از نوع خاصی بوده .
            موفق باشید .

دیدگاه

کمک برا&ی ساخت &یک پروژه

سلام بر دوستان
              از اینکه این پروژه را دنبال می کنید بسیار ممنونم.

jadeh2 نوشته است:
              سلام به دوستان
              در مورد این برزه باید بکم که فکر قرار دادن سنسور جهت تشخیص عدم حرکت فرمان تقریبا منتفی هست جون نمیشه کفت که هر وقت راننده خوابید فرمان حرکت نمیکنه برعکس شاید حرکتهای شدید تری هم بکنه که همین حرکتهای شدید باعث انحراف از مسیر ماشین میشه!
              حدود جندین ماه قبل یکی تو ایران همینو ساخت.در این وسیله از یک عینک معمولی که به یک فرستنده کیرنده مادون قرمز که در امتداد میانه جشم در دو طرف هر شیشه قرار کرفته اند استفاده شد .هر وقت بلکها از حد خاصی بیشتر بسته بشن فرستنده و کیرنده همد یکه رو نمیبینن در نتیجه یک الارم ازار دهنده تو کوش راننده بخش میشه.همین!
              نیازی به میکرو و برنامه هم نداره.

فکر کنم اکه روش کار بشه حتما نتیجه بده.فقط باید تو ساختش ظریف کاری لحاظ بشه. [/size]
              ایده جالبی است. همانطور که آقای نحوی گفته اند نوع سنسور مادون قرمز و هر گونه اطلاعات دیگری از این پروژه دارید را بیان کنید. اگر امکان دارد به صورت آنالوگ این پروژه را بسازیم و یا با برنامه نویسی میکرو.
              با تشکر
              WANT INFORMATION ABOUT PLC OMRON.

دیدگاه

کمک برا&ی ساخت &یک پروژه

آقای نحوی
                سلام
                بحث ما با اینکه طولانی شد ولی به نتیجه دلخواه نرسیدیم. آن سنسور را هم که آقای jadeh2 معرفی نکردند. حالا از شما می پرسم: آیا همان طرح اولیه را خودم داده بودم و به نظر شما و دیگران صحیح هم نبود دنبال کنم یا ...
                اگر همان طرح اولیه را لطف کنید و به بچه ها بگویید که برنامه اش را بنویسند ممنون می شوم.
                اگر نظر جدیدی هم دارید خوشحال می شوم.
                بچه ها نظر دیگری ندارند؟

دیدگاه

کمک برای ساخت یک پروژه

سلام . خوبی مهدی جان ؟
                  حقیقتش من نمیدونم یعنی سوادش رو ندارم . باید کسی پاسخ شما رو بده که سوادش رو داشته باشه . ولی به عنوان یه پروژه دانشگاهی فکر کنم ایده شما هم جواب بده .
                  در مورد برنامه اش هم قرار نیست که کسی برنامه اش رو براتون بنویسه ، شما برنامه رو شروع کنید به نوشتن اگه به مشکل خوردید من و بقیه دوستان تا جایی که بتونیم کمکتون میکنیم .
                  موفق باشید .

دیدگاه

کمک برای ساخت یک پروژه

سلام
                    این یک پروژه دانش آموزی است بنابراین آنقدر نیاز نیست که دقیق باشد و حتی می توان به صورت آنالوگ آن را ساخت .

دیدگاه

کمک برا&ی ساخت &یک پروژه

سلام آقای نحوی
                      در یک قسمت برنامه مشکل دارم. ببینید ; مثلا n ثانیه که گذشت یک عملی را انجام بده. لطفا ممکن است نمونه ای از این برنامه را برایم بنویسید(لطفا با زبان اسمبلی باشد)
                      متشکرم

دیدگاه

کمک برای ساخت یک پروژه

دوست عزیز سلام .
                        برای میکرو 8051 ؟
                        موفق باشید .

دیدگاه

کمک برا&ی ساخت &یک پروژه

بله; برای 89s51
                          متشکرم

دیدگاه

کمک برای ساخت یک پروژه

سلام . مهدی جان خوبی ؟
                            آقا از این نمونه که شما میگی خیلی خیلی پروژه توی سایت هست . من برنامه اش رو می نویسم ولی فکر نمیکنم خیلی به کار شما باید ، شما باید خودتون هم یه تلاشی بکنید .
                            موفق باشید .

دیدگاه

کمک برای ساخت یک پروژه

سلام آقای نحوی
                              من تمام سعی ام را کردم ولی نتوانستم کاری کنم. به علت مشکلات کاری نمی توانم فکرم را متمرکز کنم. به صورت آنالوگ و دیجیتال کارهایط کرده ام ولی جواب صحیح به من نمی دهد. این پروژه را برای یک دانش آموز دبیرستانی برای شرکت در مسابقه می خواستم. با این روشی که من مطرح کرده ام جواب کامل نمی گیریم. به کمک شما نیاز دارم. بیشتر از دو هفته وقت نیست. اگر وقت می کنید کمکم نمایید. هر جور که صلاح می دانید. خواهش می کنم.

دیدگاه

کمک برای ساخت یک پروژه

سلام . خوبی مهدی جان ؟
                                آقا من برنامه رو نوشتم ولی نمیدونم به کار شما میاد یا نه :
                                کد:
                                	ORG   00H 
                                	JMP   MAIN
                                ;-----------------------------
                                	ORG   000BH
                                	JMP   TMR0

MAIN:
                                	MOV   R7,#0H;---------------------------------- THIS IS FOR TIMER COUNTER
                                   MOV   TMOD,#01H
                                   MOV   IE,#82H
                                   SETB   TR0
                                   SJMP   $
                                TMR0:
                                	MOV   TH0,#3CH
                                	MOV   TL0,#0D0H
                                	INC   R7
                                	CJNE  R7,#20,TFNL

;	HERE IS 1 SECOND YOU CAN DO HERE ANY THINGS THAT YOU LIKE

TFNL:
                                	RETI
                                END
                                http://www.mnnahvi.persiangig.com/W.zip

موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X