اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کارت سوخت

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کارت سوخت

یکمی راهنمایی کنید .

دیگه اون راههایی که شما رفتید رو ما نریم . :agree: البته ممنون میشیم
    www.icesi.ir

دیدگاه

برنامه و نرم افزاری در همین سایت موجوده که میتونه کارتهای مختلف رو از هم تشخیص بده شاید این بدرد شما بخوره آقای موسوی

خواهش میکنم دوستان رو به اشتباه نیندازید اینجا سایت تخصصیه
      کپی یا نوشتن روی کارت وخت مانند اینه که کسی ادعا کنه شرکت اتمل رو هک کرده
      آخه مگه میشه روی کارتی که فیوز بیت اون سوخته چیزی نوشت

این کارتها به صورت آکبند تهیه میشن برای ثبت اطلاعات روی اونا
      امنیت اطلاعات نوشته شده توسط کارخونه سازنده تائید شده
      بعدا یه جمله قشنگ مینویسم

دیدگاه

تا اونجایی که من یادمه تو یه سایت تخصصی دوستان گفته بودن که این کارتها با هیچ پروگرمری شناخته نشده اند. و احتمال داده بودن که جای پایه های استاندارد رو عوض کردن.
        دلا یاران سه قسمند ار بدانی
        زبانی اند و نانی اند و جانی
        به نانی نان بده از در برانش
        محبت کن به یاران زبانی
        و لیکن یار جانی را به دست آر
        به جانش جان بده تا می توانی

دیدگاه

آقای میلاد موسوی چرا از کارت مغناطیسی استفاده نمیکنید در مکانهای محدود برای اعتبار بیشتر این کارتها کاربرد دارند
          شما میتونید برای اطلاعات اون رمز بزارین تا کسی نتونه اونو حک کنه اما کارت ها به راحتی قابل پاک شدن هستند ونوشتن مجدد هستند
          ودوستمون اسیلاتور اگه منظورشون به عرایض بندست:
          برنامه های زیادی روی اینترنت هست که میتونن دو کارت پروگرام شده رو ازهم تشخیص بدن وحتی یک کارت رو ازبین هزاران کارت تمیز بدهند

دیدگاه

با سلام
            به قول این دوست سکرتمون این کار 827 راه بیشتر نداره
            1- این راه رو نمیتونم بگم
            2-برید تو شرکت نفت یکی از مهندسها رو بگیرید تا اونجا که میخوره بزنید و تازه متوجه بشید این بد بخت مهندس نفت نه آی تی .
            3-دیتا بیس این طرح رو حک کنید چون این کارتها اطلاعات خودشون رو با مرکزشون هم مطابقت میدن و اگه تو مرکز بیشتر باشه به زور میتونید به وسیله مامور جایگاه بنزین بزنید.
            4- (این بهترین راه) بیخیال شوید. :biggrin: :biggrin: :biggrin:
            و ...
            ولی اگر کسی جدا میخواد در مورد این کارتها اطلاعات داشته باشه بهترین راه استفاده از خود کارته .
            تورا بخدا یکی بگه چه طور میشه یه چیزی رو این سایت قرار داد.

دیدگاه

کارتهای تلفن ،اصولا پروگرم پذیرن ، چون بر مبنای ماهیتشون ، هم باید قابل خوندن باشن و هم قابل پروگرم (برای اینکه از اعتبارشون کم بشه). نسل اول و دوم این کارتها (8 پینها) که توی ایران اومد (Gold wafer های PIC-EEPROM ) راحت پروگرم میشدن ، یعنی PIC حاوی برنامه Loader برای EEPROM بود و فقط محتوای EEPROM تغییر میکرد. ولی نسل های 6 پین رو نمیدونم چیپشون چیه
              کارت بانک یا بنزین هم باید داعما اعتبارشون کم بشه یا زیاد بشه اینکه دلیل نشد
              این اعتبارات روی کارت نیست روی سیستمه کارت فقط شناسه شماست

دیدگاه

من با کارت تلفن کار کردم
                یعنی فقط تونستم data شو بخونم
                وقط نشده رو باقیش کار کنم
                علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني

دیدگاه

اینها روکه فرمودین قبلا روی سایت کاملا صحبت شده
                  شما نمیتونید به اطلا عات دست پیدا کنید چون پسورد اونو ندارین
                  اولین نسل کارتا ایپرام بوده وخیلی وقته که کارتها هوشمند شده و دارای سی پی یو داخلی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط electronicswizard

ایشون ،دقیقا درست گفتن ، منتهی مشکل اساسی این کارتها ،اینه که اطلاعات اساسی در کارته ،نه در شبکه. در کارتهایی مثل خود پردازها ،عملا اطلاعات مفیدی در کارت وجود نداره که همین امنیت سیستم رو بالا می بره. اما در کارت هایی از نوع کارت سوخت (چه بر مبنای میکروکنترلر باشه مثل Gold wafer کارت تلفن اعتباری و چه بر مبنای میکروپروسسور) اطلاعات در کارت ذخیره میشه ،در این مورد به خصوص ،به علت حجم بالای مورد نیاز برای اطلاعات شبکه و دسترسی محدود برای پدیت ،مجبور بودن این کار رو بکنن. تنها اشتباهشون در این بوده که String شناسایی (همون پسورد رو که دوستمون گفتن) رو به صورت Rolling قرار ندادن و ثابته . بنابراین میشه بهش دسترسی پیدا کرد.(چه جوریش بماند :smile

اصولا در هیج جای دنیا ،کارتهایی که چیپشون حاوی اطلاعاته ،برای کارهای مالی بزرگ به کار نمیرن. در حد زیر 200 دلار معموله.

نکته دیگه اینکه 120 لیتر بنزین کافیه ، من هم که میبینید ،مجبورم به خاطر پروژه ملی! زیاد مسافرت برم که از این کارا کردم،برای مصارف شخصی نبوده
                    تمام جایگاه های سوخت گیری , مثل بانکها مجهز به سیستم شبکه ماهواره ای شدند , کارتهای سوخت صرفا نقش یک شماره سریال هوشمند رو بازی میکنند.
                    البته هک کردن پسورد سیستم , برای کپی برداری کامل از کارت (به صورتی که کارت عملا کار کنه) به صورت نظری وجود داره.
                    اما به شرطی که وقت کافی و امکان استفاده از یکی از این سیستم ها رو داشته باشی.
                    الهم عجل لولیک الفرج

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X