اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

فرمول به دست آوردن اوقات شرعی توسط GPS و DS1307

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

فرمول به دست آوردن اوقات شرعی توسط GPS و DS1307

با درود و خسته نباشید
    من مختصاد توسط GPS دریافت میکنم و زمان توسط DS1307 دارم خوب فرمول به دست آوردن
    اوقات شرعی چیه کسی میدونه ؟؟؟
    زبان برنامه نویسی من C هست

پاسخ : فرمول به دست آوردن اوقات شرعی توسط GPS و DS1307

http://praytimes.org/calculation/

http://praytimes.org/manual/
    گفت که دیوانه نهی لایق این خانه نهی

دیدگاه

با سلام

در طی 10 روز گذشته یک تایک بود که دقیقا نام تاپیک یادم نیست یک کد با فایل شبیه سازی شده هم داشت که کاربر محترمی بنام آقای جهانبانی و یا جهاندیده و ... بالاخره جهان داشت گذاشته بودند من هم توش پست گذاشته بودم که ورودی و خروجی هاش را معین بفرمایند

من چون آن روز شارژم کم بود دانلود نکردم و حالا :
      متاسفانه مثل اینکه این تاپیک با به نتیجه رسیدن ایجاد کننده تاپیک کلا پاک شده !!!! :eek: :eek: :eek: شاید !!!!! :evil: :evil: :evil:
      چون در قسمت " ارسالهای من " هم رفتم پست من هم نبود تا به آن تاپیک هدایت بشوم الان 3 روز است همه تاپیک هایی که کلمات "اوقات" "شرعی" "اذان" بود را توسط گوگل سرچیدم ولی نتیجه ای حاصل نشد

اگر آقای جهانبانی و یا جهاندیده و ... که آن پست را گذاشته بودند واین تاپیک را ملاحظه میفرمایند لطفا دوباره اینجا پ کنند ویا از دوستان کسی این فایل را دانلود کرده پ بکنه

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Shapour-Ardebil
        با سلام

در طی 10 روز گذشته یک تایک بود که دقیقا نام تاپیک یادم نیست یک کد با فایل شبیه سازی شده هم داشت که کاربر محترمی بنام آقای جهانبانی و یا جهاندیده و ... بالاخره جهان داشت گذاشته بودند من هم توش پست گذاشته بودم که ورودی و خروجی هاش را معین بفرمایند

من چون آن روز شارژم کم بود دانلود نکردم و حالا :
        متاسفانه مثل اینکه این تاپیک با به نتیجه رسیدن ایجاد کننده تاپیک کلا پاک شده !!!! :eek: :eek: :eek: شاید !!!!! :evil: :evil: :evil:
        چون در قسمت " ارسالهای من " هم رفتم پست من هم نبود تا به آن تاپیک هدایت بشوم الان 3 روز است همه تاپیک هایی که کلمات "اوقات" "شرعی" "اذان" بود را توسط گوگل سرچیدم ولی نتیجه ای حاصل نشد

اگر آقای جهانبانی و یا جهاندیده و ... که آن پست را گذاشته بودند واین تاپیک را ملاحظه میفرمایند لطفا دوباره اینجا پ کنند ویا از دوستان کسی این فایل را دانلود کرده پ بکنه
        جهانبانی که اعدامش کردند حتما جهان دیده بوده :mrgreen:
        پیداش نکردی

دیدگاه

نوشته اصلی توسط S S
          جهانبانی که اعدامش کردند حتما جهان دیده بوده :mrgreen:
          پیداش نکردی
          با سلام

متاسفانه هنوز نتوانستم به نتیجه برسم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X