اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کدام برای ساخت یک تبلت بهتر است X86 - ARM

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : کدام برای ساخت یک تبلت بهتر است X86 - ARM

نوشته اصلی توسط ehsantlk
    Rohalamin@
    خیلی جالب بود

به نظرم مباحث خیلی گستردست و یادگیریش زمان لازم داره هرچند شاید بعضی چیزا رو یادداشته باشیم
    ولی بقول خودتون میشه از بردهای اماده استفاده کرد تا سریعتر مباحث رو یاد بگیریم
    حتی میشه برای شروع از یک میکروکنترلری Cortex-M مثل lpc1788 که قابلیت EMC داره استفاده کرد و سیستم عامل روش پیاده کرد.
    البته من زیاد اشنایی ندارم و نمی دونم که ارزش داره که اول مثلا cortex-m کار کنی بعد بریم سراغ یک پردازنده یا از هموم اول ادم بره سراغ یک پردازنده مثل cortex-a بهتره؟

سیستم عامل اوبنتو هم سیستم عامل خیلی خوبه ولی فکر نکم بشه رو هر پردازنده ای پیاده سازی کردش؟؟ :surprised:
    چون فکر کنم یک سری حداقل امکانات بخواد که رو هر تبلتی هم نصب نمیشه
    سیستم عامل مینیکس برای یاد گیری اصول سیستم های عامل هم چیز جالبی باید باشه
    Rohalamin@ شما با سیستم عاملش کارکردین؟ اون کتابه رو چی خریدین؟ چطور بود
    فکر نکنم مشکلی پیش بیاد اگه بخوایید یهو برید سراغ Cortex-A! خصوصا اگه رشته تون کامپیوتر باشه.
    اوبونتو خیلی انعطاف پذیره رو روی خیلی از پردازنده ها بالا میاد.
    ای آقا! راجب کتابه نپرس که دلم خونه! من سایتش رو کامپیوترم مشکل داشت. نمی تونستم از توی سایتشون کتاب رو سفارش بدم. بعد از تماس تلفنی قرار شد پول رو برزم به حساب تا بفرستن. ولی 2 هفته منو دوندن و آخرش هم کتاب رو نفرستادن. پول رو هم بهم ندادن. الان هم باهاشون درگیر هستم. حواستون باشه کتاب رو یه جای دیگه سفارش بدین. من چون باید برم خدمت هنوز نرسیده برم سراغ این مبحث.

دیدگاه

پاسخ : کدام برای ساخت یک تبلت بهتر است X86 - ARM

Rohalamin@
      خدا از این ادما نگذره که تو هر کاری جلو پای ادم سنگ میندازن :cry:
      بابت راهنمایی هاتون هم خیلی ممنون

It's Not about the money

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X