اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مینی کامپیوتر کوچک ویندوز دار خوب و ارزان چی بخرم؟؟؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مینی کامپیوتر کوچک ویندوز دار خوب و ارزان چی بخرم؟؟؟

نوشته اصلی توسط hamedtaran نمایش پست ها
    آقا یه پیشنهاد، شما یه تبلت ویندوزی لنوو بگیر، کانفیگش بد نیست، یکی از رفیقای من یدونه داشت البته این مدل نبود ولی کانفیگش شبیه این بود، این لینک دیجیکالاشه، ولی خود دیجیکالا موجودی نداره، فروشگاهای دیگه دارن، چون دیجیکالا کامل توضیح داده این لینکو دادم، امیدوارم سوءتفاهم نشه، ولی درکل بنظرم پردازنده intel atom برای کارهای ابتدایی مثل فیلم دیدن و... خوبه، برای نصب نرم افزارهای خاص باید تست کنید.
    لینک:

Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk
    سلام دوست عزیز
    ممنون برای معرفی این محصول ....
    اما مشکلی که هست .... تبلت اولا که صفحه نمایش کوچک دارد و به دلیل وجود باتری
    برای کارهای حسابداری خوب نیست.... برنامه های حسابداری فقط باید با دسکتاپ و
    با لپتاپ و موس و کیبرد مورد استفاده قرار گیرد... تجربه کار با تبلت و مشکلاتش را
    دارم... از همه مهمتر صفحه نمایش کوچک است که حتی لپتاپ هم معمولا به دلیل کوچک و
    جمع و جور بودن ... کار با کیبرد و موس در برنامه های حسابداری خیلی سخت و خسته کننده است
    کیبرد و موس و مانیتور باید بزرگ باشد تا خسته نشوید....مزیت این مینی کامپیوترها همین است..
    نکته دیگر این است که بر روی تبلتها معمولا نسخه ویندوز فون قرار دارد که هر برنامه ای که برای ویندوز
    معمولی طراحی شده است را نمیتواند اجرا کند و نیاز به اپهای مخصوص به خود را دارد (تا چند سال پیش
    که به این صورت بود مدلهای جدید سخت افزاری و ویندوز 10 را نمیدانم که در یک نسخه و یا دو نسخه اراعه شده باشد...)
    ما نیاز به ویندوز 32 بیتی یا 64 بیتی معمولی و نسخه دسکتاپی و یا لپتاپی مایکروسافت را داریم....
    قیمت هم خوب خیلی مهم است.... خوبی این سری از کامپیوترهای مینی این است .... همان طور که
    از اسمش پیداست ... یک پی سی یا همان کامپیوتر معمولی خودمان است و میشود به یک صفحه نمایش
    بزرگ و موس و کیبرد معمولی وصلش کرد و دیگر دغدغه باتری و مشکلات آن را نداریم و سبک هم است
    در لپتاپ هم من همیشه باتری را خارج کرده و آن را با آداپتور مستقیم به برق وصل میکنم تا دوام 8 تا 10 ساعت کار را داشته باشد
    فقط باید دید دوام این سری از کامپیوتر ها در برابر استفده 8 تا 10 ساعت در روز به چه صورت است و آیا
    گرم میکند یا خیر... لپتاپ که بد جوری گرم میشود و خوب این هم یک مشکل اساسی است....
    آموزش ساخت دستگاه برف ساز خانگی : https://www.eca.ir/forums/thread55009.html
    مقاله آموزشی 11 پروژه با AVR و بسکام: https://www.eca.ir/forums/thread31760.html
    _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sina1359 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      ممنون برای معرفی این محصول ....
      اما مشکلی که هست .... تبلت اولا که صفحه نمایش کوچک دارد و به دلیل وجود باتری
      برای کارهای حسابداری خوب نیست.... برنامه های حسابداری فقط باید با دسکتاپ و
      با لپتاپ و موس و کیبرد مورد استفاده قرار گیرد... تجربه کار با تبلت و مشکلاتش را
      دارم... از همه مهمتر صفحه نمایش کوچک است که حتی لپتاپ هم معمولا به دلیل کوچک و
      جمع و جور بودن ... کار با کیبرد و موس در برنامه های حسابداری خیلی سخت و خسته کننده است
      کیبرد و موس و مانیتور باید بزرگ باشد تا خسته نشوید....مزیت این مینی کامپیوترها همین است..
      نکته دیگر این است که بر روی تبلتها معمولا نسخه ویندوز فون قرار دارد که هر برنامه ای که برای ویندوز
      معمولی طراحی شده است را نمیتواند اجرا کند و نیاز به اپهای مخصوص به خود را دارد (تا چند سال پیش
      که به این صورت بود مدلهای جدید سخت افزاری و ویندوز 10 را نمیدانم که در یک نسخه و یا دو نسخه اراعه شده باشد...)
      ما نیاز به ویندوز 32 بیتی یا 64 بیتی معمولی و نسخه دسکتاپی و یا لپتاپی مایکروسافت را داریم....
      قیمت هم خوب خیلی مهم است.... خوبی این سری از کامپیوترهای مینی این است .... همان طور که
      از اسمش پیداست ... یک پی سی یا همان کامپیوتر معمولی خودمان است و میشود به یک صفحه نمایش
      بزرگ و موس و کیبرد معمولی وصلش کرد و دیگر دغدغه باتری و مشکلات آن را نداریم و سبک هم است
      در لپتاپ هم من همیشه باتری را خارج کرده و آن را با آداپتور مستقیم به برق وصل میکنم تا دوام 8 تا 10 ساعت کار را داشته باشد
      فقط باید دید دوام این سری از کامپیوتر ها در برابر استفده 8 تا 10 ساعت در روز به چه صورت است و آیا
      گرم میکند یا خیر... لپتاپ که بد جوری گرم میشود و خوب این هم یک مشکل اساسی است....
      سلام
      باید بگم که اشتباه میکنید، اولا مثل مینی کامپیوتر میتونید تصویر رو انتقال بدید به مانیتور بزرگتر، دوما این تبلتی که لینک دادم از نسخه ویندوز کامل استفاده میکنه، میتونید توی لینکی که دادم مطالعه بفرمایید، همچنین بنظرم کانفیگش از بعضی مینی کامپیوترها بهتره، سوما کی گفته شما نمیتونید کیبرد و موس بهش وصل کنید؟ شما میتونید هر اندازه کیبرد و موس از طریق usb و یک هاب به راحتی وصل کنید، در ضمن چون پردازنده اینتل اتم بسیار کم مصرف هستش، با تبلتی که معرفی کردم میتونید بیشتر از 10 ساعت بصورت مداوم باهاش کار کنید
      بازم تصمیم با شماست

انسانها 10 دسته اند: دسته اي که باينري ميدانند و دسته اي که باينري نميدانند!

دیدگاه

ببینید بنظرم شما انتخاب های زیادی دارید. میتونید نوت بوک های ارزان قیمت و سبک و زیبای ایسوس یا لنوو و... بخرید که cpu آنها هم اینتل اتم هستش و 32 بیتی(مثل تبلتی که گفتم)
        تمام امکانات مورد نظر شمارو داره، فقط نسبت به کامپیوتر استیکی که شما معرفی کردید حدود 30% گرونتره که نسبت به امکاناتش اگه حساب بکنید از کامپیوتر استیک اینتل ارزونتر درمیاد.
        شما چندین انتخاب دارید: لپتاپ (که کمی سنگین است)- نوت بوک که ارزانتر و سبکتر است-تبلت ویندوزی- مینی کامپیوتر که قابل حمل است ولی جایی که کیبرد و موس و مانیتور و پاور و.....! نباشه کارایی نداره

انسانها 10 دسته اند: دسته اي که باينري ميدانند و دسته اي که باينري نميدانند!

دیدگاه

سلام دوست عزیز
          پیشنهادهای خیلی خوبی دادید - واقعا ممنون و متشکرم ...
          باید کمی تحقیق کنم...
          پ.ن: قیمت این تبلت ماکروسافت که زحمت کشیدید معرفی کردید .. تقریبا چند است...؟
          مقاله آموزشی 11 پروژه با AVR و بسکام: https://www.eca.ir/forums/thread31760.html
          _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡__*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_

دیدگاه

با سلام
            بنده کامپیوتر کوچک ایسوس مدل TS10-B003D را پیشنهاد میکنم با قیمتی در حدود 600تومن. حجم خیلی کوچک و وزن ناچیزی دارد و برای کارهای روزمره کاملا مناسب هست. پردازنده اینتل اتم و حافظه eMMC اگر اشتباه نکنم 32 گیگ
            گزینه بعدی هترون Eco 370s هست که دارای CPU اینتل celeron و حافظه SSD 64 گیگابایتی با رم 2گیگ DDR3 و فرکانس رم 1600 و وزن کمتر از 700گرم و قیمت حدود 800 هزار تومن
            هردو قابل اتصال به تلویزیون هستن.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط امیرعلی بلورچیان نمایش پست ها
              نه اتفاقا ویندوزش 10 هست قدیمی ها 8 بودن که امروز یامون افتاده اطلاعاتش رو آپدیت نکردیم
              فردا اول وقت اطلاعاتش آپدیت میشه .... ماشالا تعداد آیتم ها زیاد شدن تغییر مشخصات فنی بعضا از دستمون در میره که سعی میکنیم این مهم کمتر اتفاق بیفته
              سلام جناب بلورچیان
              فرمودید که اطلاعات فروشگاه آپگریت نشده و ویندوز مدل جدید آن 10 است...
              یک سوال دیگر هم داشتم : در اطلاعات قبلی فروشگاه , دو USB هر دو ورژن 2.0 هستند
              انگار نصل جدید این مدل .... یکی از یو اس بی هایش ورژن 3.0 است ... آیا این مدل فروشگاه هم
              به همین صورت است؟؟؟
              سوال دوم (به دلیل تجربه استفاده از این مدل مزاحمتون میشم ...) ویندوز را در این مدل به چه صورت باید
              نصب کنیم ؟ آیا همراه دستگاه سی دی یا فلش درایوری هم ارسال میشود که در صورت خرابی ویندوز... دباره بر روی آن
              ویندوز نصب کرد؟؟؟؟ این قسمت برای من کمی گنگ است... میبخشید که مزاحم وقتتان شدم...

دیدگاه

سلام

یه لپتاپ 10 اینچی که اندازه شون مثل یه کتاب معمولی و وزنشون حدود 1 کیلوگرم هست بگیرید و مانیتور و کیبورد و موس دلخواهتون رو بهش وصل کنید

دیدگاه

نوشته اصلی توسط sina1359 نمایش پست ها
                  سلام جناب بلورچیان
                  فرمودید که اطلاعات فروشگاه آپگریت نشده و ویندوز مدل جدید آن 10 است...
                  یک سوال دیگر هم داشتم : در اطلاعات قبلی فروشگاه , دو USB هر دو ورژن 2.0 هستند
                  انگار نصل جدید این مدل .... یکی از یو اس بی هایش ورژن 3.0 است ... آیا این مدل فروشگاه هم
                  به همین صورت است؟؟؟
                  سوال دوم (به دلیل تجربه استفاده از این مدل مزاحمتون میشم ...) ویندوز را در این مدل به چه صورت باید
                  نصب کنیم ؟ آیا همراه دستگاه سی دی یا فلش درایوری هم ارسال میشود که در صورت خرابی ویندوز... دباره بر روی آن
                  ویندوز نصب کرد؟؟؟؟ این قسمت برای من کمی گنگ است... میبخشید که مزاحم وقتتان شدم...
                  شنبه دقیق بررسی میکنم ولی هرچی تو سایت اصلیش بزنه به عنوان ورژن جدید این هم همینطور هست
                  نصب ویندوز از طریق فلش USB بوت قابل نصب هست از اینترنت میگیرید و میزنید روش ما شرکت خودمون چند باری رو این سیستم ها ویندوز زدیم سادست

دیدگاه

سلام بر اساتید گرامی
                    انگار لینک فروشگاه آپگریت نشده - میخواستم ببینم مدل جدید نینتل دارای USB 3 است یا خیر....؟؟؟
                    میبخشید که مزاحمت درست کردم....
                    پ.ن: اگر هم زحمتی نیست میتونید وب سایت تولید کننده wintel را در اینجا قرار دهید.... با تشکر

دیدگاه

فکر کنم برای کار شما به اشتراک گذاشتن دیتابیس برنامه حسابداریتون توسط اینترنت بهترین و ارزانترین روش باشه
                      بعدش هم که تبلت و لپتاپه
                      اما یک sbc تحت ویندوز ۱۰ به اسم latte panda هست که میتونه خواسته های شما را کامل جوابگو باشه قیمت هم باید حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ باشه قبلن توی تهران دیده بودم و دوتا کانفیگ هم بیشتر نداره و قیمت با و بدون ویندوز رجیستر شده اش متفاوته

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X