اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ای سی کنترل موتور سه فاز MC3PHAC

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ای سی کنترل موتور سه فاز MC3PHAC

به نام خدا سلام دوستان یکی از دوستان من تونسته با ای سی MOC3PHAC موتور سه فاز رو کنترل بکنه البته به صورت آنالوگ از من که میکرو کار میکنم خواسته از طریق رابط UART به این آسی فرمان بدم زمانی که من دیتا شیت این آی سی رو خوندم در قسمت کنترل سریال یک مقدار نامفهوم توضیح داده برای هر مشخصه یک آدرس و یک دیتا مشخص کرده ولی تعیین نکرده بعضی وقتها هم آدرس و دیتا دو بایتی هستند و مشخص نکرده که ما چطور میتوانیم فرق آدرس و دیتا را به آی سی بفهمانیم وهمچنین در مورد ارسال آدرس و دیتاهای دو بایتی چطور باید عمل کرد ممنون میشم من رو در این مورد یاری کنید متشکرم خداحافظ.

پاسخ : ای سی کنترل موتور سه فاز MC3PHAC

نوشته اصلی توسط xmegamahdi
    به نام خدا سلام دوستان یکی از دوستان من تونسته با ای سی MOC3PHAC موتور سه فاز رو کنترل بکنه البته به صورت آنالوگ از من که میکرو کار میکنم خواسته از طریق رابط UART به این آسی فرمان بدم زمانی که من دیتا شیت این آی سی رو خوندم در قسمت کنترل سریال یک مقدار نامفهوم توضیح داده برای هر مشخصه یک آدرس و یک دیتا مشخص کرده ولی تعیین نکرده بعضی وقتها هم آدرس و دیتا دو بایتی هستند و مشخص نکرده که ما چطور میتوانیم فرق آدرس و دیتا را به آی سی بفهمانیم وهمچنین در مورد ارسال آدرس و دیتاهای دو بایتی چطور باید عمل کرد ممنون میشم من رو در این مورد یاری کنید متشکرم خداحافظ.
    با سلام

شماره دقیق چیپ و آدرس دیتاشیت اون رو بفرمایید .

دیدگاه

به نام خدا شماره دقیقش mc3phac و ساخت freescale دیتا شیتش هم توی سایت datasheet است ممنون میشم در این مورد من رو یاری کنید.

دیدگاه

به نام خدا سلام دوستان عزیزم من همچنان منتظر کمکهای شما دوستان خوب و اهل علم هستم.

دیدگاه

دوست عزیز اول یک سوال دارم که ببخشید که مربوط به بحث نیست.ایا ای سی تو بازار هست که cos phi رو اندازه بگیره؟؟؟

و اما جوابتون اول باید مداری رو که تو صفحه 31 datasheet کشیده بسازید
          ساختین؟؟؟

دیتا بد میره و میاد؟دستورات نا مفهومه مشکلتون رو واضح تر بگین
          علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني

دیدگاه

به نام خدا سلام دوستان مدار به صورت آنالوگ عملی شده فقط مسئله این است که من میخواهم اون رو با رابط uart که در امکاناتش موجود کنترل کنم.

دیدگاه

دوست عزیز صفحه 31 datasheet رو بخون و اون شماتیک رو درس کن.اول نیاز به اون مدار داری
              چون که باید ایزوله بشه میکرو و پورت سریالت نسبت به 3 فاز
              علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني

دیدگاه

سلام دوستان
                من میخوام با استفاده از آی سی mc3phac یک موتور ac رو کنترل کنم. اگه از دوستان متن فارسی یا نقشه این مدار و یا هر چیز دیگه که بتونه کمکم کنه داره برام بفرسته. ممنون میشم. البته چون ای آی سی mc3phac تو شیراز نیست استادم گفته بصورت تحقیقاتی پروژه رو انجام بده .با تشکر sina_z_66@yahoo.com

دیدگاه

برو اینجا:
                  http://www.eca.ir/forum2/index.php?t...;boardseen#new
                  البته سه فازه.
                  ?Why not

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                  X