اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اشکال در نمایش lcd

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : اشکال در نمایش lcd

اگه ولتاژت 12بوده و با رگولاتور 5کردی تمومه میشه همون قضیه ی فاتحه و اینا من خودم با اینکه رگولاتور داشتم ولی نمیدونم اصلا کجاش اتصالی کرد که با توجه به اینکه رگولاتورم رو بردبرد بقلی بود و مدار رو بردبرد دیگه از راه دور به lcd سلام رسوند و خلاصه بقیشم که دیگه میدونی ...
    { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

یه منبع تغذیه دارم خروجیش 7805 هست از اون استفاده کردم
      مثل اینکه بحث خیلی داره تخصصی میشه . این جوری که شما مییگین واسه یه ال اسی دی باید از یه منبع تفذیه 1 میلیونی استفاده کنیم .
      در غیر این صورت هم باید مراسم ختم رو برگزار کرد !
      من فک می کنم موقع لحیم کاری حرارت دیده
      گاهي تمام چيزهايي که يک نفر مي خواهد، فقط دستي است براي گرفتن دست او، و قلبي است براي فهميدن وي ..

دیدگاه

1میلیوندتو بذار جیبت لازمت میشه :redface: خیلی ول خرجی نکن اگه خیلی لارژی حتی بیشتر از ما اصفهانی ها :mrgreen: برو2500 تومن بده یه سوئیچینگ 5ولت بگیر و خیال خودتو راحت کن یعنی اصلا کلا غیر سوئیچینگو برا همه کارات فراموش کن و فقط از سوئیچینگ برای تمام کارات استفاده کن که هم از نظر اطمینان هم حجم مدار هم قیمت هم خروجی تثبیت شده مطمئن (که با قبلی یکیه :redfaceو هم جریاندهی فوق العاده نسبت به قیمت از ترانس و غیره و غیره که تازه با قیمت بالاش تازه بادی خرجش کنی تا یکسو بشه و...به صرفه تره
        { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X