اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

برنامه تبدیل متن به کد هگز برای تابلو روان+سورس

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : برنامه تبدیل متن به کد هگز برای تابلو روان+سورس

نوشته اصلی توسط milad8853

:cry2:
    یعنی شما اون تاپیک که گفتم رو نخوندی؟؟!!!

دیدگاه

من اون موضوع رو قبلا خونده بودم ، ولى ارتباطى به سوال من نداره ! :angry:
      G*B*J*T
      انسانها به 10 گروه تقسیم می شوند آنها که باینری می فهمند و آنها که باینری نمی فهمند

دیدگاه

سلام
        2-hex هاى تولیدى توسط نرم افزار رو چه جورى بدم به mmc ؟ ( من خودم دستورِ spiin ، ور به ذهنم میرسه)
        خوب این رو که هم تو همین پست گفتم هم تو اون یکی پست!
        من ام ام سی رو به میکرو وصل میکنم و با استفاده از پورت سریال کد های هگز رو از pc میگیرم و به mmc میدم.البته اگه شما از fat16 استفاده میکنید میتونید به جای میکرو از رم ریدر استفاده کنید و دیتا را به صورت notpad در مموری ذخیره کنید .

۱- باید کارى کنم که vb بتونه text رو به صورتِ pixel pixel در sizi که من میخوام تفکیک کُنه و اونو تبدیل به کدِ hex بکنه ( چى کار باید بکنم ؟ دستورِ point picture رو جابجا میکنه testesh کردم...)
        درست متوجه نشدم، شما میخواهید مثلا 10 تا پیکسل به 10 تا پیکسل چک کنید؟!
        این کار دقیقا در سورسی که گذاشتم مشخصه.
        بازم سوالی بود در خدمتیم. :smile:
        موفق باشید
        یا علی

دیدگاه

سلام
          می خواستم یه سوال درباره نرم افزاری که نوشتی از سید مهدی بپرسم اونم اینه که چطور یه رشته فارسی رو از هم جدا می کنی و vb حروف کچک رو می شناسه چون من با vb2005 کار می کنم وقتی یه رشته رو کاراکتر به کاراکتر جدا می کنم هم رو حروف بزرگ میشناسه

دیدگاه

سلام

من داخل اون برنامه رشته ای رو جدا نمیکنم!

اما میتونی برای شناسایی حروف کوچک و بزرگ ، حرف های قبل و بعد رو برسی کنید...مثلا اگه فاصله بود حرف کوچک یا ...

موفق باشید

دیدگاه

سلام
              ممنون از راهنمایی تون ممکنه در مورد شناسایی حروف یه توضیح بدهی چون من در vb تازه کار هستم و یه تابلو ساختم و برای تکمیل کردنش لنگ همین قضیه هستم البته راهی که پیشنهاد دادی خوبه ولی فوق العاده برنامه رو پیچیده می کنه واینکه نمی شه از یه فرمول ثابت برای تمام کلمه ها استفاده کرد چون در فارسی انتهای تمام کلمه ها حروف بزرگ نیست مثل " به" و برعکس کلمه "حسن " .ممنون میشم اگه به من کمک کنید تا این مشکل رو حل کنم

دیدگاه

سلام
                ممنون از راهنمایی تون ممکنه در مورد شناسایی حروف یه توضیح بدهی چون من در vb تازه کار هستم و یه تابلو ساختم و برای تکمیل کردنش لنگ همین قضیه هستم البته راهی که پیشنهاد دادی خوبه ولی فوق العاده برنامه رو پیچیده می کنه واینکه نمی شه از یه فرمول ثابت برای تمام کلمه ها استفاده کرد چون در فارسی انتهای تمام کلمه ها حروف بزرگ نیست مثل " به" و برعکس کلمه "حسن " .ممنون میشم اگه به من کمک کنید تا این مشکل رو حل کنم
                داخل این برنامه ای که نوشته شده اصلا روی پردازش متن کار نشده! روی پردازش عکس کار شده!

چطور؟
                این برنامه میاد و نوشته ی داخل تکست باکس رو روی یه پیکچر باکس چاپ میکنه و بعد کدش رو در میاره.

سورسش که هست!

اما در مورد اون راه پیشنهادی :

یادش بخیر 2 سال پیش من این کار رو برای میکرو کردم!

در ضمن فکر میکنید تابلو هایی که متنشون با کیبورد عوض میشه چطوریند؟(پیشرفته هاش ، نه این الکیاش)

موفق باشید

دیدگاه

سلام
                  از راهنمایی تون ممنون کفتم من تو vb تازه کار هستم فکر کنم این راهی که شما گفتی رو باید امتحان کنم البته با vb2005 کار میکنم که فکر کنم یه مقدار با دستورات vb6 فرق داشته باشه برم ببینم چیکار می کنم بازم ممنون

دیدگاه

http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=55267.msg295418#msg295418
                    http://telegram.me/fat_taf

دیدگاه

سلام.این دانلود نمیشه.اگه میشه به ایمیلم بفرستید.robotictechnology@yahoo.com

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                      X