اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

pcf8833 که امروز خریدم pinout اش فرق داره با شکل های دیگه !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : pcf8833 که امروز خریدم pinout اش فرق داره با شکل های دیگه !

نوشته اصلی توسط Ali65
    به LED بک لایتش چند ولت دادی ؟
    به احتمال 99 درصد LED ها بک لایت به فنا رفتند
    چون مال منم دقیقاً همینطوری شد که مجبور شدم LED هاش رو عوض کنم و درست شد
    فکر کنم من 5 یا 6 ولت داده بودم به بک لایت
    6.1 ولت دادم بهش دقیقا. تو سایتا زدن که باید 6.6 ولت بدید. بعد چه ممکنه با 6 بسوزه ؟ بعد چرا این قدر کم رنگ شده ؟بسوزه مگه نباید روشن نشه دیگه ؟
    G*B*J*T
    انسانها به 10 گروه تقسیم می شوند آنها که باینری می فهمند و آنها که باینری نمی فهمند

دیدگاه

نمیدونم چرا باید اینجوری بشه ! من که نتونستم توجیهی براش پیدا کنم ولی led هاش رو که عوض کردم درست شد !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ali65
        نمیدونم چرا باید اینجوری بشه ! من که نتونستم توجیهی براش پیدا کنم ولی led هاش رو که عوض کردم درست شد !
        واسه شما هم اول پر رنگ بود بعد کم کم نورش کم شد ؟
        بعد که عوضش کردم ولتاژ چند باید بهش بدم ؟
        G*B*J*T
        انسانها به 10 گروه تقسیم می شوند آنها که باینری می فهمند و آنها که باینری نمی فهمند

دیدگاه

سلام من رفتم lcd بگیرم گفتند lcd موبایل های سری 6 نوکیا عین همه بعضی وقتا میخوره بعضی وقتا نه من باید چی بخرم؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط milad8853
            واسه شما هم اول پر رنگ بود بعد کم کم نورش کم شد ؟
            بعد که عوضش کردم ولتاژ چند باید بهش بدم ؟
            بله ، دقیقاً همینجوری بود ، صفحه اش رفته رفته تیره می شد ، من اول فکر کردم سوخته ولی led هاش مشکل داشت

led هاش هم از نوع smd بودند جا شون هم پشته همون برچسب آلومینیومی هستش که برای عدم تابش نور led ها به پشت lcd چسبوندن

فکر کنم با همون 6 ولت وصلش کردم (دقیق یادم نیست)

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شهریار رجب زاده
              سلام من رفتم lcd بگیرم گفتند lcd موبایل های سری 6 نوکیا عین همه بعضی وقتا میخوره بعضی وقتا نه من باید چی بخرم؟
              برو علاءدین طبقه سوم بگو LCD 6100 میخوام. همه دارن. سوکتشم بگیر. با سوکت 5 تومنه
              G*B*J*T

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Ali65

بله ، دقیقاً همینجوری بود ، صفحه اش رفته رفته تیره می شد ، من اول فکر کردم سوخته ولی led هاش مشکل داشت

led هاش هم از نوع smd بودند جا شون هم پشته همون برچسب آلومینیومی هستش که برای عدم تابش نور led ها به پشت lcd چسبوندن

فکر کنم با همون 6 ولت وصلش کردم (دقیق یادم نیست)
                اه. همین الان زدم داغونش کردم :cry2:
                با کلی زحمت یه LED SMD از یه LCD دیگه جدا کردم و لحیمش کردم. بعد اون برد کوچیکش کنده شد پیناش !! خیلی ناراحت کننده بود . این LCD هم به ... رفت :angry:
                G*B*J*T

دیدگاه

تو اصفهان؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط شهریار رجب زاده
                    تو اصفهان؟
                    سلام هم استانی :mrgreen:
                    مرکز موبایل اصفهان کجاست؟خوب احمد آباد دیگه!
                    من این ال سی دی رو شیراز خریدم 6 تومان!
                    فرقی نداره همشون یه جوریند!(درایورشون)راستی اگه بگی برای 2600 میخوام بهتر میشناسندش !
                    من یه 2600 داشتم که خدا بیامرزتش ، ال سی دی ش رو برداشتم برای همین کارها...
                    موفق باشید

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                    X