اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

انتخاب پروژه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : انتخاب پروژه

پروژه جالبیه که تو بازارم هست روش کار میکنم ممنون ،دوستان از ایده دادن منصرف نشید من همچنان منتظرم
    نخستین گام در شناخت، این است که بدانیم نادانیم

دیدگاه

این پروژه جواب با sms رو که گفتید تو اکثر موبایل ها هست
      یه پروژه ساده ولی بسیار کاربردی :biggrin:
      البته با بالا رفتن ورودی SMS ، احتمال هنک کردن هم هست...

یه جایی یه همچین سیستمی میخواستند ، بعد از یکی دو روز از بس آمار بالا بود فکر کنم سیستمشون سوخت

دیدگاه

نوشته اصلی توسط مهدی مهری
        البته با بالا رفتن ورودی SMS ، احتمال هنک کردن هم هست...

یه جایی یه همچین سیستمی میخواستند ، بعد از یکی دو روز از بس آمار بالا بود فکر کنم سیستمشون سوخت
        پس دیگه چه فرقی میکنه موبایل باشه یا هر سیستم دیگه
        به نظرم بهتره یه اپراتور موبایل داشته باشید یا منصرف بشید
        یه پروژه دیگه اینم خیلی کاربردیه به خصوص در خانه :biggrin:
        یه سیستمی باشه که اتوماتیک یا با SMS بتونه شعله اجاق گاز رو روشن یا خاموش کنه و درجه رو هم کنترل کنه
        برای این عصر شلوغ و پر مشغله لازمه

دیدگاه

شرمنده فکر کنم منظورم رو بد گفتم...(امتحانات حواس برام نزاشته )

منظورم گوشی بود...

چون گوشی برای این کار طراحی نشده ، وقتی مثلا تو 30 ثانیه 10 تا مسیج بیاد و هر دفعه هم یکی دو تاش رو نفرسته و...(دیگه بقیش با خودتون که چی میشه :mrgreen

اما تو یه همچین سیستم هایی (پیشرفتش) فکر کنم راهکارهایی برای این مشکل می اندیشند!

مثلا فکر کنید سیستم SMS برنامه 90! هر ثانیه چند تا SMS بهشون میرسه؟و برای هر کدوم هم یه SMS تبلیغاتی میدند! :-?

دیدگاه

به برنامه 90 اس ام اس میزنی پیام دلیوریش 2 ساعت بعد میاد جوابش هم 3 ساعت بعد
            اون ها هم با موبایل سیستمشون رو طراحی کردند
            یه پروژه دیگه میدونم ممکنه به درد اینجا نخوره ولی خوبه :biggrin:
            یه تلوزیون جیبی بسازید
            یه دستگاهی که برنامه دلخواه رو ضبط کنه برای تلوزیون هایی که چنین قابلیتی رو ندارند :agree:

دیدگاه

دوتا پروژه دیگه
              1-یه دستگاهی که بیاد و سرعت دوچرخه شیب زمین و مقدار انرژی که بدن مصرف میکند را اعلام کند :agree:
              2-یه ربات که بیاد و گردگیری کنه

دیدگاه

یه پروژه دیگه
                یه دستگاه سخنگو که کسی که به آن تلفن کند دستگاه طرف مقابل را از وضع خانه یا ... مطلع کند و فرمان بگیرد
                یا در مواقع ضروری به طرف مقابل زنگ بزند

دیدگاه

این پروژه 100% کاربردیه
                  ساخت یک دستگاه که به هارد دیسک متصل میشود و هارد را کامل فرمت کند
                  مزایا:
                  1-هیچ ویروسی روی هارد باقی نماند
                  2-هیچ راهی برای ریکاوری اطلاعات قبلی نباشد
                  و...
                  یکم وقت میخواد اما از لحاظ سخت افزاری ساده است

دیدگاه

آقا شهریار بسیار بسیار ممنونم از این همه زحمتی که کشیدی از بین پروژه هایی که معرفی کردی 3تاش مورد پسندم بود و میخوام روشون کار کنم البته اگه کم آوردم حتما ازت کمک میگیرم :nice:
                    و ام ی سوال خیلی مهم دارم که فکر میکنم آقا مهدی بتونه راحتتر جواب بده متناسب با تخصص ایشونه اما اگه کسی بلد بود لطفا جواب منو بده چون خیلی گیرم
                    من ی دما سنج صنعتی برای ی پروژه که فعلا نمیتونم بگم چی هستش دارم میسازم در این دما سنج باید از سنسور pt100 استفاده کنم تا دما را اندازه گیری کنم اما مشکل اینجاست که من هیچ اطلاعاتی راجب این سنسور ندارم و نمیدونم چطوری باید اونو به میکرو وصل کنم اگه از شما دوستان کسی میدونه لطفا منو راهنمایی کنه و ی شماتیک برام بزاره، ممنون از همه شما دوستان به خصوص آقا شهریار که خیلی زحمت میکشن :rolleyes:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط MORTEZA90
                      آقا شهریار بسیار بسیار ممنونم از این همه زحمتی که کشیدی از بین پروژه هایی که معرفی کردی 3تاش مورد پسندم بود و میخوام روشون کار کنم البته اگه کم آوردم حتما ازت کمک میگیرم
                      و ام ی سوال خیلی مهم دارم که فکر میکنم آقا مهدی بتونه راحتتر جواب بده متناسب با تخصص ایشونه اما اگه کسی بلد بود لطفا جواب منو بده چون خیلی گیرم
                      من ی دما سنج صنعتی برای ی پروژه که فعلا نمیتونم بگم چی هستش دارم میسازم در این دما سنج باید از سنسور pt100 استفاده کنم تا دما را اندازه گیری کنم اما مشکل اینجاست که من هیچ اطلاعاتی راجب این سنسور ندارم و نمیدونم چطوری باید اونو به میکرو وصل کنم اگه از شما دوستان کسی میدونه لطفا منو راهنمایی کنه و ی شماتیک برام بزاره، ممنون از همه شما دوستان به خصوص آقا شهریار که خیلی زحمت میکشن
                      اولا ببخشید که نتونستم زودتر در بحث PT100 شرکت کنم و کمکی بکنم(اگه از دستم بر بیاد )راستش من هیچ اطلاعاتی درباره پروژه های بالا ندارم :redface:همش در حد ایده بود
                      یه پروژه تکراری
                      یه دستگاه بسازید که به شماره موبایل های همان شهر SMS تبلیغاتی بدهد
                      راه شناسایی:091X یا 0910XXX ایرانسل هم که معلوم نیست
                      پروژه ها کافیه یا بازم بگم :rolleyes:

دیدگاه

سلام
                        رو MAV کار کن که دنبال تشخیص چهره باشه و شخص رو تعقیب کنه .
                        hardware-ui

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hadiyeg
                          سلام
                          MAV چیه؟ :eek: oo:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hadiyeg
                            سلام
                            سلام دوست عزیز میشه یکمی راجب این پروژه توضیح بدی به نظرم خیلی جالب باشه

دیدگاه

سلام
                              من واقعا از اینکه وسط حرفاتون می پرم عذر می خوام ولی یه چند تایی ایده به ذهن منم رسیده که می خوام بگم (البته بعضیاشون قبلا اختراع شدن . لطفا اگه نظر شما یکی از اینا شد سعی کنید که وضعیتشون رو بهبود ببخشید) :
                              1) استفاده از بلوتوث برای باز کردن درب منزل .
                              2) استفاده از پیامک برای باز کردن درب منزل .
                              3) شارژر گوشی که از طریق بلوتوث گوشی رو شارژ کنه .
                              4) ربات ها با کاربرد های ویژه مثلا ربات جرثقیل (دیروز توی شبکه خبر یه نمونشو نشون می داد)

البته بازم ایده داشتم ولی وقت ندارم تایپ کنم انشاءالله دفعه بعد اومدم می گم .
                              راستی آدرس سایت دانشگاهتون رو می دی ؟ اونجا حتما اطلاعات بیشتری از مسابقات هست دیگه ؟ خدا رو چه دیدی شاید ما هم با رفقا شرکت کردیم . :arrow:
                              امروز زندگی را آغاز کن !
                              امروز مخاطره کن !
                              امروز کاری کن !
                              نگذار که به آرامی بمیری !
                              پابلو نرودا

دیدگاه

من واقعا از اینکه وسط حرفاتون می پرم عذر می خوام ولی یه چند تایی ایده به ذهن منم رسیده که می خوام بگم (البته بعضیاشون قبلا اختراع شدن . لطفا اگه نظر شما یکی از اینا شد سعی کنید که وضعیتشون رو بهبود ببخشید) :
                                1) استفاده از بلوتوث برای باز کردن درب منزل .
                                2) استفاده از پیامک برای باز کردن درب منزل .
                                3) شارژر گوشی که از طریق بلوتوث گوشی رو شارژ کنه .
                                4) ربات ها با کاربرد های ویژه مثلا ربات جرثقیل (دیروز توی شبکه خبر یه نمونشو نشون می داد)

البته بازم ایده داشتم ولی وقت ندارم تایپ کنم انشاءالله دفعه بعد اومدم می گم .
                                راستی آدرس سایت دانشگاهتون رو می دی ؟ اونجا حتما اطلاعات بیشتری از مسابقات هست دیگه ؟ خدا رو چه دیدی شاید ما هم با رفقا شرکت کردیم . :arrow:
                                [/quote]

بسیار بسیار خوشحال شدم وقتی ایده های شما را دیدم ،واقعا ممنون،راجب سایت دانشگاه هم باید بگم چیزی تو این سایت نوشته نشده چون چند ماهی به مسابقات مونده احتمالا آخر آبان باشه اما اگه میخوای به این سایت بری تو گوگل سرچ کن دانشگاه آزاد اندیشه سایتشو پیدا میکنی،بازم ایده های خودتونو به ما پیشنهاد بدید مرسی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X