اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اولین دوره مسابقه علمی سایت ECA

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : اولین دوره مسابقه علمی سایت ECA

با سلام بنده هم ابتدا از جناب طراح بابت این مسابقه کمال تشکر رو دارم و مایل به شرکت در این مسابقه هستم.
    موفقیت یک فرایند است نه یک اتفاق...

******** استفاده از گزينه تشكر نشانه اهميت و احترام شما به پيگيري شخص نظر دهنده است ********

دیدگاه

با سلام
      من هم تقاضای شرکت در این مسابقه را دارم
      در ضمن اگر ممکنه نوع بازی را هم مشخص کنید
      میکرو حتما باید m32 باشه؟
      با تشکر.
      به سراغ من اگر مي آييد

نرم و آهسته بياييد، مبادا كه ترك بر دارد

چيني نازك تنهايي من

دیدگاه

نوشته اصلی توسط warrior
        با سلام
        من هم تقاضای شرکت در این مسابقه را دارم
        در ضمن اگر ممکنه نوع بازی را هم مشخص کنید
        میکرو حتما باید m32 باشه؟
        با تشکر.
        نوع بازی بستگی به ابتکار شما دارد. هدف از این مسابقه دقیقا مطرح شدن بازی های مختلف و متفاوت است و جذاب ترین و ابتکاری ترین طرح ها قطعا از امتیازات بالایی برخوردار خواهند بود.
        از طرفی برای یکسان بودن امکانات برای شرکت کنندگان از سخت افزار ثابتی استفاده شده است.

خیلی خوشحالم که تعداد شرکت کنندگان رو به افزایش هست....
        موفق باشید

دیدگاه

من هم مایل به شرکت در مسابقه هستم!
          البته به نظرم میتوان قدرت مانور و ابعاد رقابت را بیشتر کرد!
          { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

با تشکر از جناب مهندس کی نژاد :applause:
            من می خوام ثبت نام کنم .
            چی کار باید بکنم ؟

اسم تیم خودم هست : AVR1083

هر بازی که شد طراحی کنیم .

سخت افزار لازم داره یا نه ؟
            خداوندا
            از بچگی به من آموختندهمه را دوست بدار حال که بزرگ شده ام و کسی را دوست می*دارم می گویند:
            فراموشش کن
            دکتر علی شریعتی

دیدگاه

با سلام و خسته نباشید گرم خدمت همه مهندسین گرامی .
              با اجازتون منم می خواستم ثبت نام کنم.
              با تشکر :bye

دیدگاه

نوشته اصلی توسط avr1083
                هر بازی که شد طراحی کنیم .
                سخت افزار لازم داره یا نه ؟
                بار دیگر تاکید می شود که نوع بازی در اختیار شماست و مهم جالب بودن و ابتکاری بودن خروجی نهایی است. از نظر سخت افزار هم مهم این است که فایلی که در نهایت ارسال می کنید، روی سخت افزار واقعی درست جواب بدهد و این در اختیار خود شماست که به چه صورتی عمل کنید.
                دوستان زحمت بکشند و پست ابتدایی این تاپیک را با دقت مطالعه کنند تا سوال و جواب های تکراری ایجاد نشود.
                اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
                دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
                برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
                وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
                قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
                اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
                ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

با سلام بنده هم مایل به شرکت در این مسابقه هستم.

دیدگاه

بنده هم مایل به شرکت در مسابقه هستم

دیدگاه

سلام منم تمایل به شرکت در این مسابق دارم اسم تیمم picohard14 هستش.

دیدگاه

مطرح کردن صورت مسئله این مسابقه در سایت AVRFreaks توسط یکی از دوستان:

http://www.avrfreaks.net/index.php?n...9b287454b3fa78
                        وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
                        اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط طراح
                          مطرح کردن صورت مسئله این مسابقه در سایت AVRFreaks توسط یکی از دوستان:

http://www.avrfreaks.net/index.php?n...9b287454b3fa78
                          به مدیران و طراحان این مسابقه تبریک می گم ، به هدفشون نزدیک شدند ، همین که این دوستمون استارت کار رو زده و داره با سئوال و جواب از بقیه دوستان ، روی این موضوع فکر میکنه ، عالیه .
                          انجمن طراحی مدارهای مایکرویو(فرکانس بالا)(http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=283.0)
                          انجمن شبکه های عصبی(http://www.eca.ir/forum2/index.php?board=207.0)

دیدگاه

I am very happy to participate in the game
                            Thanks

دیدگاه

سلام جناب طراح .
                              لطفا اگر امکانش هست فایل پروتئوس مسابقه رو هم روی سایت بگذارید.برای اینکه جلو تردید و اشتباه گرفته بشه . البته شما پایه ها رو مشخص کردید اما...

ضمنا از اونجا که اسکن چند کلید و پشتیبانی یک LCD گرافیکی و تولید صدا تا حد زیادی میکرو رو به خودش مشغول میکنه بنده پیشنهاد می کنم با ایجاد تغییرات جزئی در مدار مسابقه امکان استفاده از اینتراپت رو هم به مدار اضافه کنید.برای این کار فقط کافیه به تعداد کلیدها دیود 1N4148 داشته باشیم و فقط یک مقاومت پول پ هم در ورودی INT0 اضافه کنیم چون خود اتمل هم در حالت فعال بودن اینتراپت استفاده از مقاومت پول پ داخلی رو در پایه اینتراپت صحیح نمی دونه .

همینطور اگر پایه کنترل نور پس زمینه رو از PORTB3/OC0 که خروجی PWM0 هست بگیریم امکان کنترل نور پس زمینه با مقدار روشنایی مختلف به بازی ها جلوه بیشتری خواهد داد . تقاضا دارم که این امر هم در نظر گرفته بشه. متشکرم.

در فایل پیوست زیر این تغییرات اعمال شده
                              فایل های پیوست شده
                              موفقیت یک فرایند است نه یک اتفاق...

******** استفاده از گزينه تشكر نشانه اهميت و احترام شما به پيگيري شخص نظر دهنده است ********

دیدگاه

یکی از اهداف این مسابقه، رقابت بین ابزارهای برنامه نویسی و به نمایش گذاشتن ظرفیت آنها در چنین رقابتی است.بنابراین طبیعی است که کسی که مثلا با بسکام برنامه می نویسد در مقابل کسی که با IAR یا اسمبلی برنامه می نویسد از نظر کم آوردن حجم Flash یا زیر بار رفتن CPU به محدودیت های بیشتری برخورد کند. در بحث تغییرات پیشنهادی شما، اولا بعد از اعلام یک سخت افزار و گذشت زمانی از شروع مسابقه، تغییر آن کار صحیحی نیست و خلاف اصول برگزاری چنین رقابت هایی می باشد. به لحاظ فنی هم موارد زیر مطرح است:
                                1- به دلیل اینکه خروجی بلندگو از PWM گرفته شده، اگر یک خروجی دیگر هم از PWM تایمر دیگر گرفته شود، عملا دو تایمر میکروکنترلر اشغال می شود و چنین کاری در طراحی بازی مد نظر نیست و باعث محدودیت اساسی برای برنامه نویس می شود.
                                2- از نقطه نظر برنامه نویسی، دلیلی برای اتصال توام کلیدهای ورودی به پایه وقفه و تحمیل چند قطعه اضافی در مدار وجود ندارد و با یک برنامه نویسی درست، همان شکل مطرح شده برای اتصال کلیدها، جوابگوی نیاز سخت افزاری و نرم افزاری مورد نظر هست.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X