اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

اولین دوره مسابقه علمی سایت ECA

Collapse
این موضوع بسته شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : اولین دوره مسابقه علمی سایت ECA

سلام به تمام دوستان!
    اینجا خیلی ساکته - کسی چیزی نمیگه ؟!
    چی شد - چند نفر مشارکت کردن ؟ :eek:
    ما که نفهمیدیم چطور شد

دیدگاه

بعد از به اتمام رسیدن زمان مسابقه و بر خلاف پیش بینی قبلی متاسفانه تعداد افراد بسیار کمی پاسخ خود را ارسال کرده اند. با این وجود پاسخ آنها در دست بررسی است و تا آخر همین هفته نتیجه نهایی آن به اطلاع دوستان خواهد رسید.
      اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
      دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
      برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
      وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
      قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
      اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
      ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

در بررسی پاسخ های محدودی که ارسال شده، ابهامی در عملکرد خروجی یکی از شرکت کنندگان بوجود آمد که اکنون مدت دو روز است از ایشان بوسیله پیغام خصوصی سوال شده، اما تاکنون پاسخی دریافت نگردیده است.همین مسئله موجب مقداری تاخیر در اعلام نتیجه خواهد بود.
        وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
        اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم

دیدگاه

دوستان به دلیل تاخیری که پیش آمده پوزش میخواهم.
          دلیل اصلی این تاخیر جواب ندادن شبیه سازی یکی از برنامه ها بود و به دلیل کیفیت بالای این طرح نیاز به هماهنگی بیشتری داشتیم.
          با وجود کم بودن طرح های ارسالی، دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و از این بابت خوشحالیم.

نهایتا تا 5شنبه برنامه ها به صورت عملی تست خواهند شد و جمعه برنده نهایی اعلام خواهد گردید.
          در ضمن طرح برتر در این شماره مجله به صورت امل توضیح داده خواهد شد.

متشکرم

دیدگاه

با سلام

طبق بررسی های انجام شده طرح جناب محمد مزارعی (agape) به عنوان طرح برتر انتخاب گردید.
            ضمن تبریک به این دوستمون موارد زیر به اطلاع شما عزیزان میرسد :

مشخصات طرح:
            دارای 4 بازی
            یک کانال صوتی
            (PWM) یک کانال کنترل نور
            پردازنده مگا 32
            فرکانس کاری 8 مگا هرتز
            C زبان برنامه نویسی
            کامپایلر کدویژن 2.04.4

امکانات استفاده شده :
            62 درصد از حافظه فلش
            150 بایت رم برای اجرای بازی ها
            56 بایت دیتا استیک برای ذخیره سازی داده های موقت

لیست بازی ها :
            (MAZE) بازی تونل های پیچ در پیچ
            (TETRIS) بازی خانه سازی
            (PUZZLE) بازی جورچین
            (breakout) بازی توپ و سخره

تعدادی از عکس ها و فیلم های این مدار :
            http://rapidshare.com/files/434713457/agape.rar
            تمام سورس فایل ها و ریز اطلاعات این پروژه در مجله نویــز شماره 5 قرار خواهد گرفت.

دیدگاه

ضمن تشکر و اعلام بریدن کف.
              عکسها به صورت یکجا و با فرمت PDF و حجم کم همینجا با اجازه ضمیمه میکنم ( خودم ذاتا با این راپید و دانلود ازش مشکل دار)
              فایل های پیوست شده
              آن دم که مرا مي زده بر خاک سپاريد زير کفنم خمره اي از باده گذاريد
              تا در سفر دوزخ از اين باده بنوشم
              آنلحظه که با دوزخيان کنم ملاقات يک خمره شراب ارغوان برم به سوغات
              هرقدر که در خاک ننوشيدم از اين باده صافي ، بنشينم و با دوزخيان کنم تلافي

دیدگاه

راستش من اول میخواستم شرکت کنم بعد با خودم حساب کردم دیدم ممکنه خیلی وفت نکنم که بتونم روش کار کنم
                ولی حالا میگم خوب شد شرکت نکردم وگرنه ابروم رفته بود در مقابل چنین پروژه هایی!!!!
                پروردگارا: به من زيستني عطا کن که در لحظه مرگ بر بي ثمري لحظه اي که براي زيستن گذشته است حسرت نخورم، و مردني عطا کن که بر بيهودگيش سوگوار نباشم. بگذار تا آن را خود انتخاب کنم، اما آنچنان که تو دوست ميداري

دیدگاه

به سلامتی ، مبارک باشه :applause:

خوب آقای مزارعی شیرینی برنده شدن رو کی میدید؟

دیدگاه

ضمن عرض تبریک خدمت دوست عزیزمون میخواستم ببینم که این پروژه رو توی سایت قرارش نمیدن بتونیم ازش استفاده کنیم؟
                    آخه یادم اون اول قرار براین بود که طرح برنده رو بزارن توسایت واسه استفاده بروبچ.
                    البته اگه توقع زیادی نباشه!
                    وقتي همه نيروهاي جسمي و ذهني متمرکز شوند توانايي فرد براي حل مشکلات به طور حيرت انگيزي چند برابر مي شود .
                    نرمن وينسنت پيل

دیدگاه

نوشته اصلی توسط javad1354
                      ضمن عرض تبریک خدمت دوست عزیزمون میخواستم ببینم که این پروژه رو توی سایت قرارش نمیدن بتونیم ازش استفاده کنیم؟
                      آخه یادم اون اول قرار براین بود که طرح برنده رو بزارن توسایت واسه استفاده بروبچ.
                      البته اگه توقع زیادی نباشه!
                      چند تا پست بالاتر جناب بلورچیان فرمودند که سورس برنامه رو میتونید در مجله نویز 5 ببینید.
                      فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ................ فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است

دیدگاه

به دوست عزیزمان که برنده شدند تبریک میگویم و از مدیران و طراحان این مسابقه تشکر می کنم که این فرصت را به بچه ها دادند که تلاش کنند و کار کنند در این رابطه و امیدوارم که این قبیل فعالیت ها دامه داشته باشد
                        همگی خسته نباشید .
                        كوير هميشه تنهاست ... پس باران باش و بر كوير ببار .

دیدگاه

جواب نفر دوم را هم پس از انتشار پاسخ برتر در مجله شماره 5 در این تاپیک قرار خواهیم داد.

دیدگاه

اخیرا سمیناری را برگزار می کردم که شرکت کنندگان آن بعضا با این سایت آشنا بودند. در جریان سمینار درباره این مسابقه هم صحبت شد و اینکه چرا افراد کمی در آن شرکت کردند. یکی از حاضرین در کمال صداقت اظهار کردند که به عنوان یکی از افرادی که در معرض صورت مسئله مسابقه قرار گرفته اند، تصورشان بر این بوده که نوعی سوء استفاده در این مسابقه وجود دارد. مثلا اینکه یک پروژه چند میلیونی از جایی گرفته شده و صورت مسئله آن در این تاپیک مطرح شده که از طریق پاسخ های شرکت کنندگان درآمد سنگینی حاصل شود و در مقابل مثلا دویست هزار تومان به عنوان جایزه تعیین شده است.

دیدگاه

دلیلش اینه که تا به حال در ایران از این دست کارها انجام نشده و برای همهآ‌ غیرقابل باوره
                              به هر حال در شروع هر کاری (به خصوص فرهنگ سازی) مشکلات زیادی وجود داره
                              وقتی سورس و توضیحات این پروژه از طریق مجله در دسترس عموم قرار گرفت، شک همه برطرف میشه

دیدگاه

من مطئنم در مسابقات آتی دوستان بیشتری شرکت خواهند کرد.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X