اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

rs485

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : rs485 با AVR

نوشته اصلی توسط hossein.m98 نمایش پست ها
    خوب شما میتونید RS-232 رو در همون محل تبدیل کنید به RS-422 و ارسال کنید. حتما لازم نیست از پورت مخصوص RS-422 یا RS-485 استفاده کنید.
    یعنی از آی سی rs-422 استفاده کنم؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علیرضا@ نمایش پست ها
      یعنی از آی سی rs-422 استفاده کنم؟
      متوجه منظورتون نمیشم.

دیدگاه

نوشته اصلی توسط hossein.m98 نمایش پست ها
        متوجه منظورتون نمیشم.
        ببینید هر پروتکل مگه آی سی های مخصوص به خودشون رو ندارن؟مثلا rs485 از max485 استفاده میکنه و امثال این
        یعنی شما میگید اول rs232 با استفاده از مدار راه انداز به rs422 تبدیل بشه و بعد از اطلاعات استفاده کنم؟
        اگه منظورتون همین هست باید خدمت شما عرض کنم که من خیلی برای آی سی های راه انداز 422 سرچ زدم و متاسفانه در بازار موجود نیستند.
        من طبق اون مداری هم که شما فرموده بودید بستم ولی متاسفانه جواب نگرفتم

دیدگاه

نوشته اصلی توسط علیرضا@ نمایش پست ها
          ببینید هر پروتکل مگه آی سی های مخصوص به خودشون رو ندارن؟مثلا rs485 از max485 استفاده میکنه و امثال این
          یعنی شما میگید اول rs232 با استفاده از مدار راه انداز به rs422 تبدیل بشه و بعد از اطلاعات استفاده کنم؟
          اگه منظورتون همین هست باید خدمت شما عرض کنم که من خیلی برای آی سی های راه انداز 422 سرچ زدم و متاسفانه در بازار موجود نیستند.
          من طبق اون مداری هم که شما فرموده بودید بستم ولی متاسفانه جواب نگرفتم
          منم آی سی خاصی برای 422 نمیشناسم متاسفانه. ببینیذ مداری که من گذاشتم برای سطح منطقی TTL هستش. اگر سطح منطقی شما مثل پورت RS-232 باشه، این مدار اصلا جواب نمیده.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
          X