اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کمک در تغییره پروژه ی چرخ متر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کمک در تغییره پروژه ی چرخ متر

[move][/move]سلام به خدمت دوستان و اساتید محترم
    من میخواستم در پروژه ی چرخ متر دیجیتال با میکرو که توسط استاد نصر الاه زاده گرداوری شده بود تغییراتی رو بدم ( البته جسارت بنده رو ببخشید ) به این ترتیب که این پروژه برای متر کردن در متراژهای بالا به کار میره ولی من میخوام که با این پروژه اجسامی مثل کابل رو متر کنم به ترتیبی که کابل رو روی شافت اینکورد حرکت بدم و با شمارش پالسها توسط میکرو و انجام محاسباتش بتونم متراژ کابل رو به دست بیارم و چون نا وارد هستم اینجا مطرح کردم و از دوستان میخوام کمی ساده جواب بدن
    مشکل من اینه که استاد نصر الاه زاده در PDF مربوط به پروژه شون که به همراه شماتیک مدار ( پروتل ) و سورس و HEX برنامه در پایین برای دانلود گذاشتم توضیح دادن که:
    کالیبره ی اتوماتیک بدون وابستگی به قطر چرخ و نوع شفت اینکدر و تعداد پالسهای شافت اینکودر در هر دور
    1 - یعنی من اگه هر نوع چرخی رو به هر نوع قطری به شافت اینکدر متصل کنم احتیاجی به تغییرات در برنامه نیست؟
    فکر میکنم در پروژه ای که خودشون ساختن قطر چرخ 20 سانتی متر و تعداد پالس شافت اینکدر در هر دور 200 بود
    2 - این پروژ به نحوی طراحی شده تنها 0.1 سانتی متر رو نمایش میده یعنی میزان اندازه گیری به صورت : 0000.0 است و چون برای مسافت های طولانی طراحی شده منطقی به نظر میرسه ولی چون من برای متراژ کابل این پروژه رو استفاده میکنم میخوام سانتی متر رو به صورت کامل داشته باشم یعنی یک رقم اعشار اضافه کنم ( متراژ به صورت 000.00 انجام بشه که اعداد بعد از ممیز سانتی متر و قبل از ممیز متر باشه ) و چون زبان برنامه نویسی بیسیک هستش و من این زبان رو کار نکردم ( C کار کردم ) از شما میخوام بهم بگید در کجای برنامه باید تغییرات ایجاد کنم
    من برای یاد اوری کلا فایل های پروژه رو برای دانلود گذاشتم که به صورت RAR میباشد و شامل توضیحات پروشه به صورت PDF و سورس برنامه به صورت بیسیک و شملتیک مدار به وسیله ی پروتل است . و از دوستان خالصانه تقاضا دارم که بهم کمک کنن چون زیاد وارد نیستم و این اولین پروژه ایه که قراره بسازم
    پیشاپیش از کمک دوستان متشکرم
    [ftp][/ftp]
    دانلود فایلهای پروژه ی چرخ متر به صورت RAR در لینک زیر :

http://www.upload.iran-forum.ir/uploads/1310556634.zip
    در کشوری که تنها دولت حق حرف زدن دارد هیچ حرفی را باور نکنید

پاسخ : کمک در تغییره پروژه ی چرخ متر

دوستان کسی نبود جواب ما رو بده ؟؟؟

دیدگاه

با سلام
      آقا ببخشید
      جسارت نباشه
      ولی روی کابل ها که شماره متراژ هست !

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mojtaba_led
        با سلام
        آقا ببخشید
        جسارت نباشه
        ولی روی کابل ها که شماره متراژ هست !
        بله دوست عزیز هست اما من منظورم از کابل اجسامی از قبیل اون بود یعنی یه جورایی متر دیجیتال که بتونه اجسامی مثل طناب و کابل و... که کلاف مانند هستند رو متر کنه

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X