اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

[آموزش] فیلم های آموزش AVR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : فیلمآ‌های آموزش AVR

نوشته اصلی توسط mahdi8866
    سلام جناب طراح
    بله درسته و شما منبعی اموزشی برای پردازش سیگنال و فیلترینگ دیجیتال دارید؟
    و این حذف نویز 50 هرتز به نظر شما تو کدوم قسمت از برنامه بکار میره منظورم اینه که رو adc این کارو میکنن یا رو پالس ها یعنی تو تولید کردن پالسها دقت دارند و از ابتدا نمیذارن این نویز بیفته یا نه اینکه این نویز با سنسور فلزیاب میاد تو اپ امپ بعدش میاد به adc و با کدنویسی خاصی میان این نویز 50 هرتز رو از adc حذف میکنن ؟
    ممنون از جوابتون
    کتاب DSP اپنهایم یکی از منابع اصلی است و یکسری فایل های pdf و از جمله Application note هایی در سایت atmel از جمله موارد دیگر است. در مورد بقیه مطالب هم با ذکر جزئیات می توانید تاپیکی را در انجمن مناسب تشکیل دهید.
    اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
    دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
    برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
    وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
    قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
    اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
    ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

من متوجه نشدم چه طوری باید این فیلم ها رو دانلود یا تماشا کنم ؟؟؟؟؟
      مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سید مصطفی طبسی
        من متوجه نشدم چه طوری باید این فیلم ها رو دانلود یا تماشا کنم ؟؟؟؟؟

از اینجا
        نوشته اصلی توسط علی علی پور ریکنده
        سلام دوستان
        از این به بعد میتونید فیلم ها رو از 324.ir هم دانلود کنید
        هم به صورت جدا و هم به صورت یک فایل رار شامل همه ی قسمت هایی که استاد تا به حال قرار دادن....
        با سپاس

دیدگاه

این چند وقته سرم شلوغ بود نتونستم قسمت های جدید رو اپلود کنم
          قسمت های جدید رو میتونید از اپارات دانلود کنید
          استاد کی نژاد لینک هاشو تو سایتشون قرار دادن
          با تشکر

دیدگاه

با سلام خدمت جناب استاد کی نژاد
            قسمت 26 هم دان کردم دست شما درد نکنه مثل قسمتهای قبلی عالی بود سایت پارات آمار
            تعداد دفعات دان شدن توسط IDM رو در نظر نمیگیره آمار بازدید کنندگان بیش از چیزیست که نشون میده.
            استاد اگر در کنار سخت افزار ریزه کاریهای کدویژن هم آموزش بدین خیلی عالی میشه .
            با تشکر فراوان

اگر شاد بودی آرام بخند تا غم بیدار نشود

دیدگاه

آقای کی نژاد بسیار متشکر و ممنون
              مطالب بیان شده بسیار باارزش و مفید هستند، من بعد از مشاهده فیلم های شما رفتم دیتاشیت مگا32 رو تقریبا به طور کامل مطالعه کردم، نحوه بیان مطالب در فیلم های شما بسیار روشنتر و خلاصه تر هست، بسیار عالی

در ضمن می خواستم خواهش کنم اگه امکانش باشه یک مرجع متنی از رجیستر های مگا32 تهیه کنید. فکر کنم برای همه مفید باشه.

ممنون و متشکر

دیدگاه

سلام و خسته نباشید
                آیا باید از قسمت 23 به بعد توی اینترنت نگاه کنیم یا بازم میشه دانلود کرد چون که من توی سایت پارات لینک دانلود ندیدم ولی میشه توی اینترنت تماشا کرد
                مولا علی (ع) میفرمایند : آسوده باش , آستین هارا بالا بزن , بر خدا توکل کن , آنگاه خدا را خواهی دید که زودتر از تو دست به کار شده است .

دیدگاه

سلام و خسته نباشید
                  آیا باید از قسمت 23 به بعد توی اینترنت نگاه کنیم یا بازم میشه دانلود کرد چون که من توی سایت پارات لینک دانلود ندیدم ولی میشه توی اینترنت تماشا کرد
                  یک پیشنهاد برای دانلود ویدیوهای اینترنتی:
                  با استفاده از فایرفاکس و نصب دو افزونه زیر می توانید ویدیوهای آنلاین را به راحتی با IDM یا دانلود منیحرهای دیگر دانلود کنید:
                  1- Video Download Helper
                  2- FlashGot
                  آخرین نسخه پایدار فایرفاکس
                  لطفاً برای انجام پروژه های دانشجویی پیام خصوصی نفرستید.
                  لطفاً سؤالاتی که در انجمن قابل طرح شدن هستند پیام خصوصی نکنید.
                  با تمام وجود گناه کرديم اما نه نعمتش را از ما گرفت نه گناهان ما را فاش کرد اطاعتش کنيم چه مي کند؟"دکتر شريعتي"
                  اگر جايي که ايستاده ايد را نمي پسنديد، عوضش کنيد شما درخت نيستيد!! "پاسكال"
                  يا به اندازه ي آرزوهايت تلاش کن يا به اندازه تلاشت آرزو کن. "شکسپير"

دیدگاه

ایول به طراحی آنالوگ

آقای کی نژاد من طرف بقیه از اینکه سری جدید آموزشی تون رو به نام طراحی آنالوگ رو به تازگی شروع کردین صمیمانه تشکر می کنم واقعا عالین یه دید جدیدی بهم دادن امیدوارم بقیه دوستان هم ازش کمال استفاده رو ببرن :applause:

دیدگاه

پاسخ : فیلم‌های آموزش AVR

سلام
                      من خیلی سپاس گذاری می کنم از آقای کی نژاد عزیز

دیدگاه

پاسخ : ایول به طراحی آنالوگ

نوشته اصلی توسط پلنگ ایرانی!!!!
                        آقای کی نژاد من طرف بقیه از اینکه سری جدید آموزشی تون رو به نام طراحی آنالوگ رو به تازگی شروع کردین صمیمانه تشکر می کنم واقعا عالین یه دید جدیدی بهم دادن امیدوارم بقیه دوستان هم ازش کمال استفاده رو ببرن :applause:
                        سلام

این فیلمها را آدم می بیند می فهمد الکترونیک بلد نیست .

دیدگاه

سلام و خسته نباشید
                          سلام همه فیلما و پروژه های استاد کی نژاد تو سایت خودشون هست به سایت زیر برید و دانلود کنید
                          http://www.knowledgeplus.ir/electron...R.aspx?lang=Fa

دیدگاه

سلام استاد کی نژاد حالتون خوبه به خاطر فیلمهایی که آماده کردین واقعا ممنونم خواستم بدونم امکان داره چند قسمتی هم راجع به pcb زدن آموزش بدین ؟ چون واقعا لازمه
                            انصاف نباشد که من خسته رنجور پروانه او باشم و او شمع جماعت

دیدگاه

با توجه به محدودیت وقت، در حال حاضر قصد بر به ثمر رساندن همین سری از فیلم هاست و بعد از رسیدن آموزش به نقطه مطلوب، برای آموزش موضوعات جدید برنامه ریزی خواهد شد.
                              اوژن: به معنای افکننده و شکست دهنده است
                              دانایی، توانایی است-Knowledge is POWER
                              برای حرفه ای شدن در الکترونیک باید با آن زندگی کرد
                              وضعمان بهتر می شود، اگر همه نسبت به جامعه و اطراف خود مسوول باشیم و نگوئیم به ما چه
                              قوی شدن و خوب ماندن - خوبی کردن به دیگران یک لذت ماندگار است
                              اگر قرار باشد نفت و منابع خام را بدهیم و چرخ بگیریم، بهتر است چرخ را از نو اختراع کنیم
                              ساعت کار بدن اکثر انسان ها کمتر از 800000 ساعت است و بعد از آن از کار می افتد

دیدگاه

استاد کی نژاد واقعا خسته نباشید . کاری که شما انجام میدید ارزشمند و قابل ستایش هست .
                                امیدوارم هر روز سربلند تر و موفق تر از گذشته باشید .

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X