اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

وجود با نوشتن کتابخانه ای برای سکتور نویسی با mmc

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

وجود با نوشتن کتابخانه ای برای سکتور نویسی با mmc

با سلام

من ناز ب هحافظه ای بسار زیاد واسه میکرو دارم و میخوام از mmc استفاده کنم . من با fat کار کردم ولی سرعت پایینه . می خوام از سکتور نویسی استفاده کنم . چند تا کتاب خوندم هیچی نفهمیدم . حالا می خوام بدونم آیا کتابخونه ای هست و اسه بسکام که این چند تابع زیر را داشته باشه و من فقط تو برنامه از توابع اینکلود شده استفاده کنم . ( آیا کسی می تونه این کتب خونه را واسم آماده کنه .)

تابع شماره یک . ( آماده سازی mmc).
    MMC_is_Ready();
    تابع شماره 2 . ریست کردن mmc.
    MMC_Reset();
    تابع شماره 3 . نوشتن یک آرایه 512 بایتی داخل سکتور شماره مورد نظز
    Write_MMc(array A;Int Nosector);
    تابع شماره 4 : خواندن یک بایت خاص (شماره) از یک سکتور خاص (شماره)
    Read_MMC(Int Sectornum;Int Bytenum);
    تابع شماذره 5 : حذف اطلاعات تمام سکتور ها ( به اصطلاح فرمت کامل)
    Format_MMc();
    تابع شماره 6 : مشخص کردن تعداد سکتور های موجود در mmc
    Number_of_Secto();

با تشکر . خواهشن اگه کسی میتونه این کتابخونه را واسه بسکام بنویسه .
    دنيا بر پايه برنامه هايي هست که خدا با زبان برنامه نويسي خودش مينويسد . کامپايل شده آن اين جهان و قوانين آن است . start آن تولد است و end آن مرگ . پر از گزينه هاي شرطي و دستورات حلقه و تکرار ...

پاسخ : وجود با نوشتن کتابخانه ای برای سکتور نویسی با mmc

من خودم دارم یک کارایی میکنم فقط چند تا سوال دارم اینارو خواهشن پاسخ بدید .

برای بدست آوردن تعداد سکتور واقعی MMC از چه فرمول هایی باید استفاده کرد . ( با دانستن ظرفیت واقعی MMC)

آیا دستوری برای فرمت کامل MMC وجود داره . که به طور مستقیم فرمت بشه ( اطلاعات پاک بشه). نخوام عدد 00 را تو تمام سکتور ها بنویسم .

روس آدرس دهی در سکتور ها چ جوریه ؟ یعنی اگر بگم سکتور 7 را بخوان . تو متغییر آدرس چی باید بریرم ؟

حالا یک سوال غیر مربوط . نخواستم به خاطر موضوعات اضافی سایتو شلوغ کنم همین جا می پرسم .

من RGB LED کاتد مشترک داشتم و تونستم با PWM میکرو ATMEGA 16 راهش بندازم . حالا RGB LED آند مشترک گرفتم که با همون برنامه قبلی هیچ تغییر رنگی ندارم . برای تغییر پالس PWM از مثبت به منفی چه باید بکنم ؟
    دنيا بر پايه برنامه هايي هست که خدا با زبان برنامه نويسي خودش مينويسد . کامپايل شده آن اين جهان و قوانين آن است . start آن تولد است و end آن مرگ . پر از گزينه هاي شرطي و دستورات حلقه و تکرار ...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
    X