اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

مشکل عجیب و غریب توی تابلو روان 16*200

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : مشکل عجیب و غریب توی تابلو روان 16*200

این مشکل رو می تونید با قرار دادن یک خازن 470 میکروی تانتالیوم در انتهای باس تغذیه حل کنید.
    There is nothing so practical as a good theory. — Kurt Lewin, 1951

دیدگاه

آره دوست من از تو خیلی ممنونم یک خازن الکترو لیتی 470و16ولتی گذاشتم مشکل حل شدمن قبلا همه لچها رو وصل کرده بودم لچها هی ریست می کردن حالا یکی وصله راحت کار می کنه فکر میکنی مشکلش با این خازن حل شده با شه (مشکل مربوط به همین خازن بوده)

دیدگاه

دومین لچ وصل کردم باز مشکل ایجاد شد (من برای تغذیه تابلو ازپاور کامپیوتر 300وات که 5ولت مستقیم وبرای تولید 9ولت از لیگراتور7809 استفاده کردم در حال حاضر از یک لیگراتور استفاده می کنم سوال اول :آیا مشکل نداره که برای تغذ یه ازیک لیگراتور برای همه لچها استفاده کنم؟---سوال دوم :آیا پایه oeلچها رو به همان گراند لچ (منفی لیگراتور)باهم وصل کرد مشکل داره؟---سوال سوم: آیا استفاده مقاومت 220 اهم بجای 330 اهم بین پایه های لچ و ledمشکل ایجاد مکنه؟ (اگر به این سوالهای من لطف کنید جواب دهید بسیار بسیار سپاسگذار میشم)

دیدگاه

سلام.خودتو اذیت نکن.اگه سخت افزارت سالمه مشکلت میتونه از نرم افزار باشه.اون هم صورتی که با یه نرم افزار فایلی مثل فلش رو تبدیل به دیتا کرده باشی,که اگه اینطوری باشه کاملا طبیعیه....
          :nerd:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط milad_blg
            سلام.خودتو اذیت نکن.اگه سخت افزارت سالمه مشکلت میتونه از نرم افزار باشه.اون هم صورتی که با یه نرم افزار فایلی مثل فلش رو تبدیل به دیتا کرده باشی,که اگه اینطوری باشه کاملا طبیعیه....
            :nerd:
            فکر کنم تا الان تابلوشون درست شده و چکش هم پاس شده رفته

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
            X