اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کنترل رله ها یا ربات با کامپیوتر interface

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کنترل رله ها یا ربات با کامپیوتر interface

سلام
    این یک پروژه interface هستش که از طریق کامپیوتر میتونه 8 تا پورت رو برای رله یا ربات کنترل کنه . این پروژه کاملا" حرفه ای طراحی شده و میتونه تو سیستم های صنعتی کار کنه . شما با اپلیکیشن این برنامه میتونید 8 تا پورت رو به صورت مستقیم یا اتوماتیک از طریق تایمر کنترل کنید . شماتیک برد و فایل هگزو اپلیکیشن برنامه به همراه توضیحات کامل شماتیک و اپلیکیشن رو تو فایل زیپ با نام control relays and robot براتون گذاشتم .
    موفق باشین
    آدرس سرور : http://www.4shared.com/rar/SutLzylQ/control_relays_and_robot.html

پاسخ : کنترل رله ها یا ربات با کامپیوتر interface

خیلی دوست دارم در این باره بدونم ولی حیف که یه سری مشکلات در این مسیر هستش که نمی زاره

ولی از بابت این پروژه ممنون اگه براتون مقدوره مراحل رو هم به صورت قدم به قدم توضیح بدید اینجوری که نوشتید فکر کنم سورس کد برنامه رو نزاشتید ولی اگه در راستای این پروژه کمی هم از مراحل کار رو توضیح بدید این تایپیک رو به یه تایپیک جامعتر می تونید تبدیل کنید
    ندن ساقی صفا اهلی ، غم دنیادن آیریلماز ** گتیر دولدور گینه جامی ، بالیخ دریادن آیریلماز
    غنیمتدیر بو دم ساقی ، گتیر دولدور گنه جامی ** جهاندا رسمدور عاشق ، می و مینادن آیریلماز

دیدگاه

پاسخ : کنترل رله ها یا ربات با کامپیوتر interface

نوشته اصلی توسط abb_saleh
      سلام
      این یک پروژه interface هستش که از طریق کامپیوتر میتونه 8 تا پورت رو برای رله یا ربات کنترل کنه . این پروژه کاملا" حرفه ای طراحی شده و میتونه تو سیستم های صنعتی کار کنه . شما با اپلیکیشن این برنامه میتونید 8 تا پورت رو به صورت مستقیم یا اتوماتیک از طریق تایمر کنترل کنید . شماتیک برد و فایل هگزو اپلیکیشن برنامه به همراه توضیحات کامل شماتیک و اپلیکیشن رو تو فایل زیپ با نام control relays and robot براتون گذاشتم .
      موفق باشین
      آدرس سرور : http://www.4shared.com/rar/SutLzylQ/control_relays_and_robot.html
      سلام دوست من، واقا عالیه.
      ولی ای کاش سروس هم میگذاشتی.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X