اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ایده برای قراردادن یک نمونه سنسور دما داخل یک محفظه مناسب و استفاده صنعتی در AVR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

ایده برای قراردادن یک نمونه سنسور دما داخل یک محفظه مناسب و استفاده صنعتی در AVR

سلام.
    من میخواهم در پروژه ای دما را بخوانم. سنسور باید داخل سیستم اصلی قرار بگیره و توسط یک سیم به برد میکرو متصل بشه. البته میخواهم سنسور مانند سنسورهای صنعتی داخل محفظه محکم قرار دهم و یک سیم 2 متری به آن متصل کنم و از آن طرف هم آنرا یه دستگاه میکروکنترلر وصل کنم و مقدار دما را بخوانم.
    حالا یکی نحوه ساخت این مدل سنسور و یکی طول سیم که 2متر است برایم مساله شده است. که چطور بسازم و از چه سنسوری استفاده کنم.
    کسی میتونه کمکی بهم بکنه؟

پاسخ : ایده برای قراردادن یک نمونه سنسور دما داخل یک محفظه مناسب و استفاده صنعتی در AVR

اگه از فروشنده های سنسورهای صنعتی در لاله زار بخوای اون چیزی رو که میخوای بهت معرفی میکنن. مثل سری pt

دیدگاه

پاسخ : ایده برای قراردادن یک نمونه سنسور دما داخل یک محفظه مناسب و استفاده صنعتی در AVR

سلام دوست عزیز
      من یک پروژه برای یک شرکت اتوبوس رانی انجام دادم - یک سنسور دما بود که در یک محفظه بسته دما رو اندازه گیری می کرد و فاصله تقریبا 1 متر بود از مقاومت ntc استفاده کردم که خیلی خوب جواب داد
      شما هم از این سنسور اسفاده کن بد نیست قیمت خوبی داره برای تولید
      خداوندا
      از بچگی به من آموختندهمه را دوست بدار حال که بزرگ شده ام و کسی را دوست می*دارم می گویند:
      فراموشش کن
      دکتر علی شریعتی

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
      X