اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

پروگرامر ساده و ارزان با usb

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : پروگرامر ساده و ارزان با usb

سلام
    من ساختم جواب نداد
    فیوزبیت هاهم خارجی 1111 هست
    کسی نظری نداره
    چه يافت آنــکه تــو را گم کرد وچه گم کرد آنـکه تــو را يافت.

دیدگاه

سلام دوستان
      من PCB آماده این پروگرامر رو دارم،فقط کافیه قطعات رو روش مونتاژ کنید،هرکس میخواد پیام خصوصی بده بهم.
      مشخصات فیبر : فایبرگلاس+مارکاژ+سولدر قرمز ابعاد:8*6 سانتیمتر

دیدگاه

هرکار کردیم این پیغام Not Recognized حل نشد!
        احتمالا قلق خاصی داره که هنوز کسی برای ما بازگو نکرده!

اما ما نتایج سرچ بسیار و سعی و خطای خودمان را اینجا میگیم تا تجربه ای باشد برای بقیه!

یه جا گفته بودن اگه تغذیه پروگرمر از خود یو اس بی باشه احتمال داره جریان زیاد بکشه و ویندوز پیغام Not Recognized بده پس بهتره تغذیه جداگانه بزارید! ما تغذیه جداگانه 5ولت 1 آمپر گذاشتیم هیچ افاقه ای نکرد!

یه جا دیگه گفته بود مشکل از کریستال هست ما 6 تا کریستال 12 نو امتحان کردیم هیچ تاثیری نداشت!

یه جا دیگه گفتن دیود زنرها رو تعویض کنید ما نیز تعویض کردیم درست نشد!

یکی از دوستان گفت میکرو خام نمیشناسه ولی میکرو فایل هگز بریزی میشناسه!

چهار تا فایل هگز مختلف هم از سه تا سایت ایرانی و خود سایت آلمانی روی میکرو ریختیم ولی مشکل حل نشد!

دوبار هم کامل مدار رو باز کردم و بستم البته روی برد برد بازهم نمیشناسه! :nerd:

جالبه بعد از سه روز وقت گذاشتن حریف این پروگرمر نشدیم! مشکلی نیست که همین پروگرمر رو از فروشگاه سایت بخرم هاااااااااا اما میگم اون رو هم یکدفعه نمیشناسه! :nice:

از لپ تاپ استفاده می کنم! ویندوز سون 32 بیتی! کابل 100 درصد سالمه چون با همین کابل بارها و بارها با پروگرمر AVR910 میکرو مگا8 رو پروگرم می کنم! البته بگم پروگرمر usbasp روی pc هم Not Recognized میزنه!
        آخه قبلا AVR910 داشتم مثل هلو پروگرم میکنه تنها مشکلش اینه که روی لپ تاپ و نیز ویندوز سون شناسایی نمیشه و حالا شده قوز بالای قوز! oo:

اگه میگید مشکل از بستن سخت افزار هست که من تاکید دارم تا حرفتون رو رد کنم! چون تا حالا 2 بار بستم و باز کردم و با دقت میکرون سیم کشی ها رو انجام دادم و تمام اتصالات رو تست کردم و کل برد برد رو نیز و همگی 100 درصد سالم هست! :nice:

هیچکی هیچ نظری نداره برای اینکه این پروگرمر شناسایی بشه! oo:
        آنچه كه باعث موفقيت انسان ها مي شود سخت كوشي است و نه نخبه بودن! Porsche 911 Turbo S 181.000 $ USD
        جناب سعدی فرموده بودند: "بر احوال ان مرد باید گریست _ که دخلش بود نوزده، خرجش بیست!"
        که اگه الان بود باید میگفت: "بود حال و احوال آن مرد زار _ که دخلش ریال است ، خرجش دلار :|"
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=80472.msg489565#msg489565
        http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=82242.msg501926#msg501926

دیدگاه

فیوز بیت ها رو رو حالت کریستال خارجی و 64 میلی ثانیه استارت پ پروگرام کنید :nice:
          برای آنکه کاری امکان پذیر گردد دیدگان دیگری لازم است، دیدگانی نو

دیدگاه

سلام.
            اون چیزی که به ذهن من میرسه اینه که اون دوتا دیود زنر رو اول چک بکنی که ببینی سالمن و جهتشون درسته.
            و یکی دیگه هم اینه که در ورودی تغذیه یو‎اس‎بی اون خازن‎های الکترولیتی و عدسی رو بذار تا تغذیه‎ات صاف و پایدار باشه.
            انشالله که به نتیجه برسی.

دیدگاه

سلام خسته نباشی من برای پروژم این پروگرامر رو ساختم ولی دراورش نصب نمیشه میشه کمک کنید فوری فور 2 روز وقت دارم

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
              X