اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

کورنومتر

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

کورنومتر

سلام به تمام دوستان عزیز :bye
    من نویدم عضو جدیدتون البته باحال و خیلی شلوغ :nerd: :eek:
    من یه برنامه ی کورنومتر در AVR می خواستم واسه مسابقات فیزیک وآزمایشگاه البته این یه قسمت از پروژمه قابله توجه که من برنامه نویسی رباتهای تعقیب خط(C باCodeVision) انجام میدم ولی یه کم تویه این یکی گیر کردم.اگه لطف کنید . . .

پاسخ : کورنومتر

من که با C کار نمی کنم. ولی فکر نمی کنم کار با تایمر خیلی سخت باشه. :agree:

دیدگاه

سلام دوست عزیز
      کارت اصلا سخت نیست فقط باید تایمر رو روی 10 میلی ثانیه تنضیم کنی تا صدم شمار داشته باشی.حالا 4 تا متغیر باید بزاری که ساعت دقیقه ثانیه و صدم ثانیه رو ذخیره کنه و نمایش بده.باید برنامتو طوری بنویسی که هر 10 میلی ثانیه(داخل اینتراپت) متغیر صدم شمار یک دونه اضافه کنه.وقتی به 1000 رسید یک دونه به ثانیه اضافه بشه و متغیر صدم شمارت صفر بشه(دستور شرط) و هر وقت ثانه به 60 رسید یک دونه به دقیقه اضافه بشه و تا ساعت.حالا این متغیر ها رو یه رشته میکنی میفرستی رو lcd.برای کلید stop هم میتونی برنامه رو بفرستس تو اینتراپت تا نمایش lcd تو اون لحظه ثابت بشه
      موفق باشی
      خدا گفت : به جهنم ببریدش، او برگشت و با تعجب به خدا نگاه کرد. خدا گفت : به بهشت ببریدش. فرشتگان پرسیدند: چرا؟! خدا گفت : او هنوز به من امیدوار است...

دیدگاه

سلام دستت درد نکنه. من یه رنجشو نوشتم ولی تم استدیو رو LCD نشون نمیده؟ :angry:
        یعنی دیلی که میخوام بزارم 10 میلی باشه ؟ ((delay_ms(10)
        میشه یه قسمت کوچیکشو واسم بزاری

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
        X