اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

تست سالم بودن lcd

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : تست سالم بودن lcd

نوشته اصلی توسط مهران چمنی
    مشگل از اتصال پایه LCD شماست
    گفتم که
    برای کنتراست باید یک مقاومت 2کیلو رو به پایه 3 LCD وصل کنید و طرف دیگه مقاومت رو به منفی مدار
    انجام بدین درست میشه
    انجام دادم باز حل نشد
    البته با مقاومت 2.2k امتحان کردم

دیدگاه

لطفا در صورت امکان یه عکس واضح از بردی که بستین رو همراه با سورس و شماتیک قرار بدین.

چرا ناراحتی پاتریک!
      + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
      - از دیدنش ناراحت شدی؟
      + نه
      پس چی ناراحتت کرده
      + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------
      تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
      ------------------------------------------------------------------------------------------------------
      محصولات

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : تست سالم بودن lcd

[quote author=سوران آراسته link=topic=74391.msg444267#msg444267 date=1363031733]
        لطفا در صورت امکان یه عکس واضح از بردی که بستین رو همراه با سورس و شماتیک قرار بدین.
        [/quot]
        سلام
        ممنون

http://www.4shared.com/rar/nPcluf_H/ghofl_tarahi_1.html

دیدگاه

پایه 2 ال سی دی ازاد مونده یا من اشتباه می بینم ؟
          بعدشم با اهم متر تست کن ببین پایه هات اتصال داره یا نه و کلا بگم به این شماتیک و برنامه هایی تو سایت نمیشه زیاد اطمینان کرد!!!
          چرا ناراحتی پاتریک!
          + امروز ی بچه دیدم سرچهارراه گل میفروخت
          - از دیدنش ناراحت شدی؟
          + نه
          پس چی ناراحتت کرده
          + اینکه دیدن اینجور بچه ها انقدر واسم عادی شده که دیگه ناراحتم نمیکنه
          تاحالا فکر کردی بیسواد کیه؟- بی سواد یعنی کسی که نمیتونه ذهنیاتش رو عملی کنه!
          محصولات

دیدگاه

نوشته اصلی توسط سوران آراسته
            پایه 2 ال سی دی ازاد مونده یا من اشتباه می بینم ؟
            بعدشم با اهم متر تست کن ببین پایه هات اتصال داره یا نه و کلا بگم به این شماتیک و برنامه هایی تو سایت نمیشه زیاد اطمینان کرد!!!
            سلام سوران جان
            من برنامه رو تست کرده بودم. درسته.
            در بعد، ایشون من فکر میکنم که احتمالش باشه که مثلا فیوز بیت ها و یه سری چیزهای جزئی رو اشتباه انجام داده باشه.

دیدگاه

سلام وقت بخیر
              ببخشید اگر ال سی دی بعد از پروگرام صفحش کاملا آبی یکنواخت باشه و با تغییر پتانسیومتر تغییری نکنه و متنی هم نشون نده ، سوخته ؟ اتصالات چک شده

دیدگاه

بله اگه از اتصالات و کد مطمعن باشید حتما دیگه سوخته. ولی چه سوخته باشه و نباشه با تغییر پتانسیمتر باید نور پس زمینه تغییر کنه بنابر این اگه با تغییر پتانسیومتر نور پس زمینه تغییر نمیکنه اتصالات حد اقل در مورد پتانسمتر و نور پس زمینه مشکل داره.

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X