اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

خواندن کد ریموت کنترل های مادون قرمز با AVR

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : خواندن کد ریموت کنترل های مادون قرمز با AVR

من ÷شت گیرنده led گذاشتم جواب داد
    ولی اگر ورش دارم کار نمیکنه
    چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    علم چندانکه بيشتر خواني چون عمل در تو نيست ناداني

دیدگاه

سلام
      من هم مدار فرستنده و هم مدار گیرنده رو بستم و با بسکام یه برنامه براشون نوشتم.البته هر کدوم از مدار ها رو با یه میکرو و تغذیه مجزا بستم .فرستنده رو با دوربین چک کردم کار می کنه گیرنده هم با یه led چک کردم اون هم کار می کنه اما وقتی به میکرو متصلش می کنم روی lcd فقط دو عدد ثابت 255 رو می بینم.از کریستال 8 مگ داخلی استفاده می کنم.
      چند تا سوال
      اول آیا کریستال داخلی مشکل داره
      دوم باید کریستال فرستنده و گیرنده یکی باشه
      سوم این ها چی هستن و آیا برای میکرو های مختلف فرق می کنن مشخصا برای atmega64 , atmega8
      $baud = 19200
      $hwstack = 32
      $swstack = 10
      lممنون می شم جواب بدید

دیدگاه

یعنی کسی نیست جواب بده

دیدگاه

سلام
          راستش من کدهای ریموت rm-rk50 جی وی سیو دیکدو کردم و در اوردم دقیا درسته و درستم عمل میکنه اما یه مشکل دارم اینکه خیلی قاطی میکنه کسی میدونه قضیه چیه و چکار باید کرد؟الان من 9کانال یا rk50 درست کردم بردشم تا 10متر تست کردم بیشتر حال خونمون جواب نمیده ولی مثلا با کلید اول کانال اول فعال میشه ولی با کلید دوم کانال 1رو خاموش میکنه و چند بار بزنی یبارشو کانال2رو روشن میکنه باز 1رو خاموش و روشن میکنه
          خلاصه قاطی پاتی میشه گاهی با کیدل اول کانال 1روشن میشه ولی وقتی باز میزنم که کانالو خاموش کنه میاد 2رو روشن میکنه نمیدونم چرا نویز گیریش چطوریه ایا نور ال ای دی ها مادون قرمز دارن؟چون ال ای دی کانالها مقابل چشم هستن البته چیزی گذاشتم بینشون اما فایده نداشت :angry: :angry: :angry: :cry2:
          { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

ایا کسی نبود ایا؟ :cry2: :cry2:
            { خلاف قوانین - پاک شد }

دیدگاه

با سلام
              شرمنده که تاپیک زیر خاکی رو میارم بالا!!!
              من یه برنامه نوشتم که دقیقا دیتایی که روی گیرنده مادون قرمز میاد رو با فرکانس 38 کیلو مدوله میکنه و میفرسته و با logic analyzer هم تست کردم خروجی مدارم دقیقا همون چیزیه که از خروجیه کنترل میاد بیرون ولی نمیدونم چرا کار نمکنه!!!
              کسی از دوستان تونسته کپی کردن ریموت رو انجام بده؟؟

دیدگاه

با سلام
                دوستان کسی برنامه کامل گیرنده این ریموت چینی ها هستن کنترل اسپیکر و اف ام پلیرا رو نداره؟
                اگر اشتباه نکنم با پورتکل rc5کار میکنه ولی من هرچی مطالعه کردم چیزی دستگیرم نشد
                اگر یه بر نامه کامل با هر زبانی مخصوص avr بزارین ممنونتنون میشیم
                حتی اگه با تحریک هر کلید از ریموت یه پایه از میکرو به صورت لحظه ای روشن بمونه عالی میشه
                يک مرگ طلب داري و هزار آرزو بدهکار
                خسته ام ...
                يا طلبم را بده يا طلبت را بگير...

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X