اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

ماژول اثرانگشت SM 621

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : پاسخ : ماژول اثرانگشت SM 621

نوشته اصلی توسط electronic_2222
    حالا چرا میزنی؟
    باشه بابا دم شما گرم دست شما درد نکنه
    جسارت نکردیم رفیق ، ما مخلص شما هم هستیم
    از جمله ی رفتگان این راه دراز
    باز آمده ای کو که به ما گوید راز
    هان بر سر این دو راهه از روی نیاز
    چیزی نگذاری که نمی آیی باز

دیدگاه

پاسخ : ماژول اثرانگشت SM 621

دوست عزیزم فک کنم کدهایی که نوشتم واسه سنسور شما هم جواب بده
      تفاوت sm630باsm621 در تعداد ذخیره ها و جدابودن اسکنر و مدارش هست.

دیدگاه

سلام
        آقا به سوال من vcc و گراتد رو زدم (پایه 1 و 6) و چراغ سبز روشن و سریع خاموش و قرمز سریع روشن خاموش شد و فقط بک لایت آبی خود ماژول روشن مونده و همه ال ای دی ها خاموشه... مشکلی که نداره؟؟
        2. اگه vcc گراند رو چندبار برعکس بزنیم یا اینا رو اشتباه به برخی دیگه پایه ها بزنیم طوری میشه؟ درصورتی که هیچ چیزی روشن نشه و بعد که درست بزنیم اتفاق بالا بیفته چطوری بفهمم نسوخته؟

همینچوری زدم روی بردبرد بدون اتصال به هیچ دیوایسی و البته وقتی تغذیه رو معکوس وصل کردم هیچ چیزی روشن نشد. و بعدش وقتی vcc رو میزنم و گراند به هر پایه (غیر 5 و 6) led سبز روشن میشه و به پایه 6 که میزنم گراندو اتفاق سوال 1 میفته و 5هم که قاعدتا نباید کارکنه.. (دیتاشیت واسه 5)

دیدگاه

آقا من زدم به مکس 232 و زدم به کامپیوتر
          توی دیوایس منیجر com1 پدیت میشه و میشناسه
          ولی توی اون نرم افزاری که دادید میگه chek your com fail حالا چیکار کنم؟ کمـــــــــــــ:ک
          اتصالات:
          2 ماژول به 11 مکس
          3 ماژول به 12 مکس
          2 ماژول پول اپ
          3 ماژول ولت (پول پ هم کردم نشد)
          6 گراند
          1 vcc
          و خازن ها و vcc وgnd ماکس
          2 سریال به 14 مکس
          3 سریال به 13 مکس

دیدگاه

آقا من زدم به مکس 232 و زدم به کامپیوتر
            توی دیوایس منیجر com1 پدیت میشه و میشناسه
            ولی توی اون نرم افزاری که دادید میگه chek your com fail حالا چیکار کنم؟ کمـــــــــــــ:ک
            اتصالات:
            2 ماژول به 11 مکس
            3 ماژول به 12 مکس
            2 ماژول پول اپ
            3 ماژول ولت (پول پ هم کردم نشد)
            6 گراند
            1 vcc
            و خازن ها و vcc وgnd ماکس
            2 سریال به 14 مکس
            3 سریال به 13 مکس
            بعد میگی قاطی نکن .گفتم TTL نه [s]max23[/s]2
            از جمله ی رفتگان این راه دراز
            باز آمده ای کو که به ما گوید راز
            هان بر سر این دو راهه از روی نیاز
            چیزی نگذاری که نمی آیی باز

دیدگاه

نوشته اصلی توسط mori64
              بعد میگی قاطی نکن .گفتم TTL نه [s]max23[/s]2
              داداش من میخحوام بزنم به پورت سریال.... ماکس رو میذارم که منطقrs 232 بشه ttl ..
              شما بگو من دقیقا چیکار کنم؟

دیدگاه

<<<<<اصلا مکس رو واسه تبدیل به TTL میذارن دیگه... من الان به ماژول آدپتر 5 ولت زدم و مکس هم بین کامپیوتر و ماژوله>>>>>

دیدگاه

دوستانی که بلدند......... لطفا راجع به این که هیچی توی هیچ ترمینالی نمیتونم تایپ کنم بگید چیکار کنم؟؟؟ com 1 رو شناخته ولی هیچی نمیتونم تایپ کنم...
                  کمک کنید زود حل ششه

دیدگاه

من چند سال پیش خواستم این مازول رو راه بندازم ولی اطلاعاتی در موردش نداشتم ولی وقتی این تاپیک ایجاد شد اومدم ببینم میشه اطلاعاتی بدست اورد یا نه که البته خیلی خیلی مفید بود و دست همه دوستان درد نکنه.
                    فقط چندتا سوال؟؟
                    من تو هر سایتی گشتم این مازول رو ندیدم که بتونم بخرم.این مازول رو شما از کجا تهیه کردین؟؟
                    من فقط یه مازول تو یکی از فروشگاههای اینترنتی اصفهان دیدم.حالا سوالم اینه که اینا با هم فرق دارن؟؟اون مازول رو میشه راه انداخت؟؟برنامه نویسیش فرق داره؟؟

دیدگاه

نوشته اصلی توسط saeiddiod
                      من چند سال پیش خواستم این مازول رو راه بندازم ولی اطلاعاتی در موردش نداشتم ولی وقتی این تاپیک ایجاد شد اومدم ببینم میشه اطلاعاتی بدست اورد یا نه که البته خیلی خیلی مفید بود و دست همه دوستان درد نکنه.
                      فقط چندتا سوال؟؟
                      من تو هر سایتی گشتم این مازول رو ندیدم که بتونم بخرم.این مازول رو شما از کجا تهیه کردین؟؟
                      من فقط یه مازول تو یکی از فروشگاههای اینترنتی اصفهان دیدم.حالا سوالم اینه که اینا با هم فرق دارن؟؟اون مازول رو میشه راه انداخت؟؟برنامه نویسیش فرق داره؟؟
                      من از تهران یه کوچه حول و حوش پاساژ امجد خریدم
                      یکسری هم هست که مثل اثرانگشت های لپ تاپ هاست.... ظاهرا کارباهاشون سخت تره...
                      سایتhttp://robobazar.com/product/2627/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%A7%D8%AB%D8%B1-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA-SM-621/ همین ماژول منو داره

دیدگاه

دوستانی که بلدند......... لطفا راجع به این که هیچی توی هیچ ترمینالی نمیتونم تایپ کنم بگید چیکار کنم؟؟؟ com 1 رو شناخته ولی هیچی نمیتونم تایپ کنم...
                        کمک کنید زود حل ششه
                        :cry:

دیدگاه

من از تهران یه کوچه حول و حوش پاساژ امجد خریدم
                          یکسری هم هست که مثل اثرانگشت های لپ تاپ هاست.... ظاهرا کارباهاشون سخت تره...
                          سایتhttp://robobazar.com/product/2627/%D9%85%D8%A7%DA%98%D9%88%D9%84-%D8%A7%D8%AB%D8%B1-%D8%A7%D9%86%DA%AF%D8%B4%D8%AA-SM-621/ همین ماژول منو داره
                          سلام قیمت این ماژول چنده؟ قیمت ماژول های هم رده را دارید؟ امکانش هست چندتا ماژول اثر انگشت بهم معرفی کنید(میخوام مقایسه کنم) (فکر میکنم گذاشتن وقت براشون ارزش داشته باشه ، فقط باید یکی را پیدا کرد که هم مشخصات خوب و هم قیمت خوبی داشته باشه)
                          راه اندازي ماژول nrf24l01p براي codevision (ارتباط بيسيم بين دو ميکرو) : http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=78587.0
                          کوچ کردن از کدويژن به http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=81025.0 : AtmelStudio
                          نحوه نوشتن اصولي يک لايبرري و درايور نرم افزاري( بصورت ساده) : http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=81071
                          http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=82130.0 سفارش راه انداز ماژول هاي مختلف توسط اعضاي انجمن
                          انشالله به زودي تاپيک ها به روز رساني خواهد شد،

دیدگاه

نوشته اصلی توسط RubeuS
                            سلام قیمت این ماژول چنده؟ قیمت ماژول های هم رده را دارید؟ امکانش هست چندتا ماژول اثر انگشت بهم معرفی کنید(میخوام مقایسه کنم) (فکر میکنم گذاشتن وقت براشون ارزش داشته باشه ، فقط باید یکی را پیدا کرد که هم مشخصات خوب و هم قیمت خوبی داشته باشه)
                            این که من خریدم 230 هزار تومن خریدم
                            sm 630 اگه اشتباه نکنم 240 - 280 هزار تومنه اگه اشتباه نکنم....

دوستان سوال من فراموش نشه up up up

دیدگاه

فرض کنید همه چی سالمه و نسوخته
                              علت اینکه نمیتونم توی هایپر ترمینال و کلا توی هر ترمینالی (بسکام و..) تایپ کنم چه چیزهایی است و نحوه رفع آنها>!؟؟

دیدگاه

up

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X