اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی LCD Nokia - 1100 با بسکام

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : راه اندازی LCD Nokia - 1100 با بسکام

نوشته اصلی توسط javad jtag
    از همین لینک دانلود کردم مشکلی نداشت نیاز به کامپایل هم نداره
    فایل پروتئوس را تست کردین مشکلی نداشت؟
    سلام
    آقا جواد هنوز برا ویندوزم که سونه پروتئوس نصب نکردم ، آخه بخوام هر تغییری در یرنامه ایجاد کنم نهایت که باید کامپایل بشه ؟؟ :surprised: روی یک سیستم دیگه به غیر از سیستم خودتون کامپایل کنین فکر کنم ایراد از مسیر دهی فایل باشه oo: شاید دیگه اینکه فرموده بودین خط Dim W As Iram Word At 8 Overlay رو پاک کنم بعد یه کامپایل ، اینجا هم به کامپایل نیاز داریم ولی خوب در هر صورت از این خط Call Nokia_picture(bunny ایراد میگیره
    منتظر پاسختون هستم :redface:

دیدگاه

با سلام :smile:
      اقای رضایی آیا شما هم با ای مشکل برخورد کرده اید؟؟؟ :sad:

دیدگاه

نوشته اصلی توسط honestman
        سلام
        آقا جواد هنوز برا ویندوزم که سونه پروتئوس نصب نکردم ، آخه بخوام هر تغییری در یرنامه ایجاد کنم نهایت که باید کامپایل بشه ؟؟ :surprised: روی یک سیستم دیگه به غیر از سیستم خودتون کامپایل کنین فکر کنم ایراد از مسیر دهی فایل باشه oo: شاید دیگه اینکه فرموده بودین خط Dim W As Iram Word At 8 Overlay رو پاک کنم بعد یه کامپایل ، اینجا هم به کامپایل نیاز داریم ولی خوب در هر صورت از این خط Call Nokia_picture(bunny ایراد میگیره
        منتظر پاسختون هستم :redface:
        خط Dim W As Iram Word At 8 Overlay را پاک نکن اینو زمانی که می خوای فایل INC را باز کنی به عنوان مثال گفتم اگر نتونستی اررور را برطرف کنی خط Call Nokia_picture(bunny و خط $inc Bunny , 490 , "Bunny.bgf" را پاک کنید تا اررور ندهد
        راستی فایل Bunny.bgf در پوشه اصلی برنامه قرار دارد یا خیر؟

دیدگاه

خط Dim W As Iram Word At 8 Overlay را پاک نکن اینو زمانی که می خوای فایل INC را باز کنی به عنوان مثال گفتم اگر نتونستی اررور را برطرف کنی خط Call Nokia_picture(bunny و خط $inc Bunny , 490 , "Bunny.bgf" را پاک کنید تا اررور ندهد
          راستی فایل Bunny.bgf در پوشه اصلی برنامه قرار دارد یا خیر؟
          سلام :smile:

برا بار اول هیچ تغییری در برنامه ایجاد نکردم یعنی حتی خطDim W As Iram Word At 8 Overlay را پاک نکردم و فقط برنامه رو کامپایل کردم آره همه هستن ، ارور فقط از این عکس نیست با کل عکس ها مشکل داره و حتی با پاک کردن اونا اونوقت در داخل فایل inc از این خط W = Nokia_label در زیر برنامه مربوط به picture ایراد میگیره
          کل زیربرنامه مربوط به picture در فایل inc رو پاک کردم بعد دیگه ایراد نگرفت به نظر شما پاک کردن زیر برنامه picture در عمل کرد صحیح برنامه اخلال ایجاد میکنه؟؟؟؟ شما که سخت افزارشو دارین میشه امتحان کنیین ؟؟؟دیروز lcd گرفتم دونه ای 5 تومان pinout اون کمی متفاوته به نظر شما چرا با زیر برنامه مربوط به عکس ها مشکل داره؟؟؟؟ oo: oo:

دیدگاه

سلام :smile:

برا بار اول هیچ تغییری در برنامه ایجاد نکردم یعنی حتی خطDim W As Iram Word At 8 Overlay را پاک نکردم و فقط برنامه رو کامپایل کردم آره همه هستن ، ارور فقط از این عکس نیست با کل عکس ها مشکل داره و حتی با پاک کردن اونا اونوقت در داخل فایل inc از این خط W = Nokia_label در زیر برنامه مربوط به picture ایراد میگیره
            کل زیربرنامه مربوط به picture در فایل inc رو پاک کردم بعد دیگه ایراد نگرفت به نظر شما پاک کردن زیر برنامه picture در عمل کرد صحیح برنامه اخلال ایجاد میکنه؟؟؟؟ شما که سخت افزارشو دارین میشه امتحان کنیین ؟؟؟دیروز lcd گرفتم دونه ای 5 تومان pinout اون کمی متفاوته به نظر شما چرا با زیر برنامه مربوط به عکس ها مشکل داره؟؟؟؟ oo: oo:
            نه ایرادی ایجاد نمی کند
            شما اگر یک زحمتی بکشین نرم افزار پروتئوس را نصب کنین تمام تغییرات ایجاد شده در برنامه را می بینین فقط یادتون باشه که کتابخانه ال سی دی ها را نصب کنید.
            اگر برای شما ممکن نیست برنامه تغییر داده شده خودتان را در اینجا قرار بدین تا من تست کنم.

دیدگاه

نه ایرادی ایجاد نمی کند
              شما اگر یک زحمتی بکشین نرم افزار پروتئوس را نصب کنین تمام تغییرات ایجاد شده در برنامه را می بینین فقط یادتون باشه که کتابخانه ال سی دی ها را نصب کنید.
              اگر برای شما ممکن نیست برنامه تغییر داده شده خودتان را در اینجا قرار بدین تا من تست کنم.
              مهندس چشم پرتئوس 64 بیت میخرم نصب میکنم :biggrin:

هنوز چیزی به برنامه اضافه نکردم مهندس، هنوز همون برنامه ی خودتونه من چیزی به اون اضافه نکردم یا کم نکردم خواستم اول با برنامه شما خوب آشنا بشم بعد برنامه خودم رو اضافه کنم :smile: سوالی بود 2 باره مزاحم میشم :biggrin:

دیدگاه

با سلام و خسته نباشید
                :smile:
                مهندس مشکل تصاویر همچنان باقیه بعد از لحیم کاری و..... با کمک شما و برنامه شما متن روی lcd نمایش داده شد منتها چند تا سوال دارم:
                1.فونت فارسی هم میشه استفاده کرد با توجه به عکس هایی که شما گذاشتین ولی این فونت ها از کجا میان و چه طوری میشه به برنامه فونت اضافه کرد؟
                2.اندازه ی فونت چه گونه تغییر میکند ؟
                :smile: :smile: :smile:
                با تشکر

دیدگاه

با سلام مجدد

دوستان مخصوصا مهندس جواد اگه در زمینه ی فونت مورد استفاده کمک کنیین سپاس گزار میشم :smile: :smile: :smile:

دیدگاه

با سلام

:sad: :sad: :sad: :cry2: :cry2: :cry2:

دیدگاه

:question: :question: :question: :question: :question: :question: :question: :question::

دیدگاه

راه اندازی LCDنوکیا 1110 در بسکام (مزیت اصلی LCD 1110نسبت به 1100 داشتن سوکت هست که خیلی راحت و بدون لحیم کاری میشه اونو تعویض کرد) :agree:در این برد برای میکرو smd atmega8 و برای تغذیه lcd و میکرو یک باطری3 ولت سکه ای 2025 گذاشتم مطابق شکل زیر (میکرو زیر lcdهست)
                        در واقع با کمترین فضا وهزینه وتغذیه میتونین یک پروژه با lcd گرافیکی بصورت پرتابل داشته باشین :nice:

اینم فایل برنامه و کتابخانه
                        http://www.mediafire.com/download/3be853denhs4t1j/1110+eca.rar
                        جهان سوم جايي است که هر کس بخواهد مملکتش را آباد کند، خانه اش خراب مي شود و هر کس که بخواهد خانه اش آباد باشد، بايد در تخريب مملکتش بکوشد
                        دکتر محمود حسابی

دیدگاه

سلام دوست من

لینک دانلود مشکل داره :biggrin: :biggrin:

دیدگاه

با سلام :smile:
                            اقای رضایی آیا شما هم با ای مشکل برخورد کرده اید؟؟؟ :sad:
                            با سلام
                            نه بنده اصلا مه اینچنین مشکلی برنخوردم
                            البته سیستم من ویندوز سون 64 بیتی هست
                            در ضمن لینک دانلود هم مشکل نداره من همین الان دانلود کردم
                            با تشکر
                            روزی که درک کردیم همه چیز به خدا تعلق دارد . آن روز .روز طلوع دانش است

دیدگاه

نوشته اصلی توسط جعفر رضائی
                              با سلام
                              نه بنده اصلا مه اینچنین مشکلی برنخوردم
                              البته سیستم من ویندوز سون 64 بیتی هست
                              در ضمن لینک دانلود هم مشکل نداره من همین الان دانلود کردم
                              با تشکر
                              نشد مهندس ، :sad: :sad: :sad: نکنه فندق شکن میخواد؟؟؟؟؟؟؟ :surprised: :surprised: :surprised:

دیدگاه

اگه از بچه های سایت کسی رو میشناسی باهاش قرار بزار و اون فایل رو دانلود کنه و بهت بده اینجوری اگه فایل سالم بود .در نتیجه دانلودر سیستم شما ایراد داره اگر نه کلا سیستمت ایراد داره
                                روزی که درک کردیم همه چیز به خدا تعلق دارد . آن روز .روز طلوع دانش است

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                                X