اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

AVR در فنی حرفه ای با چه زبانی تدریس میشه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

AVR در فنی حرفه ای با چه زبانی تدریس میشه؟

سلام
    بچه ها میخواستم بپرسم اگه واسه آموزش AVR فنی حرفه ای رفته اید با زبان C تدریس میشه یا BASIC ؟ رفتن فایده ای داره یا نه؟ یعنی به صورت حرفه ای کار میشه و سطحش در چه حده؟ باتشکر

پاسخ : AVR در فنی حرفه ای با چه زبانی تدریس میشه؟

سلام
    خب قاعدتا باید C باشه ولی از خودشون بپرسید بهتره.
    تا جایی که من یادم بود(لااقل توی بوشهر) مراکز فنی حرفه ای به تجهیزات خوبی مجهز هستن. ثبت نام توی مراکز فنی حرفه ای مجانی بود ولی الان انگار پولی شده.

دیدگاه

سلام
      در فنی حرفه ای و کاردانش بیسیک بیشتر تدریس میشه البته سی هم دیدم
      چون سی یه خورده برای بچه دبیرستانی مشکله
      ولی اگر میخوای خودت یاد بگیری اموزشش تو نت پره و من کتاب آقای کاهه رو قبلا کار کردم خوب بوده البته کتاب و جزوه تو نت خیلی زیاده اگر زبانت خوب باشه دیگه تمومه هرچی اموزش بخوای هست
      سطح فنی زیاد خوب نیست البته بستگی به خودت داره که بری سراقش یعنی استاد گفت ف باید بری فرحزاد
      امیدوارم متوجه شده باشی
      البته ببخشید شاید مطالبم زیاد بدرد نخور باشه
      دل سرد نشو

دیدگاه

طبق قوانین C است و C هم تدریس میشه و خیلی هم خوبه. من پیشنهاد میکنم برو.

دیدگاه

در فنی حرفه ای تهران زبان سی کامپایلر کدویژن مدت تدریس 270 ساعت

دیدگاه

در فنی و حرفه ای نرم افزار کدویژن و زبان سی تدریس می شود! کلاس ها رایگان و فقط 2000 تومن هزینه ثبت نام دارد!
            کیفیت آموزشی کاملا مربوط به استاد درس می شود!
            بنده سال پیش شرکت کردم و سطح استاد و کلاس آموزشی رو 90 دیدم!
            امسال به دوستانم پیشنهاد دادم که حتما در این کلاس ها شرکت کنند! چون که استاد تغییر یافته بود آنها سطح آموزشی را زیر 50 گزارش دادند!
            به هر حال باید علاقه در فرد وجود داشته باشد و استاد خوبی نیز برای آموزش مفاهیم پایه داشته باشید!
            موفق باشید! :applause:
            آنچه كه باعث موفقيت انسان ها مي شود سخت كوشي است و نه نخبه بودن! Porsche 911 Turbo S 181.000 $ USD
            جناب سعدی فرموده بودند: "بر احوال ان مرد باید گریست _ که دخلش بود نوزده، خرجش بیست!"
            که اگه الان بود باید میگفت: "بود حال و احوال آن مرد زار _ که دخلش ریال است ، خرجش دلار :|"
            http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=80472.msg489565#msg489565
            http://www.eca.ir/forum2/index.php?topic=82242.msg501926#msg501926

دیدگاه

با سلام خدمت شما در فنی و حرفه ای کدویژن و نرم افزار سی تدریس می شود....ولی متاسفانه بعضی از مراکز فنی وحرفه ای کل سر فصل ها رو پوشش نمیدن...

دیدگاه

بچه ها از همتون متشکرم

دیدگاه

دوستان یه سوال
                  تو قسمت پیشنیاز دوره AVR ، زده دوره "طراح و تحلیلگر مدارات دیجیتال"
                  که متاسفانه برای شهر ما دوره "طراح و تحلیلگر مدارات دیجیتال" اصلا ارائه نشده !!!

حالا نمیشه یه جوری دورش زد؟!
                  یعنی نرفت این کلاس رو یا فقط رفت امتحانش رو داد ؟؟؟

ممنون
                  * هر گاه خدا بخواهد بنده اي را خوار كند، دانش را از او دور سازد.
                  * سخن بگوييد تا شناخته شويد، زيرا كه انسان در زير زبان خود پنهان است.
                  *بدترين دوست،آ‌ کسی است که براي او به رنج و زحمت افتي.
                  حضرت علی(ع)
                  آموزش AVR به ساده ترین زبان ممکن : Noise.Blog.IR

دیدگاه

کتاب طراحی دیجیتال موریس مانو
                    کتاب حل و تمرین هم داره
                    با هم میشه 2 جلد
                    کتاب خوبیه تو دانشگاه تدریس میشه
                    دل سرد نشو

دیدگاه

نوشته اصلی توسط احسان نوری
                      دوستان یه سوال
                      که متاسفانه برای شهر ما دوره "طراح و تحلیلگر مدارات دیجیتال" اصلا ارائه نشده !!!

ممنون
                      این پیش نیاز فقط برای دانستن علم مدارهای منطقی و سیستم اعداد دودویی و هگزادسیمال است!
                      فقط کافی است در حین کلاس های AVR هرکجا که مطلبی را متوجه نشدید به مطالعه این مطالب در کتاب های مدارمنطقی و دیجیتال بپردازید!
                      کتابی که دوستمون عنوان کردند از موریس مانو کتاب بسیار خوبی است که مرجع آموزشی در دانشگاه ها است! و به کلیه مطالب پرداخته است!
                      اگر دوست دارید می توانید از کتاب های ساده تر و با جزئیات کمتر مثل کتاب های مدارمنطقی استفاده کنید!
                      موفق باشید! :nerd:
                      آنچه كه باعث موفقيت انسان ها مي شود سخت كوشي است و نه نخبه بودن! Porsche 911 Turbo S 181.000 $ USD
                      جناب سعدی فرموده بودند: "بر احوال ان مرد باید گریست _ که دخلش بود نوزده، خرجش بیست!"
                      که اگه الان بود باید میگفت: "بود حال و احوال آن مرد زار _ که دخلش ریال است ، خرجش دلار :|"

دیدگاه

دوستان یه سوال

ممنون
                        سلام. من امروز رفتم سراغ مربی و قضیه همین پیشنیاز رو هم گفتم و ایشون از مقطع تحصیلی و رشتم پرسیدن و گفتن نیازی نیست و میتونی بیای. خلاصه یانگار زیاد مهم نیس و دیگه نهایتش خودش یه مصاحبه ای میکنه ببینه در چه حدی!!!

دیدگاه

با تشکر از دوستان برای پاسخگویی

بنده ترم 5 کارشناسی هستم و مدار منطقی و الک 1 و ... را پاس کردم نا سلامتی !!!
                          منظورم این بود که اگه دوره پیشنیاز رو شرکت نکرده باشیم،گیر میدند یا نه ؟!

با توجه به این نکته که :

* در صورت داشتن تحصیلات فوق دیپلم برق (کلیه گرایشه ها) و لیسانس کامپیوتر نیاز به گذراندن پیشنیاز
                          دوره نمی باشد.

اما بنده کارشناسی هستم.

یه سوال دیگه هم اینکه 272 ساعت کلاس در عرض 2-3 ماه که آدم رو بیچاره میکنه !!!
                          اصلا میشه حین تحصیل تو کلاسها هم شرکت کرد؟
                          غیبت زیاد داشته باشیم گیر میدند ؟

ممنون میشم دوستانی که تو دوره شرکت کردند یا میتونند پیگیری کنند،بنده رو راهنمایی کنند.

با سپاس فراوان

* هر گاه خدا بخواهد بنده اي را خوار كند، دانش را از او دور سازد.
                          * سخن بگوييد تا شناخته شويد، زيرا كه انسان در زير زبان خود پنهان است.
                          *بدترين دوست،آ‌ کسی است که براي او به رنج و زحمت افتي.
                          حضرت علی(ع)
                          آموزش AVR به ساده ترین زبان ممکن : Noise.Blog.IR

دیدگاه

معمولا نیم ساعت درس میده و جزوه مینویسی . سه چهار ساعت هم پای سیستمی.
                            برنامه اونروز رو باید بنویسی و با پروتئوس اول شبیه سازی و بعد روی بردبورد ببندی .
                            بعد از بازدید استاد از مدارتون و نداشتن ایراد معمولا میشه تعطیل کرد .

ولی کلا با مسیر رفت و آمد باید نصف روز رو صرف اینکار کنی :rolleyes:

دیدگاه

پاسخ : پاسخ : AVR در فنی حرفه ای با چه زبانی تدریس میشه؟

با تشکر از دوستان برای پاسخگویی

بنده ترم 5 کارشناسی هستم و مدار منطقی و الک 1 و ... را پاس کردم نا سلامتی !!!
                              منظورم این بود که اگه دوره پیشنیاز رو شرکت نکرده باشیم،گیر میدند یا نه ؟!

با توجه به این نکته که :

* در صورت داشتن تحصیلات فوق دیپلم برق (کلیه گرایشه ها) و لیسانس کامپیوتر نیاز به گذراندن پیشنیاز
                              دوره نمی باشد.

اما بنده کارشناسی هستم.

یه سوال دیگه هم اینکه 272 ساعت کلاس در عرض 2-3 ماه که آدم رو بیچاره میکنه !!!
                              اصلا میشه حین تحصیل تو کلاسها هم شرکت کرد؟
                              غیبت زیاد داشته باشیم گیر میدند ؟

ممنون میشم دوستانی که تو دوره شرکت کردند یا میتونند پیگیری کنند،بنده رو راهنمایی کنند.

با سپاس فراوان
                              :nerd: بسیارهم عالی
                              بنده که سال پیش شرکت کردم از همگی کارآموزان یه چک به مبلغ 1.000.000 ریال بابت ضمانت گرفتند و گفتند هرکه بیش از سه جلسه غیبت غیر موجه و 5 جلسه غیبت موجه داشته باشه ، چک رو پاس می کنند!
                              همچنین افرادی که در کار عملی رغبت نداشتند و مدار نمی بستند رو برای آزمون معرفی نکردند!
                              از یک کلاس حدود 16 الی 20 نفره فقط 10 تا از بچه ها فعال بودن و تونستن مدرک بگیرند!
                              همچنین به هیچ عنوان پروتئوس رو آموزش ندادند و اون رو برحسب علاقه هر فرد ، گفتند خودش بره یاد بگیره!
                              پارسال شروع کلاس ها 07-03-1391 بود تا 14-06-1391 هر روز از ساعت 15 الی 18 حتی توی ماه رمضون کلاس ها دایر بود!
                              روزهای یک شنبه و سه شنبه آموزش و مباحث تئوری و روزهای شنبه ، دو شنبه و چهارشنبه کار عملی و بستن مدار و رفع اشکال بود!
                              پنج شنبه و جمعه هم تعطیل بود! :nerd: به شخصه بسیار از کلاس های اون سال درس AVR و استاد گرامی راضی هستم!

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                              X