اطلاعیه

Collapse
No announcement yet.

راه اندازی سخت افزاری آی سی DS1307

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • Show
Clear All
new posts

پاسخ : راه اندازی سخت افزاری آی سی DS1307

سلام
    تغذیه مدارتون رو قطع کنید و ولتاژ بین پایه های 3 و 4 آی سی DS1307 رو اندازه گیری کنید ؟ اگر درست بود (3.3 ولت یا همین حدود ) اون موقع باید بگی خیلی عجیب ! :mrgreen:

- به دنبال فرصت عمري تباه کردم ! فرصت جواني ام بود من اشتباه کردم .

دیدگاه

نوشته اصلی توسط Mania59
      سلام
      تغذیه مدارتون رو قطع کنید و ولتاژ بین پایه های 3 و 4 آی سی DS1307 رو اندازه گیری کنید ؟ اگر درست بود (3.3 ولت یا همین حدود ) اون موقع باید بگی خیلی عجیب ! :mrgreen:
      چشم دوست عزیز بررسی میکنم نتیجه رو اعلام میکنم
      یافته هایت را با باخته هایت مقایسه کن اگر خدا را یافتی هر چه باختی مهم نیست .

فریم ورک تحت وب ایرانی گتنا نسخه هشتم منتشر شد در این نسخه کتابخانه PDO اضافه شده است .

دیدگاه

سلام من همه موارد رو بررسی کردم مشکل حل شد وقتی منبع تغذیه قطع میشه و بعد که وصل میکنم ساعت به خوبی داره کار میکنه اما وقتی از یک مدت زمان خاصی بیشتر خاموش باشه وقتی منبع رو وصل میکنم ساعت ایستاده و یه عدد زیر ساعت نمایش داده میشه که من اصلا نمی فهمم چرا این طوره باطری بکاپ سه ولتی هست
        یافته هایت را با باخته هایت مقایسه کن اگر خدا را یافتی هر چه باختی مهم نیست .

فریم ورک تحت وب ایرانی گتنا نسخه هشتم منتشر شد در این نسخه کتابخانه PDO اضافه شده است .

دیدگاه

برای راه اندازی آی سی ds1307 حتما باید بهش کریستال متصل کرد؟
          آیا می توان پایه ی Vbat رو به جای وصل کردن به زمین و یا یک باتری جداگانه به پایه vcc متصل کرد؟
          زیر پرچم سه رنگ/واسه پرچم سفید/مادرم دعا می کرد/پدرم می جنگید...

دیدگاه

سلام شب بخیر ببخشید من باds1307و atmega32 برنامه نویسی ساعت انجام میدهم اما ساعت نمیشماره کسی هست hexبرنامه را که تو عمل جواب داده برای من بفرسته ببینم اشکال برنامم چیه.یک هفته هست درگیرم کمکم کنید ممنون

دیدگاه

تو همین انجمن برنامه ساعت اذان گو را چند روز قبل قرار دادم از ۱۳۰۷ استفاده کردم میتونه کمکت کنه
              سلام این ساعت را من ۴ سال پیش برای پدرم ساختم و بسیار مورد استقبال قرار گرفت و الان تصمیم گرفتم در اختیار دوستان قرار بدم - از دوستان کسی اگر این ساعت را ساخت برای شادی اموات بنده فاتحه بفرستد --- ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- مشخصات کارکرد : دارای

ابتدای برنامه به صورت هوشمند مقدار دهی اولیه میشود ،، که باعث میشه ساعت ای سی در صورت فعال بودن ریست نشه و فقط زمانی که ای سی غیرفعال هست مقداردهی انجام بشه
              جدیدترین ویرایش توسط yousef55; ۰۷:۴۳ ۱۳۹۷/۰۹/۰۲.

دیدگاه

اونجا هیچی جز کد نیست

دیدگاه

لطفا صبر کنید...
                X